Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Orta bile kesemiyor salaklar ger?i kesseler nolcak s?rekli 1 ki?i var ceza sahas?nda

Yorum Yap

Konya les gibiydi gsnin kazanmasina sasirmadim, 1 tane bile gol plani olmayan bir takim

Yorum Yap

GS'nin son 5 macinda rakilerinin 4 macta kirmizi gordugu dogru mu?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gs kaciriyor biz olsak 10 kisilik takimdan bu kadar kacirdiktan sonra yerdik. Bu sefer bunlar yer insallah
          Ayn?s?n? bende d???nd?m
          Adamlar ligin en zor deplasmanlar?ndan birini d?nd?
          Bug?n biz olsak ne kayseriye 5 atard?k nede konya dan 3 puan al?rd?k ?

Yorum Yap

Mete de yusuf abisine selam cakti yani

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gary Rodriguez kontra atak oyucusu... Kapanan defansa karsi izlemek lazim...

Yorum Yap

Aptal Aykut,oynataca??m topa edeyim senin futbol katili herif. Ulan gol yedikten sonra bas?p pozisyon buluyorsan ba?tan bassana.

Yorum Yap

Gs ma?lar?nda sinir hastas? oluyorum hikayeden 3 puan alacaklar?n? bile bile izliyoruz, g?ya Konya ligin kalbur ?st? tak?m?... 2 sene boyunca aya?a pas, topun arkas?nda kal, 11 tane d?z adam sonucu bu i?te Avrupa ligini 1 puanla kapat?p, ?l? gsye evinde ma? verirsin. Biz salak gibi nas?l ??yle ma?lara tak?l?yoruz onu akl?m alm?yor.

Yorum Yap

Carole un son dakiklardaki ceza sahasi icindeki topa eliyle mudahelesi de net penalti vermedi serefsiz

Yorum Yap

Aslı Ozan Bakan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gs ma?lar?nda sinir hastas? oluyorum hikayeden 3 puan alacaklar?n? bile bile izliyoruz, g?ya Konya ligin kalbur ?st? tak?m?... 2 sene boyunca aya?a pas, topun arkas?nda kal, 11 tane d?z adam sonucu bu i?te Avrupa ligini 1 puanla kapat?p, ?l? gsye evinde ma? verirsin. Biz salak gibi nas?l ??yle ma?lara tak?l?yoruz onu akl?m alm?yor.
                      +1. Her mac ayni hikaye. Hem de yillardir.

Izlemeyecegim diyorum yine izliyorum.

Yorum Yap

P.tesi muhakkak 3 puan gerekiyor...

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Ma??n ilk yar?s?n? izledim. .Konya net 3 pozisyon ka??rd?. .Gs nin kaleye ?utu yoku..
                          Demek ki yine Gs nin bal? devreye girdi.

O de?ilde biz berabere kal?rsak Gs 2.siraya ??k?yor

Yorum Yap

Penalt? g?me gitmi? yaln?z.

Yorum Yap

pen?eli mete kalkavan foto?raf? yapan totoma?, bakal?m bu ak?amki rezillik i?in ayn? y?re?i g?sterebilecek mi..

Yorum Yap

Sneijder ilk yar?n?n son pozisyonunda ali'nin aya??na atlad? bildi?in, aya?a de?il kavala bassa k?rar. Devam etti. carole elle oynad? ne trib?n ne saha olaya reaksiyon g?stermedi. Sadece sa? bek 3 net pozisyonu harcar, senede 3 gol atan adam? forvet oynat?r, baz?lar?n?n ricas? ?zerine tak?ma bo?naklar? doldurursan b?yle olur. Konyaspor'dan nefret ediyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X