Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cok mutluyum. Tsk.ler tudor.

?cerdem?s?n evlaaat

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Igor Tudor: "Her ge?en ma? Galatasaray tak?m?n?n ko?u mesafesi artacakt?r."

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Ko?tur hocam beygir gibi ko?tur, ac?ma bunlara
      Ben diyorum ki schneider 13 km yi g?r?r toplamda da 120 yi g?r?rler ama sonra neyi g?r?rler onu yazam?cam buraya

Yorum Yap

Igor Moonfather diyeceksiniz!

Yorum Yap

Geberik kayseri antep rizeye puan kaybediyor rakipler. O kadar k?t?ler yani. Biz en az?ndan ?at?r ?at?r oynay?p kaybediyoruz. 6-7 ki?i asla kapanm?yoruz. Adil bir y?netim olsun yar?n kas?mpa?a yenilmez.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Geberik kayseri antep rizeye puan kaybediyor rakipler. O kadar k?t?ler yani. Biz en az?ndan ?at?r ?at?r oynay?p kaybediyoruz. 6-7 ki?i asla kapanm?yoruz. Adil bir y?netim olsun yar?n kas?mpa?a yenilmez.
            Adil bir y?netim diyorsun ama yar?nki Fenerin ma??nn?n hakemi kim biliyor musun?

Yorum Yap

Karda k??ta bize ?ampiyonluk kutlatacaklar

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Igor Tudor: "Her ge?en ma? Galatasaray tak?m?n?n ko?u mesafesi artacakt?r."

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Ko?tur hocam beygir gibi ko?tur, ac?ma bunlara
                Ben diyorum ki schneider 13 km yi g?r?r toplamda da 120 yi g?r?rler ama sonra neyi g?r?rler onu yazam?cam buraya
                Valla ?yle bir ?ey yaparlarsa 40. dakika ????? g?r?p ona do?ru ko?maya ba?larlar bence de

Yorum Yap

Ona Kucuk dokunuslarla S?rprizler yap?n

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Adil bir y?netim diyorsun ama yar?nki Fenerin ma??nn?n hakemi kim biliyor musun?
                    L harfini fazla yazm??. O harfi silip okuyunca do?ru oluyor.

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Karda k??ta bize ?ampiyonluk kutlatacaklar
                        Ger?ekten g?ld?rd?n ))) s?per ))

Yorum Yap

Bi bunlar? bir de yenmiyor muyuz orada?? Of be..%50 ?ampiyonuz demek olur..Bize ibb de i?erde fb de dayanamaz..Demba ba Caner de eklenecek o zamana kadar..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Be?ikta?'? yenmemiz i?in fb gibi ?irkeflik yapmamiz laz?m, ara a??lmas?n diye hakem bizi kollayacakt?r gibi forumlar?nda konu?malar?na denk geliyorum. Art?k normal yollarla bize yeti?emeyece?ini anlayanlar neleri d???n?r oldu.

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Be?ikta?'? yenmemiz i?in fb gibi ?irkeflik yapmamiz laz?m, ara a??lmas?n diye hakem bizi kollayacakt?r gibi forumlar?nda konu?malar?na denk geliyorum. Art?k normal yollarla bize yeti?emeyece?ini anlayanlar neleri d???n?r oldu.
                              asl?nda "d???n?r oldu" de?il do?ru ifade. bunlar?n karakteri bu. ya? itibariyle siz de ?al?nan ?ampiyonluklar?m?z? ?ok iyi hat?rl?yorsunuzdur. bunlar kadar ?irkefi d?nyada az bulunur..

Yorum Yap

Podolskinin ma??n ba??nda adam?n surat?na nerdeyse tokat atmas? ?zetlerde var m?? Varsa ne konu?uldu?
                                ?imdi tosicin kafas? kartsa o pozisyonda kart ??nk?
                                aspor ve ya trtspora yazabilecek arkada?lar l?tfen yazs?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X