Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bursa otob?s?ne sald?r?n?n videosu d??t?. Bu saatten sonra Bursa k?me dahi d??ebilir. Bizim deplasman i?in de olumlu olur in?allah.
    https://www.youtube.com/watch?v=hwnZ7Ftn-Lc

g?rmemi?tim ben bunu. sans?rs?z g?r?nt?leri de varm??. ne olursa olsun b?yle bir ?ey yap?lamaz. i?in garibi serbest b?rakm??lar yapanlar?. bu kadar boktan bir ?lkedeyiz i?te.
    Biz bunlara bo?una mervdiven ?ocu?u demiyoruz kahpe pi?ler ama futbolculardada su? var ulan g?nde 2 kere idman yap?yorsunuz z?mba gibi adamlars?n?z hi? mi gururunuz yok bu kadar m? p?s?r?k adamlars?n?z.
    Bi Harunun sesi ??km?? di?erleri izliyor
    Olaylardan sonra birdaha bursaspor formasi giymem diyen harun tekin gaziantepspor karsisinda ilk 11 de

Yorum Yap

Bursa 90+2'de penalti kazandi ama bence defansin topa mudahalesi vardi, iki takimi sevmem ama yanlis bir karardi.

Xiaomi Mi5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir takilir...

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Utanmadan Be?ikta? kollan?yor diyorlar son 5 hafta aleyimeze durmadan hakem hatas? oluyor Karab?k ma??nda K?rm?z? Kart ve Penalt?m?z verilmedi Ofsaytten gol yedik Ge?en hafta Gese ma??nda K?rm?z? ve Penalt?m?z verilmedi Akhisar ma??nda 2 Penalt?m?z verilmedi Fener ma??nda Ali Palab?y?k denilen herifin yapt?klar? ortada Alanya ma??nda olmayan Penalt? verildi aleyimize bunlarda utanma diye bir ?ey yok

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Utanmadan Be?ikta? kollan?yor diyorlar son 5 hafta aleyimeze durmadan hakem hatas? oluyor Karab?k ma??nda K?rm?z? Kart ve Penalt?m?z verilmedi Ofsaytten gol yedik Ge?en hafta Gese ma??nda K?rm?z? ve Penalt?m?z verilmedi Akhisar ma??nda 2 Penalt?m?z verilmedi Fener ma??nda Ali Palab?y?k denilen herifin yapt?klar? ortada Alanya ma??nda olmayan Penalt? verildi aleyimize bunlarda utanma diye bir ?ey yok
            Bugun bi gsli abim bana penaltiyla ilgili espri yapti, cok kullaniyormusuz.

Yorum Yap

3'u rahat kazanir.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Biz kazanal?m ?tekiler ?nemli de?il. Sonu?ta hepsi 2.lik m?cadelesi veriyor.

Skeggǫld! Sk?lmǫld! Skildir ro Klofnir!
                Demi?tim. Haftay? art?k rahat kapatabiliriz. :d

Yorum Yap

alanya kazanacak diye hissediyorum...b?t?n g?n aklimda 53-46 vardi nedenini bende bilmiyorum

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    T?rkiye Kupas?n? h?rs?zl?kla alcaklar Bizim ma? Kayserispor ma?lar?na bakmazlar Hokomlor Be?ikta?'? Kolloyor derler

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Orda burda Besiktas kollaniyor diye aglayan renkliler, size aciyorum

Bi yanda penalti rekoru kiran gs (1 sezonda 17 penalti), diger yanda devre-puan rekoru kiran fb (17 macta alinabilecek 51 puanin 49u)

Sizin kadar utanmaz taraftar yoktur bu dunyada

Gs-Bjk macinda penalti diye agladiniz ama ayni macta gs alehine verilmeyen 1 penalti ile 2 kirmiziyi yok saydiniz

Bjk-fb macinda hakem katliam yapti sesiniz cikmadi ama Rize 5 dakikada 10 kisi kalmaliyken, 60. Dakikada 9 kisi kalmaliyken, Besiktasa penalti verilmemisken kayarak topu gormedigi halde koltuk alti bolumune top carpti diye penalti diye aglayan zavallilar sizi

