Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdem Ceren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    oh be ?aka maka sonunda rizeden kurtuluyoruz gibi
    Rize ne yapt?ki bize her sene gs puam b?rak?yor orada. Akhisar d??s?n.

Yorum Yap

Wagner Love, Kweuke ?imdi de Eto'o cezal?..enterasan

Yorum Yap

Yaln?z bu hafta bol goll? ge?iyor. ?imdiye kadar sonu?lanan 4 ma?ta 18 gol at?ld?.

Yorum Yap

konya-trabzon ma?? var ?imdi. trabzon olcay'?n kat?l?m?yla birlikte iyi pasla?an ceza sahas? civar?nda etkili pasla?an bir ekip olmu?. bu ma?ta favoriler. ger?i konya da oyunu ?ld?rmesi ve savunma g?c?yle nam salm?? bir tak?m ama yine de trabzon favori.

Yorum Yap

Olcay asist yapti 1 1 oldu

Yorum Yap

Olcay m?thi?.

Yorum Yap

att??? golle alakas? yok s?lice?im ?eyin, oyununu hayranl?kla izliyorum, rodallega ?ok b?y?k santrafor. ?ok b?y?k futbolcu. ke?ke biz alsayd?k devre aras?.

Yorum Yap

Aslı Merve ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  att??? golle alakas? yok s?lice?im ?eyin, oyununu hayranl?kla izliyorum, rodallega ?ok b?y?k santrafor. ?ok b?y?k futbolcu. ke?ke biz alsayd?k devre aras?.
                  Bence Youla vakas? olurdu bize gelseydi. Orta s?n?f tak?mlar i?in iyi oyuncu.

Yorum Yap

Aslı Merve ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Trabzon forumlarina baktim hepside ?ok pi?man. Bende izledim bug?n ma?i atti?i gol bile ?ans iyi vuramadi gol oldu. Ma? icinde baya da kayboldu. Olcay da asist yapmasina ra?men iyi oynamadi bug?n.

Bug?n Osmanli puan veya puanlar alirsa yarin daha rahat oluruz.

Yorum Yap

bursa kalecisi haruna bu olaydan sonra fener kesin hamle yapar demi?tim istemi?ler harunu

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        bursa kalecisi haruna bu olaydan sonra fener kesin hamle yapar demi?tim istemi?ler harunu
                        ?enol G?ne? ile bizde hamle yapmal?y?z.

Yorum Yap

??te Osmanl?spor'un 11'i: Karcemarskas, Vrsjaevic, Prochazka, Numan, Pinto, Maher, Ndiaye, Musa, Mehmet G?ven, Delarge, Bifouma

??te Medipol Ba?ak?ehir'in 11'i: Volkan, Cai?ara, Yal??n, Epureanu, Alpaslan, Emre, Mahmut, Visca, Cengiz, Mossoro, Mustafa Pektemek

Yorum Yap

Osmanl? Ba?ak?ehir i?in ila? var m? ?

Yorum Yap

Mustafa atti basak 1 0 onde

Yorum Yap

Att? Ba?ak?ehir, hem de Mustafa ile...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X