Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

-

Yorum Yap

Aslı Cagri Savci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Macin adamini yanlis seciyor gene bizim medya. Macin adami Varela'dir. 2. golu olusturan odur cunku, 2. gol gelmese FB maci alabilirdi.
      Aynen do?ru s?yl?yorsun.?statisti?e g?re se?iyorlar o y?zden 2 gol 1 asist G?ray.

Yorum Yap

Gecen hafta fbnin yenmesi daha hayirli oldu dedigimizde itiraz eden arkadaslar simdi durumu anlamislardir sanirim.fb nin bu sene sampiyon olma sansi cok azdi bu macla o da bitti

HTC Desire EYE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Varela'n?n ne i?i var Kayseri'de? Uzun s?re ba?ka Varela sand?m ben

Yorum Yap

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Trt de ozet var. bir sigara daha yaktim

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Antalya Yakalar bu Feneri

Yorum Yap

Olm ka? sayfa oldu okuyorum g?lmekten ?ld?m yapmay?n s?le ?eyler

Yorum Yap

Ulan 2-1 iken golden 30dn once 3-1 biter e bastim 1e 9 veriyodu ulan yemesen olursun ayii herif

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Salin ekiciyi simdi istiyosa gitsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Volkan-Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Olm ka? sayfa oldu okuyorum g?lmekten ?ld?m yapmay?n s?le ?eyler
                        en komik yorum da Salih sakatlandi 10 numarasi kalmadi fenerin yorumu.

Salih'in oynamamasi FB'nin lehine aslinda tipki Fernandao'nun oynamamasinin lehine oldugu gibi.

Yorum Yap

Sonraki lig ma?lar? da bOrsa deplasman?.
                          The bread can exit.

Yorum Yap

Daha i?i s?k? tutmam?z gereken ?ok haftalar var. Gs'nin ?l?s? bile son haftalarda yar??ta olursa s?k?nt? bence. Ben en ?ok gsden ?ekiniyorum defans k?t? falan ama ligimiz de pek matah de?il bir ?ekilde ma? al?yorlar ve h?cumlar? kuvvetli en ?nemlisi. Di?er rakip de ba?ak?ehir potada kalmay? ba?ard?klar? s?rece adayd?r bana g?re sadece fener d??t? bizim i? sahada fire vermememiz laz?m kesinlikle.

Yorum Yap

Aslı ?brahim H?zal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              G?ray inan?lmaz aks?yor, tak?m?n en k?t?s? yedeklerinde kim var bilmiyorum ama de?i?mesi laz?m.

Yorum Yap

R?dvan Dilmen: "Volkan Demirel basket ma??na gidip koyduk moyduk demeyecek. ?imdi sormak gerekmez mi G?ray Vural napt?n diye?"

Puahahaahaha ilahi fenerasyon ba?kan?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X