Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bursa deplasman
    Kas?mpa?a ev
    G.Antep deplasman
    Osmanl?spor ev

Yorum Yap

G.Antep %99 d??t?. Bursa da tam enkaz?n ortas?nda bu iki tak?m? yenemeyen hangi tak?m olursa olsun ?ampiyonlu?u asla haketmez. Osmanl? eskisi gibi de?il ama muhtemelen son hafta her ?ey belli olmu? olur. Sadece Kas?mpa?a beni korkutuyor.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir yener ama G.Birli?i iyi direnir bence; kolay ma? olmaz. Bu kadar g?z ?n?nde yatmaya cesaret edemezler.

Yorum Yap

Ben ?mit ?zat'?n adaml???na g?veniyorum.

Yorum Yap

Umit yatar diyordum ama fenerin 2. Lik sansi var ve haftaya trabzon - basak & gencler - fener var

Fikrimi degistirdim. Yatmayacak umit

Yorum Yap

?mit yatar. Yatmasa da ge?en sene Aykut Konya Fener ??geninde oldu?u gibi rahat uyutmamak laz?m. K?pek gibi oynamalar? laz?m. Ba?ak?ehir kafas? rahat olmayan ma?lar hari? hi? bir ma?ta 3 puan alamad?. Son dakka golleriyle geliyor diye alg? yap?l?yor. AKhisar'da rize'de 90+5'te 3 haftada 2 kez puan verdi. Ba?ak?ehir'e ?elmeyi ?mit de?il kendileri takacak.

Yorum Yap

Ya bize ne Basaksehirden, biz kendi maclarimizi alalim sampiyonuz zaten.

Yorum Yap

0-0 bitecek.

Yorum Yap

Serdar G?rler sakatlanm?? 3 hafta yokmu? art?k Gen?lerin puan almas? mucize gibi bir ?ey anca Hopf ?ok iyi ma? ??kar?rsa 0-0 kitlenebilir ma?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Serdar G?rler sakatlanm?? 3 hafta yokmu? art?k Gen?lerin puan almas? mucize gibi bir ?ey anca Hopf ?ok iyi ma? ??kar?rsa 0-0 kitlenebilir ma?
                      Gen?ler'le Ba?ak?ehir'in temel oyun yap?lar? birbirine ?ok benziyor. Kompakt, iyi ve h?zl? ??kan enerjik tak?mlar. Tabi kalite farklar? var. Serdar en ?nemli h?cum g?c?yd? bu k?t? oldu Ayd?n'?n kreatifli?ine kald?k h?cumda, Vedat Muriq falan da top tutup tak?m? rahatlatabiliyor. ?n?allah yenilmezler.

Yorum Yap

Adanan?n gen?leri 1-0 yendi?ine bakmay?n siz, tamamen ?anst?. Adanal? kalecinin kar?? kar??ya ??kard??? en az 6 net pozisyon vard? ki gen?lerli oyuncular?n beceriksizli?i. Ba?ak?ehir i?in kolay olmayacak bence. ?n?allah hayal k?r?kl??? yaratmaz gen?ler. Bunun d???nda bursa, gaziantep gibi yol olmu? tak?mlarla oynayaca??z. Bir zor kas?mpa?a ma??n? ald?k m? ba?ak?ehirin ne yapt??? ?ok ?nemli de olmayacak asl?nda..

Yorum Yap

bu haftay? bilmiyorum da trabzon ma??nda puan kaybedecek ba?ak?ehir. sonraki hafta da trabzon ma??n?n moral bozuklu?u ve tedirginlikle puan kaybedecekler. bu hafta son 3 puanlar? olabilir.

Yorum Yap

bence gen?lerbirli?i yatar...

Yorum Yap

?bb gen?lere en az 3 atar..

Her daim BE??KTA?!!!

Yorum Yap

??imden bir his Gen?ler 2-1 alacak ma?? diyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X