Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

feneri yenersek b?y?k bir viraj d?neriz. yok yenemezsek kurde?an d?keriz.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Bi?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ba??aka ?ampiyonluk verenden kan al?rlar. Ay?k olsunlar bi zahmet. Affetmem hi? birini

GT-I9515 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      aynen ?yle, affetmem hi? birini

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

biz niye stres yap?yoruz fener d???ns?n. yenemezler ise fark olacak yedi...

Yorum Yap

Arkada?lar Antalya bizim ma?ta ne oynad?ki bu ma?ta ne oynas?n. Antalya bu.

Yorum Yap

?u palab?y?k denilen adam ma? y?netebiliyor ya hala. Pes.

Yorum Yap

R?za ?al?mbaydan nefret ediyorum ..
              Sonra d???n?yorum r?za ??k?p deseki ulan siz ge?en hafta 3 yediniz bunlardan dese
              Hi? bi be?ikta?l? sesini ??karamaz
              Ola ki bu ?ampiyonluk giderse bunun ba? sebebi bu tak?mda Be?ikta?im 11 de oynamay? hak etmeyen bi ka? ?aps?z ve bi ka? ruhsuz futbolcusu y?z?nden

Yorum Yap

bu ?ampiyonluk giderse sorumlusu bar?a gibi bizi g?klere c?karan bas?na uyand?r sinan engin nezmn b?le iddal? olsa s?k?nt? ya??oz

SM-G600F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Son 5 hafta 7 puamdam basaga sampiyonluk verecek takim zaten durmasin burada.

Gecen hafta bitirecektik. Ruhsuzlar toplulugu bu hale soktu bizi. Umarim fb macinda telafi ederler

Yorum Yap

Aslı Gokhan Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bi?ey oldu?u yok. 4 puan ?ndesin. Ma? eksi?iyle 1 puan oldu. B?y?k tak?msan ??kacaks?n 4 finali de yenip ?ampiyon olacaks?n. Fenerle ve ya Gs ile ayn? puanda olsak nolacakt? ? ??k?p kazanacaks?n ki normalde de b?yle olmas? gerekiyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Sorun nerde biliyormusun erken havaya girip sacma sapan puan kaybetmek ve Sampiyonlugu riske atmak.

Yorum Yap

Efsanemiz r?za cal?mbay c?k?p hakem cok iyi mac yonetti der bize olan h?rs?n?n yar?s? olsa degisiklikleri 90+ da yapard? neyse sampiyon biz olacag?z ama bu ulkedeki zihniyetten tiksiniyorum sadece

Yorum Yap

Gol?n olaca?? o kadar belliydi ki adam kendini haz?rlam?? sevinci bile gayet normaldi.
                        Art?k bahane kalmad? h?cum oynay?p b?y?k tak?m gibi ma?? kazanmal?y?z. Eskilerin tabiriyle "feneri yenemedikten sonra ?ampiyon olma."

Yorum Yap

?aka maka adamlar senin benim ?dedi?imiz vergilerle ?ampiyonlu?a oynay?p, yeri geldi?inde k?f?r edip yeri geldi?inde gazeteci bile d?v?yorlar.
                          Taraftarlar? bile yok. ?ampiyon olsalar sokaklarda kim kutlayacak ?ampiyonlu?u?
                          ?L'ye gitseler 1-2 puanla d?necekler.
                          ?tekle itekle nereye kadar kime yarar?
                          Anlam?yorum arkada? ben bu i?ten hi? bir ?ey.

Ayr?ca R?za yatacak yerin yok.
                          Ciddi manada s?yl?yorum. Resmen as?lmad?n ma?a.
                          Camias?z kald?n. Ne stad a??l???na ?a??r?yorlar ne de herhangi bir programa.

Bir insan 3 kuru? para i?in ge?mi?ini siler mi?
                          Neden koca Be?ikta? camias?nda bir tane daha senden yok?

Yorum Yap

?BB nin tak?laca?? tek Tak?m ?uan TS ma??d?r kayseri Puan kayberdese son haftaya kal?rsa i? o zaman g?r?n

Yorum Yap

Gol ke?ke 90 da gelmeseydi de 5. Dakikada 60. Dakikada falan gelseydi. K?t? oldu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sevinin sevinin. Efendi Be?ikta?. Oturun sus pus. Sesiniz ??kmas?n d?nen kahpeliklere.
                                sa?masapan bir rehavetin i?indeyiz bu psikolojiden ??kmam?z gerek,y?netim suspus,taraftar her kaybedilen puan? ?nemsiz g?r?yor ?ampiyon olmu?uz gibi kasm?yor tak?m bitik durumda hoca formsuz bu fener ma??ndan ?l?m?ne korkuyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X