Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    O degilde biz bu Osmanlispor'u ikinci yarinin ilk macinda nasil yenicez ?

Mal gibi Kasimpasa macinda puan kaybetmesek Osmanli macinda 1 puan gayet iyiydi...
    Aminu, Ndiaye, Delarge, Diabate, Regattin hepsi Afrikal?. Bir ?o?u gider heralde Afrika kupas?na

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
    Aminu+ndiaye kesin gider

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Osmanl? baya g?? kaybedecek bu kupa y?z?nden. Fenerde de musa aat?f falan olmayacak. Karab?kspor ve Alanya da s?k?nt?ya d??ecek tak?mlar?n ba??nda geliyor. Gerci ne olacak d?n ligin dibindeki tak?ma yenildik. B?yle oynarsak zaten i?imiz ya?.

Yorum Yap

Afrika kupas? bir tek bizim i?e yarayacak i?te ne g?zel.

Yorum Yap

Osmanl?'n?n afrikal?lar? ?yle b?yle de?il acayip adamlar. Ben hem toplu hem topsuz oyunda bu kadar sald?r?p ?s?ran, basan ve topu ald? m? dikine giden bir tak?m g?rmedim. Yorulmak nedir bilmiyor adamlar ya. Badou ndiaye ile umar aminu g?z?m kapal? al?r?m tak?ma. Sene sonu ?o?u futbolcusuna iyi teklifler gelecektir avrupadan filan..

Yorum Yap

ilk yar?da fi??ek gibi ortasahadan f?rlayan elaman kimdi ? spikersiz linkten izledi?im icin farkedemedim kim oldu?unu.h?seyin bold gibi deparlad? eleman

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ilk yar?da fi??ek gibi ortasahadan f?rlayan elaman kimdi ? spikersiz linkten izledi?im icin farkedemedim kim oldu?unu.h?seyin bold gibi deparlad? eleman
            3 kere bado gitti. Odur.

Yorum Yap

Ge?en sene 3 4 milyon art? futbolcu takas?na b?rakabilirlerdi bu sene 10 dan a?a?? ihtimal yok. ?zellikle Bado muazzam bir futbolcu.

Yorum Yap

?u ma?a bak?nca Osmanl?, Real Madrid gibi g?r?n?yor evet adamlar fark? ka??rm?? ama bizim ma?ta bu kadar pozisyon vermeyiz biz. Cl'de koca koca tak?mlara bile b?yle a??klar vermedik biz.

Osmanl?'y? yeneriz yeniliriz her ?ey olabilir ama ligde bizi b?yle ezecek tak?m yok. O y?zden bu ma?a bak?pta kar??la?t?rma yapmak do?ru de?il bence.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ge?en sene 3 4 milyon art? futbolcu takas?na b?rakabilirlerdi bu sene 10 dan a?a?? ihtimal yok. ?zellikle Bado muazzam bir futbolcu.
                  Ahh ahh. Yalan oldu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ahh ahh. Yalan oldu
                    Ben sana ilk parlad??? zaman iyi adam abi dedim sen "yok Anadolu top?usu falan pi?man" diye istememi?tin.

Hat?rlat?r?m.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ahh ahh. Yalan oldu
                      Ben sana ilk parlad??? zaman iyi adam abi dedim sen "yok Anadolu top?usu falan pi?man" diye istememi?tin.

Hat?rlat?r?m.
                      Mehmet Ali ile ?ok n?bet tuttuk biz Veli'yi verelim demeye ?ekiniyordum ben

Yorum Yap

S?per Lig 15. Hafta Ma?lar?

Ahh ahh. Yalan oldu

Hat?rlat?r?m.
                        Mehmet Ali ile ?ok n?bet tuttuk biz Veli'yi verelim demeye ?ekiniyordum ben
                        Dalga geciyor zaten.

Ben aliskinim bu asilsiz ithamlara lol

Yorum Yap

Bu Wagner lowe nas?l sari g?r?p cezali duruma d??m??? ?zetlerde g?remedim. .Nasil becerdi gs ma?? ?ncesi cezali duruma d??meyi..

Yorum Yap

[MENTION=15594]Mehmet Ali Tuna[/MENTION]

Hahaha

?aka bir yana orta saha konusunda uzman ki?iliksin abi. Seni bizim scout ekibine katmak laz?m.

N'diaye, Tolgay, O?uzhan vs vs daha yan?ld???n? g?rmedim.

Yorum Yap

[MENTION=15594]Mehmet Ali Tuna[/MENTION]

Hahaha

?aka bir yana orta saha konusunda uzman ki?iliksin abi. Seni bizim scout ekibine katmak laz?m.

N'diaye, Tolgay, O?uzhan vs vs daha yan?ld???n? g?rmedim.
                              Lol

Stoperde iyi patlarim lol. Orayi cozemiyorum.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu Wagner lowe nas?l sari g?r?p cezali duruma d??m??? ?zetlerde g?remedim. .Nasil becerdi gs ma?? ?ncesi cezali duruma d??meyi..
                                Koskoca Wagner Lowe boktan T?rkiye ligine gelip ne diye d?rt sar? yer?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X