Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yaln?z se?im yapar?z . o ?eref. dedi laf?n? de?i?tirdi

Yorum Yap

Para yok belli yoksa elini sallayarak kizdirmasinlar beni diye ba?lard? ekici meselesine ...

Yorum Yap

al Ekici'yii ??ld?rttttttt bunlar???? a?lat bunlar?

Yorum Yap

Aha ?ekip'i sahneye davet etti

Yorum Yap

Bu gitmesin febenin ba??ndan...

Yorum Yap

yahu bug?n bu kadar hakemlik ne oldu ma?ta ben anlamad?m . bu shov neyin nesi

Yorum Yap

Hahahaha konu?may? bitirii?ine bak ya valla ?ok tatl? ya 😁😁😁

Yorum Yap

Mahmut Uslu memleketin puan almis iste daha ne usteliyorsun ya sal gitsin ahaha.

Yorum Yap

adanan?n ilk 11 i sar? kart g?rd? hala verilmeyen sar? kartlar diyor ya

Yorum Yap

r?dvan'? tff ba?kan? yapmak istiyor..daha kolay at ko?turabilsin diye

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        yahu bug?n bu kadar hakemlik ne oldu ma?ta ben anlamad?m . bu shov neyin nesi
                        Ben hi? anlamad?m yalandan penalt?y? verdi Allahtanda yoksa i?imiz varm??

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

F?rat Ayd?nusun mentoru kimmi? a??klas?n o ortadaki ?k?z.

Yorum Yap

Ev ?devi verdi azize.. ?ekip iti de kula?a neler f?s?ld?yor yok hakemin mentoru kimmi? mi?

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              r?dvan'? tff ba?kan? yapmak istiyor..daha kolay at ko?turabilsin diye
                              aynen ?yle e?er r?dvan gelirse bunlar arka arkaya 2-3 ?ampiyonluk g?r?r

Yorum Yap

Ridvan bunlari kume dusmekten kurtardi, bunu hapisten cikardi daha bir sey yapmaya gucu yetmez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X