Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kaan Kural'in gecen sene yazdigi modern basketbol temali bir yazi var herkese tavsiye ederim, tartismalar biraz diner belki 😁
    Ayrica gelmis gecmis en iyi tartismasi bana cok sacma geliyor, trenle ucagi kiyasliyor muyuz abi, her donemin sartlari ve en iyisi vardir.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Efsane sma?

Yorum Yap

Efsane asist

Yorum Yap

Jordan a yaz?lanlar? okurken sanki ismail k?yba??dan muhabbet a??lm?? gibi hissetim [emoji38]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Bana g?re Jordan'a yakla?abilen tek oyuncu Kobe'dir.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Jordan a yaz?lanlar? okurken sanki ismail k?yba??dan muhabbet a??lm?? gibi hissetim [emoji38]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
              Alakas? yok Jordan ?ok ?ok b?y?k bi oyuncu hepimiz biliyoruz ama LeBron'a a?lak, balon gibi yak??t?rmalar yap?l?rsa pek tabi kar??l??? da ?yle olur ki kimse de Jordan'a ?smaaaeeel muammelesi yapmad? haddine de de?il kimsenin.

Yorum Yap

Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bana g?re Jordan'a yakla?abilen tek oyuncu Kobe'dir.
                Bak o da yakla?abilen yani...
                ?yle d???n?n

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Efsane sma?

+

Bence burda ?nemli olan sma? de?il. Pas vermek i?in topu eline ald??? s?rada bu hareketi havada d???nmesi ve bitirmesi.

Kobe'yi bu i?e kar??t?rarak adam? g?lgede b?rakmak ?ok sa?ma. Ki?isel d???nceler bir yana, otoriteler s?z sahibidir bu konuda. Jordan nas? majesteleri ile an?l?yorsa James'te kral olarak an?lacakt?r sevelim ya da sevmeyelim

Yorum Yap

"Hepsi hakl?. Kesinlikle bizi yok ederlerdi. Biliyorsunuz, zaman ge?tik?e oyun daha k?t?ye gidiyor. Oyuncular ge?mi?e g?re daha az yetenekli. ?zellikle 1950?lerde oynayan tak?mlar g?n?m?zde olsa herkesi ezip ge?erdi."

- Steve Kerr

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı G?khan Kulaks?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      "Hepsi hakl?. Kesinlikle bizi yok ederlerdi. Biliyorsunuz, zaman ge?tik?e oyun daha k?t?ye gidiyor. Oyuncular ge?mi?e g?re daha az yetenekli. ?zellikle 1950?lerde oynayan tak?mlar g?n?m?zde olsa herkesi ezip ge?erdi."

- Steve Kerr

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                      O zaman en b?y?k Russel, Chamberlain falan m? diyece?iz yani. Sa?mal?k Kerr'?n dedi?i.

Yorum Yap

Bir mucize olur mu ?

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bir mucize olur mu ?
                          LeBron varsa her?ey m?mk?n

Ben olaca??n? pek sanm?yorum 3-0 dan sonra ama e?er olur da bu ma?? al?rsa CAVS i?te o zaman ?ok fena bi 6. ma? izleriz

Yorum Yap

Ma? g?zel ba?lad?.

Deron sahada kald???n her dakika zarars?n. Git emekli ol karde?im.
                            En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 13-06-2017, 05:40.

Yorum Yap

Hohoho kral ?u an hakemlerin foulleri vermemesine ra?men delip ge?iyor Gsw potas?n?.

Edit: Irving tercihlerine ben senin.
                              En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 13-06-2017, 05:56.

Yorum Yap

18-2 lik seri geldi Gsw'den muhtemelen ?ampiyon oldular. ?u sa?ma sapan heriflerle ?ampiyonluk kovalayabilmesi bile mucizeydi Cavs'?n. Shumpert,Deron,,Korver lanet gelsin oynayaca??n?z oyuna.

Edit: Ulan Nba finalinde 27-4 l?k seri mi olur Allah'?n cezalar?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X