Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Furkan G?ndo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ahmet Buyukkaynak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bug?n ma?ta "kocan?z Be?ikta? baban?z Bursa" diye ba??rm??lar. Duyan var m??
    Bunu ben de sordum ama kimse izlemedi galiba ma??
    Ben izledim 90 dakka da kula??m hep trib?ndeydi ben b?yle bi?ey duymad?m ba??rm??larsada ?ok k?s?k seste az ki?i ba??rm??t?r. Duyulmad? yani
    Sosyal medyada g?rm??t?m demek ki s?km??lar

Yorum Yap

Aslı Onur Karaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?eytan evet videosu ?eker ekranda futbola siyaseti bula?t?r? ama irfan de?irmenci ki?isel hesab?ndan att??? twit y?z?nden kanal d den kovulur. ?eytan korunup kollan?yor, tff ba?kan? olmas? banko bana g?re. yorumlar?n? dikkate almay?n
      Kanal D ile NTV zaten ayn? grubun de?il ve daha yanda? olan NTV. Orada evet demek t?m personelin g?revidir herhalde. G?ntekin Onay'? severiz ama bakars?n ona da s?yletirler bir g?n. S?ylemezse veya Hay?r falan derse onun da ba??na gelebilir.

Do?an Grubu: H?rriyet, CNN T?rk, Kanal D'de falan Hay?r diyecek daha ?ok personel vard?r. ?imdi onlar da a??klama yapmaktan korkacaklar m? yani? Koca koca yazarlar fikirlerini belirtemeyecekler mi?

Ne korkmu?sun be Do?an?

Yorum Yap

Sinan engin ?ok g?zel soktu

Yorum Yap

D?n bu renkliler bize g?l?yorlard?..?u an herkes bize sald?rmaya ba?lad?..En do?rusu hi? umursamamak..B?rakal?m ne halt ederse etsinler..

Yorum Yap

Aslı Ihsan.Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            D?n bu renkliler bize g?l?yorlard?..?u an herkes bize sald?rmaya ba?lad?..En do?rusu hi? umursamamak..B?rakal?m ne halt ederse etsinler..
            Aynen oyle abi biz onlara laf attikca bir bok zannediyorlar kendilerini kaosun icine cekiyorlar
            Aslinda fikret ormanda susup bunlara cevap vermeyerek iyi yapiyor
            Bakin gs'nin sesi bile cikmiyor sanki dersin ulkeyi terketti sinsiler yine bu karmasa onlarin isine yarayacak gibi

Yorum Yap

Birakalim feneri kendimize bakalim en buyuk rakibimiz kendimiziz bizler desteklersek takim havaya girmezse alir gotururuz ama fenere gsye takili kalirsak sikintilar ya?ariz..

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

sinandan yikama yaglama, aziz abisi bir aferim ?eker heralde..

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fb ye castan bi tokat geliyo galiba ridvan Dilmen in konu?malarindan onu anlad?m

Yorum Yap

Ben mi ?ok yanl? bak?yorum acaba? Sivok'un eline ?arpan top penalt? olamaz. Kjaer ise kolu kapal? olsa da topun gidi? y?n?ne m?dahele edecek ?ekilde hamle yap?yor bence penalt?.

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben mi ?ok yanl? bak?yorum acaba? Sivok'un eline ?arpan top penalt? olamaz. Kjaer ise kolu kapal? olsa da topun gidi? y?n?ne m?dahele edecek ?ekilde hamle yap?yor bence penalt?.
                      ikiside bence penalt? de?il.

Yorum Yap

Sivok'un kol ?yle baya baya a??k falan de?il ama pozisyon ?ok net penalt?,eline ?arpmasa arkada Sow yine vuracak.

Bursa'n?n pozisuonu ise penalt? de?il,adam?n eli v?cuna komple yap???k.

Biraz yanl? bakt???n? d???n?yorum,?ahsi fikrim.

Yorum Yap

Sinan sen nasil bi taratiksin ya..Ulan o kazand???n para s?rf yalakaliktan.
                          Toplasan bi kac kelime ,kelime hazinesi olmayan adamlar milyonlarca para kazan?yor. .

Neymi? "Fb ilk yar? iyi oynam?? ,hakem 2 puan?n? gasp etmi?"

Ertem Be?ikta? deyince "evet Be?ikta??n da verilmeyen penaltisi falan var ama Be?ikta? k?t? oynad?. .

Ulan mal Be?ikta? kotu oynayinca hakemin onun aleyhinde karar vermesi mi gerek..
                          ?yi oynar?m k?t? oynar?m o benim sorunum hakemin de?il ki.

Hep diyorum en b?y?k zarari Be?ikta?li oldu?unu iddia eden insanlardan ald???mizi..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Abi bunlar basak sampion olsun die ugrasiyor. Hic bunlara bulasmamsk lazim.

Bizim bu seneki dusmanimiz bunlar degil. Bunlar cop.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Aynen oyle, hizlica bu pislikten yakamizi kurtarmamiz lazim. Adamlar camur gibi, bulasirsan uzerin kirleniyor.

Bizimkilerin aciklama yapmamasi iyi oldu.

Bunlarin bize bu kadar sarmasi normal degil. Biseyler var.
                            aykut bizim mactan sonra vs. Hepsi tek bi yerden talimat almis gibiler.

Ki bunlarin hocasi kendi tassarufu ile Bjk falan diye konuscagina inanmiyorum ben.
                            olay su: suan futboluyla sampiyon gibi gorunen ve mali acidan onu acik olan tek buyuk Besiktas. Sampiyon olursak bir kac yil daha ligi domine edecegimiz belli. GS Ve Basaksehir'i gecebileeklerine inaniyorlar. Fakat bizi futbol icinde gecemeyecekleri acik. Bu yuzden bizi linc etmeye calisiyorlar. Ayrica Mehmet Ekici olayi, Caner Ve GG olayi adamlara cok girdi.

Yorum Yap

kesinlikle ayn? d???n?yorum abi. kajer bildi?in dirsek alt?yla topa m?dahale ediyor. zaten penalt? karar?na da itiraz etmedi

Yorum Yap

Aslı Tevfik Akp?nar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sivok'un kol ?yle baya baya a??k falan de?il ama pozisyon ?ok net penalt?,eline ?arpmasa arkada Sow yine vuracak.

Bursa'n?n pozisuonu ise penalt? de?il,adam?n eli v?cuna komple yap???k.

Biraz yanl? bakt???n? d???n?yorum,?ahsi fikrim.
                                Penalt? pozisyonlar?nda arkada ?nde kim vara bakmaz. Birincisi el topa hareketlenmi? mi? ?kincisi kolu v?cuduna g?re uygunsuz duruyor mu? ?imdi top defanstan sekmi? adam topu g?rd??? anda kolunu v?cuduna yap??t?r?yor. O topu kola ?arpmamas? i?in kolu ayn? Kjearin pozisyonu gibi kesip atmas? laz?m. ?ok dandik pozisyonlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X