Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beinsport mac ozetlerine FB'ye yapilan butun faulleri koymus. Ulan ne agladilar ya.

Yorum Yap

Gs bu gelinen noktada puan kaybetmez, bosu bosuna ortak ettik bu cibiliyetsizleri zirveye. Lig sonuna kadar basabas gideriz diye dusunuyorum Gs ile. Sikinti.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Atifta saolsun. Tum ataklari hic etti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

iblis sakin ol yahu, ne bu hiddet..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Alper'i oyundan ald? mal. Bu hoca da gerizekal?ym??

Yorum Yap

?eytan ben kalp ve kanser hastas?y?m diye duygu s?m?r?s? yap?yodu da kendisinin esas ak?l sa?l??? yerinde de?il maalesef.

Yorum Yap

Ridvan macta kural hatasi ariyor

Yorum Yap

Ma?? izlemedim bursa trib?nleri baban?z Be?ikta? kocan?z bursa diye mi ba??rm?? ? ?yle bi yorum g?rd?m

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Alper'i oyundan ald? mal. Bu hoca da gerizekal?ym??

Bu bilinen iyi olmayan bi hoca. Yada sole solim eldekine gore oynayan adam degil.

Yorum Yap

Kas?mpa?a karab?k ma?lar?n? ar?yorum ?imdi. K?t? oynamad???m?z halde tercihler y?z?nden 6 puan verdik. ??im ac?yor.

Yorum Yap

iblis sinekten ya? ??karmaya u?ra??yor bu ak?am

Yorum Yap

Yusuf Namo?lu ve Metin Tokat ikilisi Bruma ve Sneijder den daha ?ok i? yapt?,yapacak son y?llarda oldu?u gibi gs i?in.

Yorum Yap

Mahmut uslu ??kmad?m?? Bay?l?yorum b?yle ma?lardan sonra onun b?z??m?? surat?n? g?rmeye, bide genelde b?yle k???k ?ocuklar gibi azizin arkas?nda durmas? yokmu

Yorum Yap

Birincisi ntvspora mail yoluyla mi ula??l?yor art?k bilmiyorum ama r?dvan denen ?mr? billah yolu sereften ge?memi? adam?n ben Be?ikta? ma?lar?n? yorumlamasini istemiyorum. Sadece kendi can? yand???nda federasyona giydiren ama Be?ikta?'a yap?lanlara gelince yorumlar? "olur ?yle" k?vam?nda kalan bir herifin i?i yok orada.

?kincisi bir elin parma?? istisnalar d???nda iki camia aras?nda b?y?k bir etik fark? var diye d???n?yorum bu konuda da tutam?yorum pek kendimi. Bize ?ok a??k ofsayttan gol att?lar oral? olmad?k bak?n bu ma?ta ahlaks?zl?k var dedik. D?n aksam penalt?m?z calinmadi calinsa ma? b?y?k ?l??de bize d?necekti biz tak?m niye kosmadi niye formsuzdu niye boyleydiler diye d???nd?k.
                              Bizi b?rak eksik Bursa'ya bile g?zle g?r?l?r bir hakimiyet kurmaktan aciz tak?m g?ya hak hukuk ad?na konu?up puan?m?z ?al?nd? diyor. Sen d?n aksam bize verilmeyen penalt?ya kahkaha atarsan bug?n kalk?p aglamayacaksin .

Yorum Yap

?eytan evet videosu ?eker ekranda futbola siyaseti bula?t?r? ama irfan de?irmenci ki?isel hesab?ndan att??? twit y?z?nden kanal d den kovulur. ?eytan korunup kollan?yor, tff ba?kan? olmas? banko bana g?re. yorumlar?n? dikkate almay?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X