Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Pozisyonlar? yeni izledim ?unu g?rd?m ki C?c? Fener'i susuz sabunsuz g?t?rm??. Eski zamanlarda bir Be?ikta? ma?? izliyor gibi oldum.
    Gol nizami mi yani ????
    Bana g?re verdi?i en do?ru karar ama net iki penalt? var. ?ahsen bize verilmese ??ld?r?rd?m.
    Haydaaa Ne penaltisi abi ya sen yapma bari

Yorum Yap

Pozisyonlar? yeni izledim ?unu g?rd?m ki C?c? Fener'i susuz sabunsuz g?t?rm??. Eski zamanlarda bir Be?ikta? ma?? izliyor gibi oldum.
      Gol nizami mi yani ????
      Bana g?re verdi?i en do?ru karar ama net iki penalt? var. ?ahsen bize verilmese ??ld?r?rd?m.
      Bir tek sowunki var alperinki azicik bsy ztn cekmezken birakiyor. Simdi ggninkini vermese kim ne derdi inandiramadi derdik
      Dokunup elini ?ekse hadi oradan Alper derdim ama uzun s?re ?ekiyor ad?m atarken bile el formada. ?ahsen bana penalt? gibi geldi.

Yorum Yap

Mahmut uslunun a??klamar? yokmu? Aziz y?ld?r?mda olur

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gol nizami mi yani ????
          Nefret ederim fb'den ge?mi? ?o?u kararlarda bo?u bo?una a?lad?lar ama bu gece bana g?re hakl?lar.

Yorum Yap

Yar?n Aziz Y?ld?r?m kameralar?n kar??s?na ??kar.

Yorum Yap

Yav?ak Sezgin GElmez araya Quaresmay? s?k??t?r?yo. Alg? operasyonu yap?yo Advokata konu?uyomu? gibi yap?p.

Yorum Yap

Aslı Do?acan Canpolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yav?ak Sezgin GElmez araya Quaresmay? s?k??t?r?yo. Alg? operasyonu yap?yo Advokata konu?uyomu? gibi yap?p.
                O eleman tam yavsak tam, tum.pislik sorular onda.
                Riekerink bosuna postalatmadi, adami delirtti en son

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nefret ederim fb'den ge?mi? ?o?u kararlarda bo?u bo?una a?lad?lar ama bu gece bana g?re hakl?lar.
                  Maci izlemediniz herhalde

Yorum Yap

Valla ben senelerdir duydugum laflari bilirim, hakli her itirazimizda aglama soyle boyle diyenler simdi her pozisyona agliyor.
                    Devir degisti simdi oyle esssseeeek gibi izleyeceksiniz iste guc bizdeyken.

Yorum Yap

yaln?z ay ve mahmut hala c?k?p aglamad?g?na gore kesin yar?n bas?n toplant?s? falan yapacaklar simdiden konusmalar? gorur gibiyim
                      Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ayy.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  65.2 KB

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Yenisancak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Alperin pozisyonu bizim G?khan'?n kine benziyor sanki resimden g?rd???m kadar?yla birazda olsa ?ekme var izleyenler ne der bilmiyorum..onun d???nda josef y?zde bir milyon k?rm?z? dangalaklar?n bir tanesinde s?yleyemiyor forumlar?nda
                        Siper kim anlamadim
                        Alper dedin galiba ama bence sowun pozisyonu daha cok benziyor.

Gokhan orda cekildi direk stadda onumde oldu o da belki birakmistir ama cekildi
                        Sow un pozisyonda penalt? kesinlikle yok defans ?ok iyi dokunmu? topa gerisi hikaye..Alper g?khan kadar engellenmedi ama pozisyon olarak G?khan'?n penalt?s?na daha yak?n

Yorum Yap

STSL 14. Hafta | Antalyaspor-Fenerbah?e

Bence pen6 verilebilecek tek pozisyon ilk yaridaki sow un pozisyonu onda da %50 %50. Top cok uzaginda sowun. Verse fb kollamis olur. Gene zor verilir.

Alperin cekilmesine pen6 calinmaz. Top kalebin aksi yonunde rakibe gidiyor. Geciniz.
                          Sowun 6pastakinde ben faul gormedim.

Cucu basak macinda bize nasil oynayin kazanin dediyse bunlarada ayni sekilde davrandi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hasan Ali'nin M'Billa'y? ?ekmesi Alper'inkinden daha penalt?. Neyse delirsinler daha g?zel oluyor b?yle onlar? izlemek.

Yorum Yap

Alperin pozisyonu bizim G?khan'?n kine benziyor sanki resimden g?rd???m kadar?yla birazda olsa ?ekme var izleyenler ne der bilmiyorum..onun d???nda josef y?zde bir milyon k?rm?z? dangalaklar?n bir tanesinde s?yleyemiyor forumlar?nda
                              Siper kim anlamadim
                              Alper dedin galiba ama bence sowun pozisyonu daha cok benziyor.

Gokhan orda cekildi direk stadda onumde oldu o da belki birakmistir ama cekildi
                              Sow un pozisyonda penalt? kesinlikle yok defans ?ok iyi dokunmu? topa gerisi hikaye..Alper g?khan kadar engellenmedi ama pozisyon olarak G?khan'?n penalt?s?na daha yak?n
                              Alperin pozisyonuyla gokhaninki alakasiz birinde cekip indiriyor oburu deyiyor gibi

Yorum Yap

Bu i?ler oyuncuya g?re de?i?iyor.

Alper faul olan pozisyonda bile abartarak kendini yere atan ?arlatan?n teki.

Bunu herkes biliyorken C?neyt ?ak?r bilmiyor mu ? Arada kal?nca devam der tabi.

Kald? ki benim futbol g?r???me g?re ne GG'nin pozisyonu ne de Alper'in pozisyonu penalt?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X