Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ??kar ?u 11 i en az?ndan kaybetmez top oynard?n lan z?rriyetsiz Tudor.

-----------------------Eren-----------------------

--Bruma--------Sneijder----Podolski--

---------------Tolga-----Sel?uk--------------

Linnes-----Hakan---Chedjou---Sabri

----------------------Muslera------------------
    Aynen olmas? gereken kadro buydu.Olan oldu art?k.Haftaya rize'den ben ?ok umutluyum.Fena gaza geldiler.Ma?lar? da kayseriden ?nce.

Yorum Yap

Rize'nin bunlardan puan almas? daha olas?. Bu ?aibeler bitmi? okeye d?n?yor...

Yorum Yap

https://twitter.com/Aslanstatisticc/...95488159461376

Hahahahahhaahhahahahaha

SM-T113 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Basakin kalan maclar icindeki en rahat maci bu oldu, rize haftaya cok daha fazla zorlar

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ??kar ?u 11 i en az?ndan kaybetmez top oynard?n lan z?rriyetsiz Tudor.

-----------------------Eren-----------------------

--Bruma--------Sneijder----Podolski--

---------------Tolga-----Sel?uk--------------

Linnes-----Hakan---Chedjou---Sabri

----------------------Muslera------------------
            Aynen olmas? gereken kadro buydu.Olan oldu art?k.Haftaya rize'den ben ?ok umutluyum.Fena gaza geldiler.Ma?lar? da kayseriden ?nce.
            bu formdan 10ki?i net sayar?m tudordan iyi teknik direkt?r olacak adam
            Rize bu baa??n i?inden ge?er. hele bide emreye bi?ey olursa rahat al?r rize ma??.

Yorum Yap

Salak adam poldi ve sneijderi hala almamis oyuna

Yorum Yap

Su? bizde ki ?u gsden puan bekliyoz. Ac?may?n lan ba?ak, hani turgut ?zal?n parma??yla g?sterdi?i caps var ya hah i?te ?yle yap?n bu fet?saray?.

Yorum Yap

Aslı Efe B?kmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Transfer doneminde Adebayor gelsin diyenlere sallayanlar umarim izliyorlardir. Gol attigi icin soylemiyorum bunu, surekli oyunun icinde adam. Alsaydik su gevsek Demba yerine otururdu iste kenarda. Neyse artik.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                  hem de en ciddi rakibimizin g?clenmesini engellemi? olacakt?k

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ve fb yi kesin yeneriz diyebilir misiniz ? Tabiki favoriyiz ancak bu kadar rehavet olmas? beni delirtiyor.Neyse herkesin kendi d???ncesi.

Yorum Yap

Bii beraberlik ??ksa iyiy di
                      ?erefsizler direnmeden direkvteslim oldular
                      Ulan galatasaray beter ol beter Allah g?n y?z? g?stermesin size

Yorum Yap

Aslı Mert Ozden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Sneijderin gol?yle ikinci yar? 2-1 ba?lar.Podolski 82'lere do?ru iteler 2-2 biter.
                        Kurt hoca Tudor oyundan memnun kalm?? olacak ki de?i?iklik yapmadan ba?lad?

Yorum Yap

Su gsyi izleyince fm oynamayi ozledim. Ben de sag/sol aciktan 10 numara yapmaya calisirdim 😀

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mustafa ?lker Devecio?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ulan bir daha bizim stat anons?usunu ele?tiren ta? olur .. Ba?ak'?n? duyduktan sonra ??k?r etmek laz?m..

O ne la emmmmannnuelll... emanuellllll haha

? A M P . . .
                            eskiden erotik ku?ak emanuella vard? o geldi akl?ma
                            Zaten bug?n sahada bi nevi k?rm?z? noktal? filim var...

? A M P . . .

Yorum Yap

Nete bakay?m ma? vard? diye a?t?m ba?ak ?aibeyi hoplat?yormu? ahaaa beter olun yosmalar

ASUS_Z01BD cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Tevfik Akp?nar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?ak?ehir ve fb yi kesin yeneriz diyebilir misiniz ? Tabiki favoriyiz ancak bu kadar rehavet olmas? beni delirtiyor.Neyse herkesin kendi d???ncesi.
                                Kesin yenemeyiz ama basak da rize deplasmani ts deplasmani antalya deplasmani gibi saglam maclara cikacak. Ustelik ts maci ve bizim mactan once fb ile kupa maclari var

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X