Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gen?ler ma??ndan ?midim Yok puan kayb? en olas? ma?lar? Trabzon ma?? ve duruma g?re kayseri ma??d?r

Yorum Yap

Cuma ak?am? Rize ve Konya kazan?rsa, Kayseri i?in s?k?nt? devam eder. Bu da ba?ak?ehir ile ma?? oldu?u i?in bizim i?imize gelir. Gaziantep'in de yenilmesi iyi olur bizim ma?a k?me d??m?? ??kmalar? a??s?ndan. Sonu?ta gs'nin 4.l??? garantilemesi ts i?in ?ok ?nemli de?il. 5.lik yar??? da ?u anda ?nemli ligte. Kupay? fb yada ba?ak?ehir kazan?rsa 5.olan da gidiyor avrupa'ya. ts antalya'dan kurtulmadan ligi b?rakmaz..

Yorum Yap

Olur mu olur hangi ma?? kolay kazan?yorlar ki ? 0-0 bitebilir neden bitmesin. Hopf iyi kaleci ben inan?yorum. En kolay kazand?klar? ma? bizim ma? oldu. ?lk 20 dakika gol yemesin yeter Gen?ler.

Yorum Yap

Pek bu muhabbetleri sevmiyorum ama Rizespor'un kazanmas?, Kayserispor'un kaybetmesi ve hatta Gaziantepspor'un kaybetmesini en az Ba?ak?ehir'in puan kaybetmesi kadar bekliyorum.

Hele bug?n Gaziantep kaybederse daha iyi olur, bir de 33. hafta onlarla u?ra?mayal?m. Ama Ba?ak?ehir son hafta Kaysersipor'la u?ra?mak zorunda kals?n.
          Ger?i benim as?l beklentim 4 finalde 4 galibiyet, o zaman kim ne yaparsa yaps?n.

Yorum Yap

Akhisar atti antep karsisinda 1 0 ondeler ilk yari sonucu

Yorum Yap

2-0 yapt? Akhisar.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bursa'ya kar?? ilk gol? erken bulursak ?ok rahat kazan?r?z ama hasbelkader onlar gol atarlarsa ?ok stresli oluruz. Ba?ak?ehir'in ma?? saat 16.00'da. Bu onlar i?in dezavantaj olacak. Bakal?m ard arda kazanacak kaliteniz var m?? ?ok havaland?n?z ben G.Birli?i ve Trabzon ma?lar?ndan 1 veya 2 puan alacaklar?n? d???n?yorum. Stresleri azd? ama bundan sonra daha stresli olacaklar ??nk? ?ampiyonluk ihtimalleri artt?.
                abi dun Umit ozet denen zat beyaz tvye ahmet cakara mesaj atip besiktas sampiyon olamayacak dedi.
                gencler birliginin hocasi ibb ile mac yapacak adam bunu diyor. cok rahat gecerler o maci. tek umut ts gerisini kazanirlar

Yorum Yap

antepin yenilmesi bize iyi degil mi bizim maca dusmus ciksinlar

Yorum Yap

Cikalleshi hatrickle 3 0 yapti. Bazi kisilerden daha faydasi dokundu bize

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      antepin yenilmesi bize iyi degil mi bizim maca dusmus ciksinlar
                      Iyi iste abi bosuna 2 0 3 0 yazmiyoruz haftaya duserler insallah

Yorum Yap

Derken 3-0 oldu

Yorum Yap

Antep bizim ma?a %90 d??m?? ??kacak zaten taraftar? gelmiyor art?k hi? gelmez belki stad?n b?y?k b?l?m?n? bize verirler

Yorum Yap

Haftaya gs yenerse antepi,matematiksel olarak d??t? antep

Her daim BE??KTA?!!!

Yorum Yap

4-0

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

4 olduuu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X