Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1) Hic bir oyuncu o sartlarda ve o pozisyonda elle attim golu iptal et demezdi hakeme.
    2) Mehmet Topal nasil oldugunu anlamadigim sekilde "efendi oyuncu" kontenjaninda kollanan bir futbolcu. Halbuki ligin en sert oyuncularindan biri, caktirmadan attigi tekmelerin haddi hesabi yok. Bu vesile ile belki birazcik hakemlerin gozu acilir.

Yorum Yap

O pozisyonda tam olarak beklenti nedir ben anlamad?m. Ne bekliyoruz, M. Topal?n el vard? hakem a?abey demesini mi? O i?leri ge?elim de, as?l ?nemli olan noktaya gelelim.

A. ulusoy, f?rat ayd?nus, halis ?zkahya, ve palab?y?k (Be?ikta? d??man? eyyamc? k?pek tolga ?zkalfa kendi ba??n? yedi zaten). Yahu arkada? hala anlamad?k m?? Futbolculuk fair play falan filan de?il yahu olay, olay bu ?erefsizlere fener ma?? VERD?RTMEMEKTE. Futbolseverlerin bu Fenerbah?e taraftar? ki?iliksiz paral? k?peklere g?ven duygusu kalmam??t?r.

Bug?n ?ok ?a??rd?m r?dvan hayat?n?n hatas?n? yapt? "alperin gol?yle kazand? fenerbah?e" dedi. Yahu bu ?erefsiz tohumlar? D?PED?Z Fenerbah?e taraftar?. Bunlara fener ma?? verildi mi ortal??? aya?a kald?racaks?n karde?im ya! Yahu isimleri cisimleri belli, bir de?il 10 de?il 100 de?il 1000 de?il yetmedi mi karde?im ya!?

Seneye bu karaktersizlere fener ma?? verdirtmemeliyiz, ortal??? aya?a kald?rmal?y?z.

Yahu bi tane adam gibi ma? y?neten futbol katili olmayan, gereksiz yere oyunu durdurmayan, futbolcular? telkin etmeye ?al??mayan, g?rd???n? ?alan bir hakem var, METE KALKAVAN. Herifler haftalard?r adam? bize verdirtmiyorlar fark?nda m?s?n?z??????? Bunu nas?l yediriyoruz arkada?lar ya???

Bu yukarda yazd???m? paral? tetik?ilere FENER MA?I VERD?RTMEYECEKS?N. Almalar?na ?Z?N VERMEYECEKS?N.

NKBDVAGS.

Yorum Yap

Hakem pozisyonu g?r?yor ama ?alm?yo bu kadar ?erefsizlik olmaz.

Yorum Yap

Bu Alper Ulusoyun ne b.k oldu?u belliydi zaten.Ge?en sene y?netti?i ma?larda da bu seneki Alanya ma??nda y?netti?i ma?larda net g?rm??t?k.2. bir f?rat Ayd?nus yeti?iyor.Art?k 2 hafta da bir fener ma??na verirler,r??t?n? ispatlad?

Yorum Yap

alg?y? biz yaratal?m, hakemlerin kollad??? fb ye 10+ puan fark? att?k, bide kollamasalar ne olacak? diye...

Yorum Yap

Fener trib?n? sa?lam kar??m??, bildi?in darp var hem polis hem de aziz'in trib?ne soktu?u adamlar taraf?ndan. Eski trib?n abileri trib?nde taraftara ana bac? falan yap?yor videolarda.

Yorum Yap

Esra ve Ceyda karde?lerin bundan sonra fazla puan kayb? ya?amamas? bizim a??m?zdan iyi olur. Ba?ak?ehir'e ne kadar yak?n olurlarsa 2.lik umutlar? o kadar taze kal?r. Malum medyalar?n? da arkalar?na al?p, bu denli k?t? ge?irdikleri bir sezonu en az?ndan cl kat?l?m hakk? elde ederek tamamlamalar? onlar i?in ?nemli bir teselli olur.
                ?stteki ikili koparsa bu kez medyan?n son kur?ununu Ba?ak?ehir'den yana kullanaca??n? d???nmek safl?k olmaz.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fener trib?n? sa?lam kar??m??, bildi?in darp var hem polis hem de aziz'in trib?ne soktu?u adamlar taraf?ndan. Eski trib?n abileri trib?nde taraftara ana bac? falan yap?yor videolarda.
                  var m? videonun linki sinan ne olmu? izlemedim ben.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Esra ve Ceyda karde?lerin bundan sonra fazla puan kayb? ya?amamas? bizim a??m?zdan iyi olur. Ba?ak?ehir'e ne kadar yak?n olurlarsa 2.lik umutlar? o kadar taze kal?r. Malum medyalar?n? da arkalar?na al?p, bu denli k?t? ge?irdikleri bir sezonu en az?ndan cl kat?l?m hakk? elde ederek tamamlamalar? onlar i?in ?nemli bir teselli olur.
                    ?stteki ikili koparsa bu kez medyan?n son kur?ununu Ba?ak?ehir'den yana kullanaca??n? d???nmek safl?k olmaz.
                    Kesinlikle do?ru bir tespit. K?zkarde?ler Ba?ak?ehirin 3-4 puan gerisinde takibe devam etmeli....

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      yahu bunlarin hangisi esra hangisi ceyda ben karistiriyorum bu cicisleri yoksa hamburger mi

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        var m? videonun linki sinan ne olmu? izlemedim ben.
                        https://twitter.com/kerim_baysec/sta...40280101646341

burda var abi. bir s?r? foto falan da mevcut twitterda.

Yorum Yap

yaz?k oldu adanaspora

Yorum Yap

haftaya Ba?ak?ehir ile oynayacak Konyasporda sol bek Barry Douglas sakatlanm?? 2-3 hafta yokmu?.?mer Ali ?ahinerinde elinde k?r?k varm?? al??ya al?nm??

Yorum Yap

Umar?m gs,fb gibi fahi? hakem hatalar?yla kazan?r. .
                              R?za tv lere ba?lan?p hakem hakem diye a?lar. .

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                haftaya Ba?ak?ehir ile oynayacak Konyasporda sol bek Barry Douglas sakatlanm?? 2-3 hafta yokmu?.?mer Ali ?ahinerinde elinde k?r?k varm?? al??ya al?nm??
                                Ba?ak?ehir ?ne ge?erse ma?? al?r. .Konya'dan her zaman ki gibi kat? defans yapmas?n? bekliyorum. .
                                bunu yaparlar mi bilemem ama yaparlarsa Ba?ak?ehir en iyi ihtimalle 1 puan al?r.

Ayr?ca Bel?zo?lu'nun son durumu nedir? O da ?nemli

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X