Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Atamalar kendini g?steriyor,planlar uygulanmaya ba?lanm??..Palab?y?k g?revini her ibb nin ma??nda oldu?u gibi yapt? yine..

?imdi s?ra F?rat'ta..Bakal?m o neler yapacak pazar ak?am?..Ben kendi ad?ma ?midim az..Fb den korkan namerttir,kirli eller i?in i?inde..O ma?? kazand?rtmayacak bir ?ekilde..

ASUS_T00J cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Tuba G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ya yine forum oldu yang?n yeri bi durun avantaj bizde 😀 Vallahi kendi kendimize heyecan aramaya bay?l?yoruz gecen sezon fb olamad? sampiyon bunlar m? olacak

Sezon Basindan bu rahatlik yakti bizi nasil.bu kadar rahat olabiliyorsunuz anlamis degilim, Rahat olma.sebepleriniz nedir anlatirmisin

Yorum Yap

Aslı Isak Dolak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizimkiler ya konusmuyor ya da konusamiyor. 2.secenek de olabilir bilmiyorum artik. Ama basaksehire buyuk bir tff destegi var bu sekil nolur bilmiyorum
        BasakSehirin Sampiyonlugunu Tff Gs Fb istiyor Ama Turk Futbolu icin Cok sacma olabilir Taraftari olmayan takimin sampiyon olmasi
        Siyasi i?lerde var.Bu arada ?ampiyonluk giderse b?t?n sene alay konusu oluruz.kesinlikle yenmeliyiz her ma?? art?k

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Art?k rahat d??enece?im.. Vellevki pazar yenildik 1 puan yine ?ndeyiz.. Geri kalan 4 mac? alal?m yeter..bundan sonra b?yle.. B?kt?m stresten

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

Ben tek beklentim ?u:
            1)Biz fb yi bir ?ekilde yenebilirsek haftaya Ts ibb ye normal ?artlarda asla kaybetmez.Puan fark? yine 7 olabilir,Antep ma??nda tur atabiliriz..
            2) Fb ye kaybetsek dahi 1 puan fark kal?r,Ts haftaya yenilse bile 1 puan farkla yine ?ampiyon oluruz ??nk? rakip kalmad? say?l?r..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ozcelik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Isak Dolak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bizimkiler ya konusmuyor ya da konusamiyor. 2.secenek de olabilir bilmiyorum artik. Ama basaksehire buyuk bir tff destegi var bu sekil nolur bilmiyorum
              BasakSehirin Sampiyonlugunu Tff Gs Fb istiyor Ama Turk Futbolu icin Cok sacma olabilir Taraftari olmayan takimin sampiyon olmasi
              Siyasi i?lerde var.Bu arada ?ampiyonluk giderse b?t?n sene alay konusu oluruz.kesinlikle yenmeliyiz her ma?? art?k

Milletin vergisiyle karsimiza duran takim.var biliyoruz.peki Cenki Formsuz olmasina ragmen gol krali olsun diye onyatana ne demeli 4milyon euroluk hirvatistandan cop torbasi alana ne demeli

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ben tek beklentim ?u:
                1)Biz fb yi bir ?ekilde yenebilirsek haftaya Ts ibb ye normal ?artlarda asla kaybetmez.Puan fark? yine 7 olabilir,Antep ma??nda tur atabiliriz..
                2) Fb ye kaybetsek dahi 1 puan fark kal?r,Ts haftaya yenilse bile 1 puan farkla yine ?ampiyon oluruz ??nk? rakip kalmad? say?l?r..

Haftaya basak genclerle oynuyor icerde

Yorum Yap

?u 2 hafta ?ok ?nemli ?okkk

Yorum Yap

Biz feneri yenersek onlar da Sampiyonlar liginden 10sene uzak kalmis olacak

Yorum Yap

Ben bizimkilerin yerine olsam ??kar can?m? sahada b?rak?rcas?na oynar?m...

Yorum Yap

bunu d???nen genelde biz taraftar oluyoruz anca.

Yorum Yap

Sen ba?ak?ehiri 2 ma?tada yeneme sonra yok sat?lm?? ma? vs vs. Valla bazen komik oluyor baz? ?eyler..

Yorum Yap

Olmuyor i?te nedense.. O f?rsat gecen hafta daha da ?nemliydi.. Ruhsuz bir sekilde verdik mac? ??ld?r?rlar adam? bizim tak?m..

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

Diyelim ki yenildik puan 1dustu

Bsk evinde gencleri yener
                              Biz bursayi

Sonra yanilmiyorsam kasimpasa.bize gelecek bsk trabzona

Burda fark ya 3 olur ya dort

Gaziantepe.gidip uc puan alirsak Sampionuz

Deplasmanda Bursadan 3 puan
                              ?cerde kasimpasadan 3 Puan
                              Deplasmanda Berabere kalsak dahil icerden oynanacak olan son Mac Osmanlispor.macinda 3puan aliriz .

Basaksehir gencleriden 3
                              Ts den 1
                              Alsa diger.maclarin onemi kalmaz biz ilk ikiyi kazanirsak

Yorum Yap

Att??? twite bak?n ibb nin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X