Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Eger bu sezon les futbol oynayan gs veya ne oynadigi belli olmayan fb sampiyon olursa, bu bizim kendi ellerimizle onlara sampiyonlugu sunmamizdan kaynakli olur ve gercekten tum taraftarlar olarak bu duruma kahroluruz. Tamam biz de cok iyi oynamiyoruz bu sene kabul ama bu iki takimin futbolunun tek aciklamasi var; anti-futbol. Insallah sampiyon olacagiz ama olamazsak da basaksehir olsun..

Yorum Yap

Webo baya kalite adam yasina ragmen iyi

Yorum Yap

Bunlar chedjeu yu neden oynatm?yor

Yorum Yap

Barcelona-Osasuna de?il Osmanl?-Galatasaray ma??
          Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  15622513_1199127786849437_6075281839143881664_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  26.0 KB

Ad? galatasaray de?ilde ba?ka bir ?ey olsa ?u haliyle ligi ilk 7-8'de bitirmesi m?mk?n bile de?il bunlar?n. ?unlardan ?ekinmek rakip olarak g?rmek futbola ihanet. Hala daha ?venler var burada hayret ediyorum.

Yorum Yap

?statistiklere bak.

http://www.mackolik.com/Mac/2581041/...FK-Galatasaray

Ezip ge?ti Osmanl? resmen. Tek kaleyi bulan ?utlar? gol oldu heriflerin.

Birde bize bak.

Cinnet ge?irece?im. http://www.mackolik.com/Mac/2581038/Kasimpasa-Besiktas

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bunlar chedjeu yu neden oynatm?yor
              Maliyetinden dolayi gondermek istiyolar diye biliyorum abi

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

O h?zlanan kimdi ?yle ya. Efsaneydi.

Yorum Yap

Ulan muslera cikti rastgele vurdu yine onlara gitti atak yaptilar bu nasil is mk yaaa

Yorum Yap

Yeni a?abildim 1-1 olmu?. Nas?l oynuyor Osmanl?

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Skora g?re yorum yap?yorsunuz ?u gs nas?l bizden iyi bruma ve muslera d???nda hangi oyuncusunu direk bizde oynat?s?n?z
                      Valla Bruma'y? da oynatmam.

Yorum Yap

Aslı Bar?? Can Erarslano?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Yeni a?abildim 1-1 olmu?. Nas?l oynuyor Osmanl?

Efsane oynuyor Osmanl?. ?nde olmamas? gs bal? yine. 3 tane net ka??rd?lar.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Skora g?re yorum yap?yorsunuz ?u gs nas?l bizden iyi bruma ve muslera d???nda hangi oyuncusunu direk bizde oynat?s?n?z
                          Valla Bruma'y? da oynatmam.
                          ?u an ki sistemde g?z? kapal? koyar?m sola Bruma'y?. Quaresma'y?da kul?beye.

Yorum Yap

Osmanl?'n?n futbolu ne kadar keyifli be. Helal olsun Re?it hocaya

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Benim tak?m?m b?yle ezilece?ine d?nk? gibi kaybetsin ye?lerim. Hoca oynayan tak?m? bozdu derim ,ma? esnas?nda sinir olurum ama en az?ndan g?ndelik ma?lubiyettir derim ?u Gs'nin d??t??? duruma bak.
                              Biz gsden daha iyi bir takimiz ama bu kiyaslamaya katilmiyorum. Ligin en kotu takimina yenildik. Hem de durup dururken

Osmanli herkese karsi ustun oynuyor. Kac tane maclarini izledim, bir kere bile rakibe ezilmediler. Bir tek bizim sampiyonluk macimizda bariz ustunluk kurduk ama onun disinda ben hatirlamiyorum. Ki o macta da normaldir yani.

Ilk yaridaki macta bize karsi da baya ustunduler. Sosa tek basina koparmisti maci. Yoksa bir puani bile haketmiyorduk.

He biz bu salaklar gibi ezilmeyiz ayri ama bu hafta cok buyuk darbe aldik. Nerdeyse telafisi olmayan 3 puan kaybettik haybeye.

Bu kadar uzun yazmisken Osmanli ve Basaksehir'i burdan tekrar kutlamak istiyorum Ozellikle Osmanli cok iyi top oynuyor. Mustafa Resit Akcay milli takimi hakediyor bence.

Yorum Yap

Ndiayeyi alsak keske su renklilere kaptirmasak

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X