Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antalya Ba?ak?ehir ma?? bence berabere birer.

Yorum Yap

3-0 ba?ak?ehir al?r ma??.

Yorum Yap

Tek umudum Antalya ba?kan?n?n Febe'ye olan yak?nl???.Yoksa o i? R?za'ya kalsa Ba?ak en az 4 atar.

Yorum Yap

GS'den 5 yiyen Bursa, bu hafta Rize'ye de kaybedecek ve bizim ma?ta k?pek gibi oynay?p puan alacaklar, buraya yaz?yorum

Yorum Yap

K?t? senaryo ba?ak galip gelir strese girip ma?lup oluruz. Puan fark? bire d??er. ?yi senaryo ba?ak?ehir ma?lup olur. Ge?en ma??n etkisi ve so?ukkanl? ?ekilde galip gelir. Puan fark?n? 6 ya da 7 ye ??kar?r?z. Koca sezonda tek ma?lup olmayacak ma?ta ma?lup olduk ya delir ya. Ulan berabere bitse fark 7 puan. Ah ah ah. ??imiz zor.

Yorum Yap

Cuma ak?am? her?ey ?ok g?zel olabilir. Ma? sonu R?za hocan?n deme?lerini merakla bekliyorum. Muhtemelen hakem aleni ?ekilde ba?ak?ehiri kollayacak ??nk?.

Yorum Yap

Bursa,Gen?lik geli?tirme sorumlusu federasyonda da g?revli olan Adnan ?rnek ile ligi tamamlayacak..

Yorum Yap

Antalya a??k oynuyor tam Ba?ak?ehirin istedi?i gibi 2-3 farkl? kazan?r ba?ak.

Yorum Yap

Antalya ma??ndan umut ba?lamamakla birlikte trabzonsporun kazan?p puan fark?n? indirmesi evinde ba?ak?ehire ?akmas?ndan ba?ka ?midim yok

Yorum Yap

Aslı Merve G?lery?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Antalya ma??ndan umut ba?lamamakla birlikte trabzonsporun kazan?p puan fark?n? indirmesi evinde ba?ak?ehire ?akmas?ndan ba?ka ?midim yok
                      Trabzonunda y?llard?r bize benzer ?ekilde b?y?k-stresli ma? fobisi var. adamlar nerede galibiyet i?in ma?a ??k?yorlar direkt yenilgi.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in puan kayb? kadar Bursa'n?n bu hafta kazanmas? da ?nemli bence.

Yorum Yap

Riza calimbay bu sefer sasirtir insallah da basaksehire kaybetmez bu maci

Yorum Yap

Antalya'n?n Ba?ak?ehir'e kar?? diren? g?sterece?ini sanm?yorum. R?za Hoca'dan da bir beklentim yok

GM 5 Plus d cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

San?r?m 5. de UEFA Avrupa Ligine gidecek kupay? Ba?ak?ehir ya da Fenerbah?e al?rsa.
                              Tabii bu durumda Ba?ak?ehir'in rakipleri hem Trabzonspor hem Antalyaspor ma?lar?nda puan kaybetmesi ?ok normal.
                              ?ampiyonluk d???ncesi akl?n?n ucundan bile ge?erse Ba?ak?ehir cuma puan b?rak?r.
                              Tabii bir de sanki Fenerbah?e'yi de nas?l 2. yap?p ?ampiyonlar Ligine atar?z hesab? i?inde olanlar var futbol camias?nda. ?u anda Ba?ak?ehir ve Fenerbah?e'nin ?ampiyonlar Ligi m?cadelesini izliyoruz biz asl?nda.

Ba?ak?ehir yenerse de yensin hatta biz de yenilelim yine de ?ampiyon olaca??z.

Yorum Yap

Kupay? Kas?mpa?a - Konya e?le?mesinden ??kan tak?m daha ?ok ister ve al?r bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X