Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kaleyi bulan ilk toplar? gol olur ?imdi bunlar?n, kayseri ilk 10dk uyutsa s?per olur.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Fatih Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aranizda karabuk maglubiyetini dusunup hic mi kafasini taslara vuran yok..sahsen benim psikolojimi bozuyor dusundukce bu kacan 3 puan..ligi 10 hafta kala bitirecektik belki de..
      ?nce pa?a sonra karab?k geliyor. D?rt ma??n d?rd? ?stanbulda ve ?? ma? i?eride
      Aynen oyle. 4 haftada 10 puan yapip isi bitirecektik.
      Biz yensek bunlar da yenecekti belki. Kaderi tek tarafl? d???nmemek gerek haa ma?? bu ak?am oynasayd?k o zaman delirirdim i?te. Olan oldu. Hasar? en ucuz ?ekilde atlatmak da iyidir.

Yorum Yap

Valla hi? karab?k ma?? i?in kafam? duvarlara vurmuyorum, ma?? haketmedik zaten. Kaybetti?imiz i?in ?z?ld?k tabiiki ama rakipler bize pek yakla?amad?, buda sevindirici. Biz kaybedip rakipler kazansayd? daha ?ok ?z?l?rd?m..Ki liderlik bile gidebilirdi..Bu gsnin ?ampiyon olma ihtimali falanda yok..

Yorum Yap

68-2 biter ?mitlenmeyin

Yorum Yap

Biz h?z?nl?yken size g?lmek haram sar???n karde?ler bunu bi ??renin art?k..

Yorum Yap

2 sene ?nceki kas?mpa?a ma?? gibi ?evirirler bunuda

Yorum Yap

fb macindan sonra bu macida alirlarsa resmen sergen show...
                yinede bu mac 8-2 biter diyorum

Yorum Yap

Arkada?lar cinconun ma?? daha bitmedi...

Yorum Yap

Beyler ben bunu buraya b?rak?yorum.

<strong>

Yorum Yap

Wellioton ?art 2. yar?

Yorum Yap

?akal Sergen Daglaoyu sokmad? kana b?y???n yerine. O herif her Akhisar ma??nda gs ye ?al??t?.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Vaktimize yaz?k. 8-2 al?r gs malesef

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

S?per Lig 20. Hafta Ma?lar?

Hagi ?s?n?yor. O girerse 9-2 biter. Hevese gerek yok.

Skeggǫld! Sk?lmǫld! Skildir ro Klofnir!

Yorum Yap

Aslı Sinan Isik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aranizda karabuk maglubiyetini dusunup hic mi kafasini taslara vuran yok..sahsen benim psikolojimi bozuyor dusundukce bu kacan 3 puan..ligi 10 hafta kala bitirecektik belki de..
                              ?nce pa?a sonra karab?k geliyor. D?rt ma??n d?rd? ?stanbulda ve ?? ma? i?eride
                              Aynen oyle. 4 haftada 10 puan yapip isi bitirecektik.
                              Biz yensek bunlar da yenecekti belki. Kaderi tek tarafl? d???nmemek gerek haa ma?? bu ak?am oynasayd?k o zaman delirirdim i?te. Olan oldu. Hasar? en ucuz ?ekilde atlatmak da iyidir.
                              Bence de biz en son oynay?p puan kaybetsek daha b?y?k y?k?m olurdu.
                              Bu ma? da b?yle biterse ben ?ok mutlu olurum.
                              En fazla Fener kazan?yor gibi g?r?n?yor ama kazansalard? 9 puan birden kazanacaklard?.?imdi sadece 1 puan.

Yorum Yap

sakin olmakta fayda var Kayseri da??lmaya ?ok m?sait hakemde G??ek 1 k?rm?z? kart + penalt? ile i?ler tersine d?nebilir.Umut-Welliton de?i?ikli?i ?art Kayseri 2.yar? daha ?ok bo? alan bulacak Welliton iyi de?erlendirir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X