Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?zerimize oynanan bu oyunlarla ilgili bir ?eyler yapmak laz?m. hangi ma? oynan?rsa oynans?n milletin a?z?nda Be?ikta? var. b?kt?m bu rezil yorumlardan. Allahs?zlar..

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      O pastay? ba?ak?ehir'e yar etmezler. En ciddi tehlike ?erefsizlerin ?erefsizi; kitaps?zlar?n ?ah?; sinsilerin piri; k?peklerin tanr?s?; adilerin ilah?; midesizlerin kral?; frans?z tohumu ?s..

Ek olarak riva miva da pe?ke? ?ekildi, mhk ba?kan? da bonus, her ?ey olabilir..
      Karde?im ne g?zel yazm??s?n ya gs i?in, benim i?imin ya?lar? eridi valla, ?iir gibi

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Abi bunlar basak sampion olsun die ugrasiyor. Hic bunlara bulasmamsk lazim.

Bizim bu seneki dusmanimiz bunlar degil. Bunlar cop.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Aynen oyle, hizlica bu pislikten yakamizi kurtarmamiz lazim. Adamlar camur gibi, bulasirsan uzerin kirleniyor.

Bizimkilerin aciklama yapmamasi iyi oldu.

Bunlarin bize bu kadar sarmasi normal degil. Biseyler var.
        aykut bizim mactan sonra vs. Hepsi tek bi yerden talimat almis gibiler.

Ki bunlarin hocasi kendi tassarufu ile Bjk falan diye konuscagina inanmiyorum ben.

Yorum Yap

O pastay? ba?ak?ehir'e yar etmezler. En ciddi tehlike ?erefsizlerin ?erefsizi; kitaps?zlar?n ?ah?; sinsilerin piri; k?peklerin tanr?s?; adilerin ilah?; midesizlerin kral?; frans?z tohumu ?s..

Yorum Yap

Ulan Doberman ne adi karaktersiz bir insan m?svettesisin. Kjaer i?in ne yaps?n ?ocuk diyor Als?n o dirse?ini biryerlere soksun i?te ne yapacak. O yanc? ilker de sahiplerine yaranmak i?in havlay?p duruyor k?pek.

Yorum Yap

Bu arada Olcay ne takm?? bee

Yorum Yap

S?per Lig 20. Hafta Ma?lar?

Bug?n ma?ta "kocan?z Be?ikta? baban?z Bursa" diye ba??rm??lar. Duyan var m??

Yorum Yap

Ilahi adalet bu san?r?m. Sinsice sen gelip benim hocama ceza yedirirsen top gelir senin koluna ?arpar 2 puan? b?rak?rs?n. Hadi ?imdi na? ?st tarafta kalabal?k yapmay?n.

Yorum Yap

2 mactir ilk yaridan 10 kisi kalan takimlara karsi top tutamayan takimdan 2. Bile olmaz,tek gucleri vardi cirkeflikti onu kullandilar bitti.

Yorum Yap

Ulan bunlar ??z?m? bulmu? ailecek ne g?zel ya yenilince berabere kal?nca at Be?ikta?'?n ?zerine 😀 Elin yabanc?s?na bile ??retmi?ler hokomlor B???kt??? kolluyor

Yorum Yap

Yahu yeter art?k ?u penalt? muhabbetleri, her ma?, hangi tak?ma olursa olsun.
                        Toplas?n MHK t?m hakemlerini, gerekirse ?spanya, Almanya, ?ngiltere t?m sezon elle verilen/verilmeyen penalt?lar? incelesinler ortak bir karar al?ns?n.
                        Rakibe ve hakeme g?re de?i?en kurallar istemiyoruz abi...

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Karde?im ne g?zel yazm??s?n ya gs i?in, benim i?imin ya?lar? eridi valla, ?iir gibi
                          O adilere paragraflar dolusu yazsam yine rahatlayamam ben abi.
                          D?nyada bunlara nefretimden daha b?y?k bir tek Be?ikta? a?k?m var..

Yorum Yap

Aslı Ahmet Buyukkaynak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bunu ben de sordum ama kimse izlemedi galiba ma??

Yorum Yap

?u feneri nas?l g?memedik ulan buraya h?l? i?imde kald?. ?n?allah lig ma??nda kan?rta kan?rta i?lerinden ge?icez.

Yorum Yap

Aslı Furkan G?ndo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ahmet Buyukkaynak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bunu ben de sordum ama kimse izlemedi galiba ma??
                                Ben izledim 90 dakka da kula??m hep trib?ndeydi ben b?yle bi?ey duymad?m ba??rm??larsada ?ok k?s?k seste az ki?i ba??rm??t?r. Duyulmad? yani

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X