Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mobese levent konu?tu mu hahaha

Yorum Yap

Bu hafta sonu medyada "Ba?ak?ehir ?ampiyonlu?u hakediyor"suncular pik yapacak.Sezon sonuna kadar korkun? bir medya deste?i gelecek.

Yorum Yap

Hamza gitmi? bursa'dan

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hamza go home

Yorum Yap

Latovlevici efsane oynadi, bos kaleye de golu atsa 1 gol 1 asist super olurdu.

Yorum Yap

Tek dile?im ligde juventus etkisi yaratmak ak?ll? politika izleyip renklileri g?mmek ama bu durumdaki tek engel y?netim i?i kutupla?ma

Yorum Yap

Beyaz Futbol fena giydiriyo C?neyt ?ak?ra

Yorum Yap

?brahimovic att? 2-2 oldu

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Yar?n da beraber bitsin biz de kazanal?m s?per olacak

Yorum Yap

Ahmet calik ramos yeni ald?g?m?z rodrigueste ronaldo be kardesim 😀 Ulan sizin maglubiyetiniz beni sevindirince bike k?z?yorum o kadar nefret ediyorum ?u klupten fahi?eler

Yorum Yap

Aslı Tuba G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ahmet calik ramos yeni ald?g?m?z rodrigueste ronaldo be kardesim ???? Ulan sizin maglubiyetiniz beni sevindirince bike k?z?yorum o kadar nefret ediyorum ?u klupten fahi?eler
                          Bug?n iki pozisyona g?re yorumluyorum kapal? alanda o Rodrigues tam bir balta. Abuk sabuk hareketler yaparken top kapt?ran tiplerden ama kontrada iyi top?u

Yorum Yap

karab?k'?n santrforu bu ligde i? yapar. Sol bekleri de efsane top oynad?. ma? boyu oynad??? oyuna yak??t? o asist. Harika kesti. Galatasaray ge?en hafta da ?ansla kaznd?. ?yi bir bek oldu?u zaman Osmanl?'daki o slav bebe, ge?en hafta 3 gol pozisyonunu mundar etse de skubic, bu hafta latovlevic galatasaray?n kanad? h?cum olarak da savunma olarak da perte ??kar?yor. ?ok b?y?k zaaflar?.
                            Son olarak da Ahmet ?al?k'tan b?y?k tak?m stoperi olmaz.

Yorum Yap

Bu ak?amki Fb-Ba?ak?ehir ma?? hakk?nda;
                              Bana g?re bizim i?in en g?zel sonu? beraberliktir.
                              Bir arkada??ma g?re ise Fb'nin yenmesi bizim i?in en g?zel sonu?mu? ! Kesinlikle kat?lm?yorum,fb yenerse gaza gelir,ba?ak?ehir ile puan fark?n? 4'e indirir,zirveden kopmam?? olur.
                              Bizim fanatik bakkal abimin dedi?i ise;Kesinlikle ba?ak?ehir kazans?n diyor.Ba?ak?ehir kazans?n ki;Fb ile Ba?ak?ehir aras?ndaki puan fark? 10,?ayet biz yenersek fb ile puan fark?m?z 9 olsun,fb zirveden iyice kopsun diyor.

Sizin d???nceniz nedir ? Bu ak?am ma? nas?l bitsin ?

Yorum Yap

Fb-Ba?ak ma??ndan ??kacak 3 skorda bir?ekilde bize yar?yor ama s?ras?yla Beraberlik > Ba?ak galibiyeti > Fener galibiyeti tercih ederim.Fener kopsun yar??tan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X