Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Eren'e dikkat.?nsan gibi s??ram?yor.

Yorum Yap

Aslı Gokhan.Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Cenkin erenden eksigi yok fazlasi var yorumu vardi ama yanlis bence, eren gayet iyi forvet. Cenk bazen cok kaciriyor hele sol ayagi felaket
      Niye bu kadar k???mseniyor anlamad?m, Kas?mpa?a'dan gelmi? olabilir ama ?ncesinde de Bundesliga'da Leverkusen'de falan oynam?? bir oyuncuydu.Valla hoca bo?una istememi? Eren'i, hava hakimiyeti de d???n?ld???nde tam bu ligin adam?, yerden de klas golleri var.
      Bizim beklerle cok yazardi kafayla ama kismet buymus. 6 isabetli sutunun 4 u gol olmus, ayak neyse de kafasi iyi baya

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Gs top mop oynadigi yok ama kazaniyorlar elbet patlarlar
        Hamza zamani gibiler, orta kafayla goturuyolar simdilik ama bu sene deplasmanlarda kazanamazlar bence

Yorum Yap

Gomeze Almanlar?n Almeidas? diyenler, Erene de s?radan oyuncu demi?lerdi burada s?yledi?imiz de.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Eren her turlu cenkten onde bu forvet.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            Bence al birini vur ?tekine oyle aman aman bir fark oldugunu dusunmuyorum..

Yorum Yap

Allahtan Marcelo gibi ligin en iyi hava topu kazanan stoperi elimizde, Erene kar?? en b?y?k kozumuz be?enilmeyen Marcelo.

Yorum Yap

Su eren bizde daha fena olurdu. Senol hoca bu adami ilk istediginde bende burun kivirdim gomezden sonra. Ama bu herif bizde olsa ligde 20yi gecer.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Gs top mop oynadigi yok ama kazaniyorlar elbet patlarlar
                  Hamza zamani gibiler, orta kafayla goturuyolar simdilik ama bu sene deplasmanlarda kazanamazlar bence
                  Katiliyorum,deplasmam performansi iyi olan bu i?i goturecek..

Yorum Yap

haftaya bir pata k?te i?lerinden ge?elim de.. Ay?ks?nlar durumu

Yorum Yap

Aslı Serif Ahmet Saman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Eren ile Cenk k?yas g?t?rmez. Eren'in bariz ?st?nl??? bulunuyor. Daha tecr?beli ve bitirici vuru?lar? ?ok ?ok daha iyi. Cenk'in GS ve Benfica ma?lar?nda ka??rd?klar? ?yle b?yle de?il

Farkli ozellikleri var ama hangisi daha iyi dersek Eren tecrubesiyle bir tik ilerde. Yalniz Cenk'in bitiriciligi cok daha iyi. Sezona kotu basladi ama sorun ayaklarda degil kafada bence.

Demba-Mario sonrasi bu baskiyi yasayacagini hepimiz biliyorduk az cok. Ustesinden gelecek karakteri de var ama. Toparlayacak insallah ben inaniyorum.

Yorum Yap

?u galatasaray? burada net skorla ge?meli. ligin patronu'nun kim oldu?unu ??retmeli bunlara...

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Eren ile Cenk k?yas g?t?rmez. Eren'in bariz ?st?nl??? bulunuyor. Daha tecr?beli ve bitirici vuru?lar? ?ok ?ok daha iyi. Cenk'in GS ve Benfica ma?lar?nda ka??rd?klar? ?yle b?yle de?il

Farkli ozellikleri var ama hangisi daha iyi dersek Eren tecrubesiyle bir tik ilerde. Yalniz Cenk'in bitiriciligi cok daha iyi. Sezona kotu basladi ama sorun ayaklarda degil kafada bence.

Demba-Mario sonrasi bu baskiyi yasayacagini hepimiz biliyorduk az cok. Ustesinden gelecek karakteri de var ama. Toparlayacak insallah ben inaniyorum.

Sezona nas?l k?t? ba?lad?. 4 ma? 4 gol. Gol krall???n da kafada.

Yorum Yap

Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sezona nas?l k?t? ba?lad?. 4 ma? 4 gol. Gol krall???n da kafada.
                            Olsun daha fazla atabilirdi

Tirt maclarda baski ortaya cikmiyor. Benfica ve gs maclarindan bahsedildigi icin kotu basladi dedim. Cenk'in ozelligi o son vuruslari asi gibi yapmasi zaten. O maclardaki pozisyonlar kacacak pozisyonlar degildi. Rahat bir Cenk gozu kapali yazardi iki macta da.

Yorum Yap

eren ne goller atm?? ?yle

Yorum Yap

Gs 20 f?r?n yemi?, bize yeti?mesi i?in 20 f?r?n daha yemesi laz?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X