Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ha ha Dick te araziye uymu?. "Be?ikta?'?n hakem dostlar?n?n verdi?i penalt? ile puan kaybettik" diyor. Bunlar daha iflah olmaz.

Yorum Yap

Ridvan GS'nin sampiyon olmasini istiyor. Acikca bunu hissettiriyor. FB'den umudu kesmis.

Yorum Yap

Abi bunlar basak sampion olsun die ugrasiyor. Hic bunlara bulasmamsk lazim.

Bizim bu seneki dusmanimiz bunlar degil. Bunlar cop.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

doberman: Be?ikta?l?lar?n etkisinde kalm?? olsa hakem ve penalt?y? vermese (fbninkini) bir?ey diyebilirmisiniz.? ulan Be?ikta? kadar ba??n?za ta? d??s?n ?eref yoksunlar?.

Yorum Yap

Bence as?l g?r?nmesi gereken nokto fb nin puan kayb? filan de?il..Biz de fb de gs de uine puanlar kaybederiz ama ibb ger?ekten aradan s?yr?l?p gidecek..3 b?y?kleri birbirine d???p,kaos yarat?l?p ibb nin ?zerine zerre kelime etmemek ekmeklerine ya? s?rmektir.?yle aman aman fikst?r zorluklar? dahi yok..Ben ?ncelikle ibb deden sonra da gs den ?ok ?ekiniyorum..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Bunlari duyan Tupcunun TFF baskanligi doneminde hep Besiktas sampiyon oldu san?r.

Yorum Yap

31. Hafta Fb lider olacakm?? t?rrrrrrrr 😂😂

Yorum Yap

ilk sar?da bOrsal? oyuncu bir?ey yapmam??ki.?

Yorum Yap

Ulan Allah belas?n? versin hepsinin, Sivok'un pozisyonunun penalt?yla ilgisi yok. Top iki metreden sekiyor, adam g?rm?yor bile. Elini ka??rmaya ?al???yor ama f?rsat olmuyor. A??z birli?i etmi??esine koro halinde b?t?n yorumcular penalt? diyor. Kjaer ise ayn?s?n? bizim ma?tada yapt?, dirse?iyle sinsice ve bilerek oynuyor. O da net penalt?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi bunlar basak sampion olsun die ugrasiyor. Hic bunlara bulasmamsk lazim.

Bizim bu seneki dusmanimiz bunlar degil. Bunlar cop.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Aynen oyle, hizlica bu pislikten yakamizi kurtarmamiz lazim. Adamlar camur gibi, bulasirsan uzerin kirleniyor.

Bizimkilerin aciklama yapmamasi iyi oldu.

Yorum Yap

Iddia ediyorum.Rakip tak?m 8 ki?i kals?n. .Fb kontra bulmazsa yine gol atamaz 😂😂😂

Yorum Yap

Yahu ne kadar yanda? var hepsi bize dal?yor. ?akar,Erman,R?dvan. Hedef cidden Ba?ak?ehir mi lan acaba?

Yorum Yap

O pastay? ba?ak?ehir'e yar etmezler. En ciddi tehlike ?erefsizlerin ?erefsizi; kitaps?zlar?n ?ah?; sinsilerin piri; k?peklerin tanr?s?; adilerin ilah?; midesizlerin kral?; frans?z tohumu ?s..

Ek olarak riva miva da pe?ke? ?ekildi, mhk ba?kan? da bonus, her ?ey olabilir..

Yorum Yap

TRANSFER HABER ���� ??@_TransferHaber_28 Eki 2016
                              Hasan Ali Kald?r?m:"Puan kaybetti?imizde 2 - 3 g?n ?z?l?yorum. Sonra e?imle farkl? ?eyler yap?yoruz unutuyorum."

Ben bunu yeni g?r?yorum. Bu nedir ya?

Yorum Yap

Aslı Onur Karaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?eytan evet videosu ?eker ekranda futbola siyaseti bula?t?r? ama irfan de?irmenci ki?isel hesab?ndan att??? twit y?z?nden kanal d den kovulur. ?eytan korunup kollan?yor, tff ba?kan? olmas? banko bana g?re. yorumlar?n? dikkate almay?n
                                Bu ?BL?Sin arkada?lar? da kendisi gibi arda, burak vs. Bunlar? ?eyine takmayacaks?n o kadar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X