Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gs ?uanda Bruma ,Eren ve Tolgay'nin katk?lar?yla ilerliyor. .
    Bu ?? oyuncuda yeni transfer. .
    Mesela Tolga'da bug?n d???s vard?. .Yani o ilk 3 hafta temposu yoktu. .
    Bruma 40 ma? bu topu oynar mi ?
    Bekleyip g?rece?iz. .
    Eren iyi oyuncu ama alternatifi yok.Ve s?k sakatlanan bir oyuncu..

Ayr?ca ?uana kadar izledi?im en k?t? iki tak?m Kayseri ve Rize..Hem kadro olarak hem oyun olarak ligde kalmalar? mucize olur..
    Gs ilk 20 dk dan sonra oyundan d???yor. En b?y?k ?ansi golu erken bulmas? olsu..Yoksa Karab?k ma?? gibi ma? uzun sure berabere gidebilirdi..

Haftaya ne yap?p edip ilk gol? bulmaliyiz..Ilk gol? bulursak rahat bir galibiyet alabiliriz

Yorum Yap

Gelecek hafta yenmemiz lazim, 1-0 olsun yeter ?nemli olan 3 puan. Rize bu haliyle k?mede kalamaz, kadrolari yetersiz.

Yorum Yap

Medya feci yal?yor gs yi. Haftaya onlar?n da , gs nin de, h?rs?z taraftarlar?n?n da gaz?n? alaca??z.
        Riekerink beymi?. Iki aya istifaya davet ederler 😀

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

nas?ld? gs arkada?lar zorlar m? bizi haftaya ?n?n?'de yoksa yener miyiz?

Yorum Yap

Aslı Arslan Durak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bi b.k yok. Iceride gazla gidiyorlar.

Yorum Yap

Gs balonunu ?ok ?i?iriyorlar, patlad?m? fena patlayacaklar.

Bitik bi Rizeyle oynad?lar, adamlarda dikine oynayabilen yok.

Gs'nin 3-4 iyi adam? var onlarla i?i y?r?tebiliyorlar.

Ba?ak?ehir, Osmanl?, Bursa, Konya, G.Birli?i gibi daha di?li tak?mlar ak?ll? oynarsa bunlar? yenebilirler.

Yorum Yap

O rovasatanin daha kolayini karabuk macinda kaleciye nisanlamisti cenk

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?zeti izledim de dalga dalga ataklar? var gs . bi burdaki yorumlara bak?yorum bi ?zete bak?yorum hangisi yanl?? anlayamad?m.

bi tak?m daha nas?l oynayacak ki gs ye k?t? denmi?.Pozisyon desen g?rla . rakibin bir tane ?utu var. biz ge?en hafta ikinci yar? karabuke teslim olduk vodafone da.

Yorum Yap

Eren Ve Cenk k?yaslanmas? bence ay?p. Eren bir gecmi?i var, kaliteli bir oyuncu hava toplar?nda muhte?em Cenk bana g?re derbi ve b?y?k maclar? kald?rabilecek bir oyuncu de?il, abuobakar 'da Be?ikta? forveti olamaz forvet konusunda hatal? bir karar verdik, Eren i?in gs fazla para verildi diye dalga gecildi, biz ise s?radan bir oyuncuya y?ll?k 3,5 euro ?deyece?iz

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?zeti izledim de dalga dalga ataklar? var gs . bi burdaki yorumlara bak?yorum bi ?zete bak?yorum hangisi yanl?? anlayamad?m.

bi tak?m daha nas?l oynayacak ki gs ye k?t? denmi?.Pozisyon desen g?rla . rakibin bir tane ?utu var. biz ge?en hafta ikinci yar? karabuke teslim olduk vodafone da.
                      Ben 90 dk izledim .Aldanma

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Rize cok kotuydu hani gs boslukta veriyordu ama iki pas yapamadilar kadrolarida baya kotu zaten. Dusme adayilar bence

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bruma driplingli kaliteli top?u,Eren iyi forvet ben bize gelsin isteyenlerdendim,Tolga orta sahaya dinamizm katm?? ama ?retkenlik 0 ayr?ca Sneijder vasat.Ge?en seneye g?re daha tempolu oynuyorlar,o temponunda s?resi 15 20 dakika oluyor. Orta sahada hakimiyeti al?p k?sa paslarla ?stlerine gitti?imiz vakit defanslar? yine sap?tacakt?r. ?ok zaaf? olan bir tak?m Gs ki kupa finalinde bile o zaaflar? y?z?nden ?ok gol yiyorlard?.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Arslan Durak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bi b.k yok. Iceride gazla gidiyorlar.

Eyvallah abi, in?allah haftaya sa?lam yeneriz bunlar?.

Yorum Yap

Ben ba?ka bir ma? m? izledim acaba Gs'yi neden bu kadar sisiriyorlar anlamad?m? Vasatin biraz ustuyduler o kadar.Rize ?ok k?t? idi as?l.Bir iki yetenekli orta saha ile Gs den puan alabilirlerdi

GM 5 Plus d cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gs bask?nd?,top y?zdeside ellerindeydi ama ?yle aman aman ataklar? yoktu..Buda nas?l ka?ar dedirtmediler..Rize 2.yar? bi ara dengeledi,pas tercihleri hep yanl??t?..Kopuktular baya??..Biz haftaya bunlar? yeneriz ama hava topunu ?nlemek i?in tandemde Rodolfho Marcelo ??kmas? daha iyi olur..??erde bize kar?? direnemezler..Bir ?ekilde yazar?z..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X