Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Burak Demir
    yanıtladı
    Fırat Aydınus, sezon sonuna kadar maç yönetemeyecek

TESTİ GEÇEMEDİ

Türkiye'nin en deneyimli ve kariyerli futbol hakemleri arasında yer alan Fırat Aydınus'tan, herkesi şaşırtan bir haber geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), profesyonel hakem kadrosunda yer alan Aydınus, Antalya'da yapılan atletik testi geçemedi.

Atletik testler sezon başında ve devre arasında yapıldığı için Fırat Aydınus sezon sonuna kadar hiçbir maçta görev alamayacak.

Ancak Aydınus sezon başında yapılan testi geçememiş, daha sonra yapılan bir açıklamada Aydınus'un ikinci defa teste tabi tutulduğu ve bunu geçtiği bildirilmişti.

Fırat Aydınus dışındaki diğer hakemlerin, FIFA ve UEFA'nın önemle tavsiye ettiği bu koşulardan başarıyla geçtiği öğrenildi.
    TFF ile sezon başında 1 yıllık sözleşme imzalayan Fırat Aydınus, görev aldığı karşıaşmalarda aldığı maç başı ücret dışında 20 bin TL sabit maaş alıyor.

En çok fenerliler üzülmüştür

Bir yorum yaz:

• Ozgur Bektas
    yanıtladı
    bu topic neden hiç yeşillenmiyo

Bir yorum yaz:

• Suat Baran
    yanıtladı
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fft123mm3038855.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  94.0 KB

arkadaş o günkü forma tanıtımlarını canlı izlemiştim, adam bildiğin soytarısı mahmut ile maytap geçiyor taraftarları ile

Bir yorum yaz:

• Halil Ozyildirim
    yanıtladı
    Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    siz bizim maçlarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlaşılan. ben oradan eksiği yok fazlası var diyorum...
    Bende çok fark göremiyorum maç yorumlarında.Antu forumu çok karışık,forza'da ki düzen onlarda yok.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Bekir Koray Aksoy
    yanıtladı
    siz bizim maçlarda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anlaşılan. ben oradan eksiği yok fazlası var diyorum...

Bir yorum yaz:

• M.Yener Kandemir
    yanıtladı
    https://eksisozluk.com/celticlilerin...emesi--4899227

Celticlilerin Fenerlileri tiye alması

Bir yorum yaz:

• Sinan Öz
    yanıtladı
    2009-2010 sivas maçında tribünde söylenen her şeyi tüm kalbimle kendilerine iletiyorum. Galatasaray'ın laciverdi.

Bir yorum yaz:

• Ferdi Taslacı
    yanıtladı
    Aslı Zeki Kutun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aziz gitmediği sürece huzur yok bunlara. Bizim YD dönemi gibi oldular.
    aynen zeki, azize karsi yorumlarini okuyorum bazen antu da, zamaninda bizim demirören denen parazite yazdiklarimizin hemen hemen aynisini yaziyorlar

Bir yorum yaz:

• Ömer Avanaş
    yanıtladı
    Bizim maçlarda antuyu okumak çok zevkli oluyor..
    Kendi maçlarında ise küfür hakaret beddua gırla gidiyor

Bir yorum yaz:

• Isak Dolak
    yanıtladı
    Ikı aydir Cezaliydiö bu forumda ben gittim eziklerin Forumlarini Takıp ettim Caner Gg olayina cok kizginlar Taliscayi falan nasil Buldular diyorlar , bu arada Forumlarda aşiri derecede gerginlik var hatta Kasimpaşaya oamanliya da yenilelim Aziz Gitsin Diye dua edip beklemekteler Maclarda Yorumlari okumak aşiri Komık geliyor Boyle ezik bir taraftar gormedim ben

Bir yorum yaz:

• Suat Baran
    yanıtladı
    ooooo tam aradığım başlık olmuş, buranın müdavimi olurum ben
    yatmadan once 1 doz antu güzel geliyor

Bir yorum yaz:

• Çetin Karademiroğlu
    yanıtladı
    Ben bu başlıklara karşıyım. Eskiden yazardım ama epey süredir rakiplerle dalaşı bıraktım. Cevap verip onurlandırmaya giriyor bence. Kudurmalarında master yapmalarını istiyorsak tenezzül edip cevap vermeyelim derim.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Aziz oojan mıdır? Fenerbahçe'mizin içine sızdırılmış bir hain midir?

Bir yorum yaz:

• Tolgay Tolga
    yanıtladı
    Önümüzdeki sezon uefa ile anlaşma gereği bütçe kısıtlamasına uğrayacak.Radikal karar alıp takımı yenileyemezler.Yanlı yandaş spor medyası hala Fb'nin iyi bir kadrosu olduğu palavrasını fb'lilere yutturuyorlar.Ulen senin orta sahan ptt lig seviyesinde,kanat beklerin skandal..Neymiş efendim futbolcuların çoğu milli imiş..Neyse bunlar 2-3 sene böyle giderler.Esas tehlike Apdullah Öcalan,Fethullah Gülen'in tuttuğu fransız masonik kahpe takımda.

Bir yorum yaz:

• Zeki Kutun
    yanıtladı
    Aziz gitmediği sürece huzur yok bunlara. Bizim YD dönemi gibi oldular.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X