Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ve ?ve bitiremedikleri ci?erciyi bir ay i?inde yerin dibine sokacaklar bak?n g?r?n.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Adam iki ki?i aras?ndan s?yr?lm?? kaleye gidiyor faul ve sar? vermiyor. Gs bok gibi ?u ma?tan da ?? puan al?rlarsa yaz?k olur
      Vermez abi insallah gs lehine penalti uydurmaz. Yusuf namoglu geldigi gun belliydi bunlarin olacagi
      n-amo?lu bu sene s?k?nt? hakl?s?n

Yorum Yap

Ana forum niye kapal??

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Sonunda patlam?? yosma balonlar?. 2 haftad?r bele?e 6 puan ald?lar. Ba?ak?ehir konya osmanl? gen?lerbirli?i gibi tak?mlar i?lerinden ge?er bunlar?n. Karab?k ile ?imdi oynayacaklar karab?k ?tt?r?r

Yorum Yap

Bug?n Bursa kazan?r fb taraftar? olay ??kar?r en az 2 ma? seyircisiz cezas? al?rlar Volkan Demirel falan kadro d??? kal?r gibime geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bug?n Bursa kazan?r fb taraftar? olay ??kar?r en az 2 ma? seyircisiz cezas? al?rlar Volkan Demirel falan kadro d??? kal?r gibime geliyor.

olay ??karacak kadar seyirci gitmiyor ma?lar?na

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bursa rezil durumda handikap yapar fb

Yorum Yap

d?n k?rm?z? yosmalar?n ma??n?n b?y?k bir k?sm?n? izledim abart?lan futbol bu mu? dede futbolu oynuyolar resmen bruma ve arada s?rada sneijder hari? vasat?n ?st?nde oynayan top?ular? yok ama ma?? yorumlayan spikerlere baksan sahada ki gs de?il d?nyan?n en iyi pas tak?m?. adamlar?n (adam dedim pardon) tek plan? bo? bulduklar? yosmaya pas at?p bi ?ekilde bala g.te gol bulmak

Yorum Yap

Cinconun 3 ma? sonunda haketti?i puan 4 filand?.

Yorum Yap

ma? sonu hamza istifa eder.

Yorum Yap

Fenerde Kjaer ve Topal yok, aslinda Bursa ?ok degil az biraz iyi oynasa puan alma ihtimali y?ksek.

Yorum Yap

Fener de Kjaer ve Topal yoksa kesin gol yer diyebilir miyiz?

Yorum Yap

Bugun Fenerbahce cok rahat bi galibiyet alir.

Yorum Yap

bu futbol tahmininde kalbine ilk do?an? oynayacaks?n arkada?. gen?ler alanya ve adana gaziantep banko beraberlik dedim ilk ?nce.sonra de?i?tirdim fikrimi adana ve gen?ler kazan?r yapt?m. berabere kald?lar. yaln?z haram oyunlar iddia felan de?il ?u digit?rk optalig tahmin yar??mas? var .gs ma??n? digit?rkplay den izleyecektim olmad? .

Yorum Yap

Tek rakibimiz yine Fener bu sezon. GS'nin t?m ma?lar?n? izledim. Karab?k ma??n? tamamen ?ok b?y?k ?ansa ald?lar. Akhisar'dan zaten kimsenin umudu yoktu. Paf'la ??ksalard? yine al?rlard?. Akhisar sonu?ta.

Kayseri ma??nda da teknik direkt?r hatas?yla puan alabildiler. ?lk yar? ortasahay? GS'ye vermeselerdi puan almalar? imkans?zd?. S?rf Umut'u oynatma ad?na gitti 1 puan. Olsun.

Fener'in kadrosu daha derin ve daha kaliteli GS'ye g?re. Defans? sa?lam. Kaleci idare eder. Ma? verir ama ma? da kurtar?r. Ortasahas? defansif a??dan kuvvetli. Lens ve Sow iyi oynarsa 2-3 hafta kalana kadar ?eki?ir, al?r?z yine kupay?.

Bug?n Kjaer ve Topal yok ama al?r yine Fener. Bursa t?rt.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X