Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ekici itsene topali. Adam sana gelmis. Aldir kk karti oste.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

nerede bo? top?u var Ts hepsini toplam?? Ekici hari? PTT seviyesi hepsi

Yorum Yap

Sat?lm?? trabzonspor

Yorum Yap

K?me d???nde rahatlayal?m be karde?im nedir bu her sene 6 puan yorulmadan al?yor adamlar...

Yorum Yap

Bu ma? Trabzon Emniyet M?d?rl???nde biter gibime geliyor.

Yorum Yap

Ne lensmi? ya. Helal olsun b?yle herife. adam elini kolunu sallaya sallaya top oynuyor ben b?yle rahat top oynayan adam g?rmedim.

Yorum Yap

Aslı Hasim Cinki tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                K?me d???nde rahatlayal?m be karde?im nedir bu her sene 6 puan yorulmadan al?yor adamlar...
                Harbiden ya her sene beles 6 puan. Birde kasimpasa var ondanda her sene 6 puan. 12 puan garanti

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu topal ne kadar itici ya hem faul yapiyor hem agliyor

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                  Benim gibi d???nen bi ki?i daha varm??.

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu ts feneri en son ne zaman yendi? Ciddi soruyorum ??nk? ben ger?ekten hat?rlam?yorum..

Yorum Yap

bi d??seler de ak?llar? ba?lar?na gelse.. her sene 6 puan fiks hediye ediyorlar fenere..

Yorum Yap

?u e??ek Onazi'ye bak ya. ?lk seferde Alper'e att?r?yordu ba?aramad? ?imdi Lens yan?ndan vurdu ge?ti. Ne kadar mal gerizekal? top?u ya.

Yorum Yap

Defans adami kontra yediginde ne yapar oyuncunun onune gecer zaman kazandirir ki arkadaslari da gelsin geriye. Direkt rakibe dalmak nedir boyle oyuncu isliklanmayi hakeder.

Xiaomi Mi5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

TS bu kadar ??p? nas?l buluyor anlamak zor..Ersun hocaya yaz?k valla

Yorum Yap

Hersene 6 gs den 6 ts den havadan 12 puanla ba?l?yo adamlar lige

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ali ?zt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ne lensmi? ya. Helal olsun b?yle herife. adam elini kolunu sallaya sallaya top oynuyor ben b?yle rahat top oynayan adam g?rmedim.
                                Valla biz quaresma-olcay diye tart???yoruz ama lens ve bruma cidden farkl? bir seviyede oynuyor sezon ba??ndan beridir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X