Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Oo gelmi? el t?r??ko haftas?, All?h izleyenlere sab?r versin. Futbolcu g?r?n?ml? takozlar ete para verirse g?n?l koyar?m. Di?er ma?ta ekmek ??kmaz.

Yorum Yap

El sicco -1 e -1 biter rize kesin puan almali. 1-1 diyorum.

Yorum Yap

Bol k?rm?z? kartl? bol kavgal? bir ma? olsun Sadece T?rkiyede izlenen D?nya Derbisi

Yorum Yap

tak?mlar ad?na haftan?n en kritik ma?? Rize-Ba?ak?ehir. Birisi k?mede kalmak i?in son ?ans? di?erinin de ?ampiyonluk. Berabere bitmez bu ma?.
          Seyir zevki a??s?ndan bizden sonra Antalya-Trabzon ma?? var. Bol goll? bir ma? olur. Antalya al?r.
          El Sikkoyu unutmu?um Yay?nc? kurulu? her ne kadar reklam?n? yapsa da bok gibi bir ma? olaca?? kesin. Bol k?rm?z? kart kavga d?v??l? bir ma? dilerim.

Yorum Yap

rize motive olursa trib?nlerde dolu olursa puan alma ihtimali y?ksek
            yeterki sacma sapan bi gol yemesinler erkenden
            ama realist bakarsak ba?aksehir 6/0 kazan?r

Yorum Yap

kwueke nin oynamas? zormu?

Yorum Yap

Ben Rize'den umutluydum ama tak?m?n yar?s? yok.

Beraberlik bari kopar?rlar umar?m.

Yorum Yap

Bizim Adanaspor ma??m?z ?ok ?ok zor olacak. En ufak dikkatsizlikte ma?? kaybederiz. ?ddias? olmayan tak?mlar her zaman tehlikelidir.

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bizim Adanaspor ma??m?z ?ok ?ok zor olacak. En ufak dikkatsizlikte ma?? kaybederiz. ?ddias? olmayan tak?mlar her zaman tehlikelidir.
                    Minimum 3 fark o ma?.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Minimum 3 fark o ma?.
                      yani ben hi?bir tak?m? k???msemem ama adana harbiden k???msenecek bir tak?m a??r? k?t?ler. son rize ma??n? izlediyseniz hak verirdiniz. 3 fark bile az kal?r o ma?ta.

Yorum Yap

Bu hafta Rize ge?it vermeyecek, biz de Adanay? y?k?p fi?i ?ekeriz.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Minimum 3 fark o ma?.
                          yani ben hi?bir tak?m? k???msemem ama adana harbiden k???msenecek bir tak?m a??r? k?t?ler. son rize ma??n? izlediyseniz hak verirdiniz. 3 fark bile az kal?r o ma?ta.
                          ?n?allah dedikleriniz ??kar tabi ama i?imde garip bir korku var o ma?la ilgili

Yorum Yap

Sar???n derbisine Ayd?nus'u vermi?ler 😁😁 Rize-Ba?ak?ehir'e de B?loyu.

Yorum Yap

ba?ak ma?? ''d?nya derbisinden'' daha heyecanl? ve kaliteli olur

Yorum Yap

Ba?ak?ehirde bizim ma? ?ncesi Epureanu,Mossoro,Cengiz ?nder,Visca ve Holmen kart s?n?r?nda

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X