Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Acilen video hakem gelmeli bug?n onlara yar?n bize.Herif bariz k?rm??. Sevincimiz bile buruk oluyor bu ?ekilde olunca.

Yorum Yap

Adana ilerde biraz daha iyi olsa malupdu bug?n ba?ak?ehir

Yorum Yap

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Adana ilerde biraz daha iyi olsa malupdu bug?n ba?ak?ehir
        Ts ma??ndan beri ??k??talar o ma?ta ma?? kesinlikle hakeden Adana olmu?tu hakem fena do?rad?.

Yorum Yap

Tebrikler adanaspor

SM-A510F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gs cok pozisyon verip balli bir sekilde girdigi nadir pozisyonlari gole ceviren takim. Insallah yarin sanslari yanlarinda olmaz. Yine bir suru pozisyon verecekler, insallah alanyanin cektigi sutlar gol olur

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Acilen video hakem gelmeli bug?n onlara yar?n bize.Herif bariz k?rm??. Sevincimiz bile buruk oluyor bu ?ekilde olunca.
              ?kinci yar?ya video hakem ile ba?lanmal?.Son zamanlarda g?rd???m en k?t? hakem karar?yd?.Ba?ak?ehirin ?ok net gol?n? yemi?ler.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?ak?ehiri katletmi? hakem.Bu bize ya da renklilere yap?lsa yer yerinden oynuyordu su an.Yazik valla adamlar?n 2 puan?n? ?ald? Gocek yeteneksizi

GM 5 Plus d cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yaln?z Avc? 10 numara a??klama yapm?? helal olsun hakem de bizde k?t?yd?k dedi adam sadece. ?? b?y?klerden birine olsa ?u pozisyon k?yamet kopuyordu ?u an

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Yaln?z Avc? 10 numara a??klama yapm?? helal olsun hakem de bizde k?t?yd?k dedi adam sadece. ?? b?y?klerden birine olsa ?u pozisyon k?yamet kopuyordu ?u an
                    2 ?ampiyonlukta direk katk?s? var bu adam?n gereksiz tepki g?steriliyor bence. Ben stilini be?enmem ama insan olarak seviyorum Avc?'y?

Yorum Yap

2 ?ampiyonlukta direk katk?s? var bu adam?n gereksiz tepki g?steriliyor bence. Ben stilini be?enmem ama insan olarak seviyorum Avc?'y?
                      .
                      Kat?l?yorum. eskiden bize kar?? oynad??? zaman ters geldi?i kadar ?ok fazla zaman ge?iriyordu.Hatta Galatasaray'a yat?yor deniliyordu.Ama bug?n Galatasaray'?n belal?s? oldular ??kt?lar resmen. 2009'da Sivasspor'u deplasmanda , ge?en sene de evinde Fenerbah?e'yi yenip ?ampiyonluk yolunda bize ?ok katk? sa?lad? Abdullah Hoca. Art?k ona ?ok sayg? duyuyorum.

Yorum Yap

Abdullah Avc?, ?enol Hocadan sonra potansiyel bir Be?ikta? hocas? aday?d?r.

Yorum Yap

O y?zden bu yerdeler zaten, ?ampiyon olamasalar bile 2.lig seviyesindeki adamlarla b?y?k i?ler yap?yorlar. Ayn? pozisyonun yar?s? olsa ?? b?y?klerin hepsi z?rlaya z?rlaya bir hal olurdu. Adamlar a?lam?yor s?zlam?yor, bu le? gibi ligde hakemler kar??lar?nda olsa bile rahatl?kla ?ampiyon olunabilece?ini bildikleri i?in kendilerini geli?tirmeye bak?yor. Avc? ger?ekten T?rkiye standartlar?n?n ?zerinde bir hoca. Be?ikta? ma?lar?nda taraftar?n yere yatsana demesini bile olgunlukla kar??lad???n? s?yl?yor soru sorulunca.

Yorum Yap

Abdullah Avc? gibi bir adam milli tak?mda nas?l tutmad? anlam veremiyorum.Sel?uk u oynatmad??? i?in Arda fln aya??n? m? kayd?rd? acaba.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              .
                              Kat?l?yorum. eskiden bize kar?? oynad??? zaman ters geldi?i kadar ?ok fazla zaman ge?iriyordu.Hatta Galatasaray'a yat?yor deniliyordu.Ama bug?n Galatasaray'?n belal?s? oldular ??kt?lar resmen. 2009'da Sivasspor'u deplasmanda , ge?en sene de evinde Fenerbah?e'yi yenip ?ampiyonluk yolunda bize ?ok katk? sa?lad? Abdullah Hoca. Art?k ona ?ok sayg? duyuyorum.
                              D?r?st adam ve kesinlikle ba?ar?l?.

Yorum Yap

Ben de saygi duyuyorum Abdullah Avci'ya. IBB cok antipatik bir takimdi, karaktersiz bir oyun oynuyordu ama Basaksehir'le birlikte hoca da cok gelisti. Takimina oynattigi oyun, oyunculardaki bireysel gelisim ve verdigi mesajlar cok dogru.

Ligde Abdullah Avci ve Resit Akcay gibi hocalara ihtiyacimiz var. Yabanci getireceklerse de Tudor gibi adamlar getirilmeli.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X