Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?n? kurtarma niyetinde de?iliz diyipte 2 dk sonra yalcinin ?zelliklerini sayip, alabiliriz dedinya sendende umudum kalmadi ....
    kadro olu?turmada 8+8+8 modelini benimseyece?iz demi?ti.
    ben de en ?ok bu modelde hangi gruba yal??n'? dahil edip transfer etmek istedi?ini merak ediyorum.

Yorum Yap

O ilk 8 in i?inde de uluslararas? 4 adam vard? bide. Yanl?? m?y?m?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        O ilk 8 in i?inde de uluslararas? 4 adam vard? bide. Yanl?? m?y?m?

Sent from my iPhone using Tapatalk
        aynen ?yle... uluslararas? standartlarda olacakt?!

Yorum Yap

Aslı Mehmet Civan tarafından Gönderilmiş
          ?nder ?zen bitmi?tir.dolu konu?tu?unu zannediyorsun, haval? laflar ama bo?..g?z?m?z?n i?ine baka baka yalan s?yl?yor ..Yal??n la anla??rsak gelir diyor, lan sahtekar anla?al? 1 ay oldu herkes biliyor .danny den sonra bu fazla arkada?.sadece aptallar ayn? hatay? 2 kere yaparlar.. Yeterrrrrr.
          Adam? sahtekar da yapt?n?z bravo.

Borsaya bildirilmeyen hangi oyuncu hakk?nda kesin konu?tu bug?ne kadar da Yal??n'? hakk?nda kesin konu?sun.

Yorum Yap

Kimse masal anlatmasin arkada? malum site son dk girdi?i g?nden beri yalcinla anlasildi ,yalan s?yl?yor tabi...nerden Baksan 1 ay oldu erciyes baskani aciklamadimi yalcin besiktasla anlasmis diye...korkudan aciklayamiyolar iste...

Yorum Yap

Taraftar?n istemedi?i fakat ba?ar?l? olmu? tek tane oyuncu varm?d?r.

Yorum Yap

Kimse masal anlatmasin arkada? malum site son dk girdi?i g?nden beri yalcinla anlasildi ,yalan s?yl?yor tabi...nerden Baksan 1 ay oldu erciyes baskani aciklamadimi yalcin besiktasla anlasmis diye...korkudan aciklayamiyolar iste...
                Arkada??m okuman yazman yok mu ?

Borsaya bildirilmeden anla?t?k m? diyecek ?

B?y?k ihtimalle anla??ld???n? biz de biliyoruz, resmi a??klama yap?lmadan ?zen nas?l s?ylesin anla?t?k diye.

Yorum Yap

Aslı Semih Topcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Egemen
                  Atiba

son 2-3 y?lda bunlar var.

Yorum Yap

Ayr?ca adam Yal??n'la anla?t?k demek zorunda de?il.
                    G?reve ilk geldi?inde yeri geldi?inde yalanda s?yleyebilirim demi?ti.
                    S?ylecek agalar kusura bakmay?n,nas?l ki Motta'dan vazge?ebiliriz denildiyse,
                    ki bu restin en az 1 milyon euro getirisinin oldu?u ortadayken bunlar olacak.
                    Keza ge?en sezon G?khan transferinin do?rulanmas? akabinde,?cretsiz kiralayaca??m?z adam i?in 500.000 euro kiralama bedeli ?dedik.
                    ?lla ki yaz?l? ve g?rsel bas?na transferden vazge?ti?ini veya yapaca?? transferler i?in isteksizmi? gibi davranaca??n? g?steren bas?n toplant?lar? d?zenleyecektir.
                    Transfer b?t?esi olabilecek en minumum seviyede ve adamda do?al olarak minumum b?t?eden maksimum verim ??karmaya bak?yor.

Yorum Yap

ya hoca empati yap?yorum kendimi senin yerine koyuyorum ama yapt?klar?na bir anlam veremiyorum..

1- Sportif direkt?rs?n hocana diyorsunki sana yard?mc? olmas? i?in t?rk yard?mc? hoca verecez diyosun hoca istiri ?ekiyo kuyru?u k?s?p geri d?n?yosun

2- Ba?kan?n?n dan??man? ?ocuklar?n ?zerinden sana komplo haz?rl???nda gidip ba?kana masaya yumru?unu koyup konu?aca??na ,bas?n?n kar??s?na ge?ip sulu g?zlerle a?lay?p masal anlat?yorsun.

Ya hoca allah a?k?na o koltukta sen ne i? yap?yorsun.. Y?netime kalkan olmak d???nda

Yorum Yap

Aslı Semih Topcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Tello,Egemen,Atiba,Olcay
                        ?lk akl?ma gelenler.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Arkada??m okuman yazman yok mu ?

Borsaya bildirilmeden anla?t?k m? diyecek ?

B?y?k ihtimalle anla??ld???n? biz de biliyoruz, resmi a??klama yap?lmadan ?zen nas?l s?ylesin anla?t?k diye.

Okumam yazmam var ??k?r ,bende diyorum ki anlastilar aciklayamiyolar iyi biriyle anla?madan ...

Yorum Yap

Lucescu'dan beri bu kadar akl? ba??nda konu?an, mant?kl? hedefler koyan, i? yapan bir futbol sorumlumuz olmam??t?. Kesinlikle ?st?nde ?srarla durulmas? ve ko?ulsuz destek verilmesi gereken bir isim. Umar?m kendisi i?i bo? taraftar ele?tirileriyle moralini bozmuyordur.
                            Ayr?ca Yal??n konusundaki ele?tirileri anlamakta g??l?k ?ekiyorum. Daha iyi T?rk stoper var da ?zen mi istemiyor?

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Egemen
                              Atiba

son 2-3 y?lda bunlar var.

Atiba ya antalya baskanin aciklamalarindan dolay? sicak bakilmadi egemenede bursali ve cirkef oldu?u i?in karsi cikildi ikisininde futbolculu?una laf edilmedi...

Yorum Yap

Okumam yazmam var ??k?r ,bende diyorum ki anlastilar aciklayamiyolar iyi biriyle anla?madan ...
                                "Anla?t?lar a??klam?yorlar" demekten ziyade "yalan s?yl?yor" diyorsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X