Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Omer Tasyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    antel? b?r futbolcu ?nt?har ett? haberleri var
    Rajtoral

Yorum Yap

Ama onlar?n..

Yorum Yap

Aslı Hasan Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Rajtoral
        Maalesef haber do?ru. Evinde asm?? kendini. ?z?c? bir durum, kim bilir ne derdi vard??

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Hasan Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Rajtoral
          Maalesef haber do?ru. Evinde asm?? kendini. ?z?c? bir durum, kim bilir ne derdi vard??
          asm?? m? kendini vay anas?n?

Yorum Yap

E??ek y?k?yle para veriyoz Real Barca ma?? spikeri pozisyondan ?nce konu?uyor ?aka gibi!

Yorum Yap

Rajtoral sessiz sakin g?r?nen bi adamd? ya , valla ?ok ?z?ld?m. Neydi acaba bu kadar onu ?zen, ya?amaktan vazge?ecek kadar.

Yorum Yap

Fb bize geldi?inde,biz ?yle gs gibi yar? sahaya hapsedip ka??rmay?z..

Koydum mu oturturuz orac?kta.Malum pozisyon olmasayd? Ali Palab?y?k varken bile kalecimizin formas?n? bike g?rememi?lerdi..Dayanacak halleri kalmam??t?ki hakem imdatlar?na yeti?ti..

?imdi kim kurtaracak sizi bakal?m..Hele ?bb nin cezalar? a??klan?p bir de ?st?ne yenersek ve siz,?ampiyonluk turu ataca??m?z ?ekilde kar??m?za gelirseniz vay halinize..

ASUS_T00J cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Topra?? bol olsun.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ama onlar?n..
                    ...ben ta Antony Quinn! Ha pardon! B?yle tamamlamayacak m?yd?k?

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sar? k?zlar?n ma??na gidiyorum o da bele? diye 😀 Bakal?m beni e?lendirebileceklermi oynay?n ulan diye ba??raca??m 😀
                      A?abey rica etsem Lens'i ?zellikle izleyip izlenimlerini burada payla??r m?s?n?
                      Karde?im izledim ama ma? ?ok k?t?yd? lens kendini g?steremedi ama m?cadelesi quaresma dan fazla kesinlikle ko?uyor ve ?ok ?izgide durmuyor i?eri girmeye ?al???yor ama dedi?im gibi kriter olamaz bu ma? ??nk? rezil bir ma?t?

Yorum Yap

Allah Rahmet Eylesin 😢

Yorum Yap

Bu fb nin derbi ?st?nl??? olay?n?da bitirmemiz laz?m..

Yorum Yap

Lyon Monaco ile oynuyor. ??kard?klar? 11'e bak. Adamlar ligi b?rakm??.

http://www.mackolik.com/Mac/2529699/Lyon-Monaco

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sar? k?zlar?n ma??na gidiyorum o da bele? diye 😀 Bakal?m beni e?lendirebileceklermi oynay?n ulan diye ba??raca??m 😀
                              A?abey rica etsem Lens'i ?zellikle izleyip izlenimlerini burada payla??r m?s?n?
                              Karde?im izledim ama ma? ?ok k?t?yd? lens kendini g?steremedi ama m?cadelesi quaresma dan fazla kesinlikle ko?uyor ve ?ok ?izgide durmuyor i?eri girmeye ?al???yor ama dedi?im gibi kriter olamaz bu ma? ??nk? rezil bir ma?t?
                              Aynen abi, ?ok k?s?r ma?t?. K?stas olacak, yorum yap?lacak i?ler olmad?.

Yorum Yap

Adamlar derbi oynuyor .. ne koydu rakiticc.. birde gs Fener ma?lar?na bak .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X