C.kazimin smaci es gecilirken, ceza sahasi disinda burak yilmazi uc harfliler dusurmesine penalti verilirken sesiniz cikmiyordu

Ligin 2. Yarisinda 6 mac oynandi o 6 macta Besiktasin 5 penaltisi ve rakibe 4 kirmizi verilmedi

Kupa macinda rvp denen ahlak fakiri sari kartla tamamlamis maci ama siz hala Besiktas kollaniyor yeaaa

Biz ne hakemler gorduk gsliler ile gol vurusu yapan(ozgur yankaya) fbliye guler yuzlu emrecigim, ayni macta oguzhana sert bakisla gelme diyip sari yapistiran (bulent yildirim) 50.000 kisinin baktigi emenikeyi gormedim diyn (firat aydinus) besiktas gol atinca uzuntuden santra bile vermeyen (bulent yildirim)

Okadar acinacak haldesiniz ki biriniz ne gs fanatigi mhk baskani yusuf namogluna ragmen sampiyonluk mucadelesi verebiliyorsunuz digeriniz ne fb fanatigi tff baskani yildirim demirorene ragmen sampiyonluk mucadelesi verebiliyorsunuz

Size oyle bir kaymis ki gs formali huseyin gocekle ve fb d?d?g? firat aydinusla bile galip gelemiyorsunuz biz hakemleri de ezip yolumuza devam ederken.

Biraz efendi olup saygi duyun lan buyugunuze

Ek olarak: madem Besiktas kollaniyor ne diye ikinizde kendi futbolcularinizi yuhaliyorsunuz? Yonetim istifa diye agliyorsunuz? Gidin mhk binasini basin tff binasini basin, tffye yuruyun. Dekoderlerinizi kapatin. Kedinin uzanamayacagi ete mundar dedigi gibi kendi basarisizliginizi bize bok atarak ?rtmeye calismayin fetosaray & azizbahce taraftarlari
                      En son düzenleyen Mehmet Köse; 05-03-2017, 09:32.

Yorum Yap

Biz kazanal?m ?tekiler ?nemli de?il. Sonu?ta hepsi 2.lik m?cadelesi veriyor.

Skeggǫld! Sk?lmǫld! Skildir ro Klofnir!
                        Demi?tim. Haftay? art?k rahat kapatabiliriz. :d
                        Gelece?i g?ren adam

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bursa otob?s?ne sald?r?n?n videosu d??t?. Bu saatten sonra Bursa k?me dahi d??ebilir. Bizim deplasman i?in de olumlu olur in?allah.
                          https://www.youtube.com/watch?v=hwnZ7Ftn-Lc

g?rmemi?tim ben bunu. sans?rs?z g?r?nt?leri de varm??. ne olursa olsun b?yle bir ?ey yap?lamaz. i?in garibi serbest b?rakm??lar yapanlar?. bu kadar boktan bir ?lkedeyiz i?te.
                          Bursa y?netimi ne yapt?? Bilginiz var m?? Ben olsam ?m?r boyu stada sokmam. Durum ne acaba?

Yorum Yap

Pektemek 11'de basliyor, insallah kaybetmez alanya

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              T?rkiye Kupas?n? h?rs?zl?kla alcaklar Bizim ma? Kayserispor ma?lar?na bakmazlar Hokomlor Be?ikta?'? Kolloyor derler

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                              Yaln?z baya? penalt? kullanm???z, sabah babam Cenk iyi ?u kadar gol? var dedi, ben be?enmiyorum o gollerin 8'i penalt? zaten dedim sona babam hani penalt? kullanm?yordunuz diye beni s?k??t?rd?

13 ma?ta 9 penalt? y?ksek bi say?.

Sar?/K?rm?z? kart say?s?nda 3. s?radayd?k 2015-16 sezonunda , ?yle kart g?stermi? hakemler, 63 sar? 2 k?rm?z? var, bu mu hakem kollamas??

Yorum Yap

Ba?ak?ehir puan kaybetmez, 5-1 al?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X