Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

rize 10 ki?i 2-0dan 2-2 yapt?.derken 3-2 kas?mpa?a att?.

Yorum Yap

10 ki?iyle beraberli?i buldu Rize. Sava?a devam ediyor.

Yorum Yap

Kas?mpa?a att? yine. Yaw bunlar Uzun Adam'?n memleketini nas?l d???r?r?

Yorum Yap

Kas?mpa?a 4'ledi.

Yorum Yap

Kasimpasa formda yalniz o mac ta baya zor gececek...

Yorum Yap

Pa?aya vurur ge?eriz benim i?erdeki ma?lardan zerre korkum yok, Bursa'y? g?md?k m? Antep'te yar?n kazanamazsa (Kayseri kazand? varsay?yorum in?allah d?nmez ma?) tam 10 puan geriye d??ecek Antep ve yar?n Gs'den puan dahi alsa son 3 haftaya 9 puan geride ikili averaj? e?it genel averajda uzak ara geride girecek Kayseri'den (15 civar? falan) k?sacas? d??t? gibi Antep , onlara da g?meriz b?ylece ve rahat rahat al?r?z kupam?z? ?N?ALLAH.

Yorum Yap

haftaya danan?n kuyru?u kopacak. ba?ak?ehirin en zorlu ve bizim en zor ma??m?z var. ba?ak?ehir trabzonda puan b?rak?p, biz kas?mpa?a lanetini 2 sezondur yenemedi?imiz kas?mpa?ay? yenersek ?ampiyonuz.

Yorum Yap

Basaksehirin tek puan kaybetme ihtimali trabzon maci. Baska kalmadi

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

rize kaybetti ve d??t?. b?ylelikle bursan?n k?me d??me korkusu kalmad?. kayserinin kazanmas?da gaziantepi d???rd? diyebiliriz bizim ma?a hi? bir iddalar? kalmayacak. d??enler belli oldu. ba?ak?ehirin gen?lerbirli?i adana ve son haftada oynayaca?? kayseri ma?lar?nda rakiplerin hi? bir iddas? kalmad?. sadece trabzonspor ma??nda puan kayb? ya?ama ihtimalleri var. bizim kalan 4 ma?tada rakiplerin hi? bir iddas? kalmad? tamam?yle prestij i?in oynayacaklar.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in yar?n ki Gen?ler ma??n?n ortas? olmaz, Ba?ak ya vurur ge?er fark? ya da kazanamaz. ?yle 1-0 l?k bi ma? olmayacak bence.

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Kasimpasa formda yalniz o mac ta baya zor gececek...
                        3.2 kazandiklari Konya deplasmanina gidecekler kupada. Tur atlarlarsa final demek ligde pek hedefi kalmadi K.Pa?a'nin bizim ma?tan ?nce yari final ma?i onlar i?in final ma?i olacak.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir bizi yarin yine deli edecek. Resmi twitter hesaplarina da ayri k?l oluyorum.

Yorum Yap

Gen?lerin kazanaca??na dair zerre umudum yok..?zat s?zle?mesinide uzatt?,hafta i?i deme?lerinide verip,y?n?n? g?sterdi..Serdar.G. sakatlanm??..

Beraberlik bile zor o?lu zor..?bb ilk 15 dakka gol? bulur,olmad? son dakikalar yazar..Gen?lerin ?M?T? var ama benim yok..

Her daim BE??KTA?!!!

Yorum Yap

1-1

Yorum Yap

bir beklentim yok. ba?ak?ehir g?le oynaya yener gen?leri.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X