Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Benim derdim e?er biz UEFA'y? al?rsak bunlardan birini CL'ye sokmayal?m.

Ba?ak?ehir gitsin.

Tam dibe vurmaya yakla?m??larken bizim sayemizde CL'den para kazanmas?nlar.

Yorum Yap

Aslı Cihangir Alptekin Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ba?ak?ehir futbolcular?n?n baya morali bozulmustur fener ve cimbomun son dakika golleriyle ????
      Benimde moralim bozuldu. Fark daha da acilsin basaksehirde kaybsetsin full konsantre eufa kalsin. Antalyada bizi orda riza dovucek. Neyse full konsantre olympiakos

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        B?yle olmas? dha iyi ba?ak?ehir yaln?z kalmamal?
        Hocam ne alakas? var ibb kopsa rahatlayacaz zaten
        En az?ndan 2-3 hafta sonraki ba?ak?ehir ma??na kadar bu durumda gitsinlerki o ma?ta bi hedefleri olsun,?imdiden 2.liktende koparlarsa ba?ak?ehirin sar???nlara ma?? garanti olurki buda bizim i?in risk

Yorum Yap

ulan hi? belli olmuyo bu i?ler. hi? ?yle ?ampiyonluk havas?na girmeye gerek yok. ge?en hafta gs ye yenilsek bile hepimizde nas?l olsa gs bi sonraki hafta antalyaya tak?l?r fark? tekrar a?ar?z rahatl?g? vard?. adamlar bizi yense ?st?ne 96. dakikada gelen galibiyet yiyorduk ?u an burada kafay?

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Benim derdim e?er biz UEFA'y? al?rsak bunlardan birini CL'ye sokmayal?m.

Ba?ak?ehir gitsin.

Tam dibe vurmaya yakla?m??larken bizim sayemizde CL'den para kazanmas?nlar.
            O ?yle olmuyor zaten. Ligde s?ralaman ?l'ne yetmiyorsa uefa kontenjan?yla gidiyorsun.

Yorum Yap

S?per Lig 23. Hafta Ma?lar?

UEFA'y? al?rsak lig ???nc?s? ?ampiyonlar ligine mi gidiyordu?

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                UEFA'y? al?rsak lig ???nc?s? ?ampiyonlar ligine mi gidiyordu?
                Hay?r. ?kincisi de direkt gitmez yine eleme oynar.

Yorum Yap

Yalniz kafama su takildi. Biz 10 kisi kalinca hic reaksiyon gosteremiyoruz. 10 kisi en son ne zaman mac cevirdik veya galibiyeti koruduk hatirlamiyorum

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Necatiye gore galatasaray son dakika gol? ile tekrar sampiyonluga tutunmus...

Yorum Yap

??yle bak?yorum da bizim ?ok zorlu deplasman ma?lar?m?z var.Temkinli olmakta fayda var.

Yorum Yap

acayip uyuz oldum duvarlar? tekmeledim o derece yani tahamm?l?m yok bunlara

Yorum Yap

?u levent nazifo?luna haddini bildirecek bi y?neticimiz yokmu. ka? g?nd?r a?z?ndan be?ikta?? d???rm?yor ?eref yoksunu mahlukat. adminlerden ricam ?u servet ?etinin gsde oynad??? sezonlardan birinde (2008-2009 gibi) holosko ceza sahas?na girerken at?nc?n pozisyonun ayn?s? oldu o videoyu bulup bunlar? g?z?ne soksunlar.

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

R?za hoca utand?rmad? bizi sagolsun iyi oldu antalya avrupa hedefinden uzaklass?n hic cekmem sunlar?n mactan once R?za hocan?n c?k?p bizim icin final mac? avrupaya gidecez demesini bu kedi?iklerde ba?aksehirin ensesinden ayr?lmas?n yesinler birbirlerini bizim nas?lsa gs ile mac?m?z yok ?s 11 de 11 yapsa 76 puan? oluyor yine bi bok olmaz bu kedilerden ba?aksehir mutlaka stres olmal? 2. Lik icin

Yorum Yap

?yi oldu

Yorum Yap

Antalyaya puan kaybedersek harbiden cok sinir olurum. Cakalim su antalyaya orda

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X