Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hakem diye a?layan civcivlere a?a??daki ba?lant?y? g?nderebilirsiniz.

https://twitter.com/LeventKarakocJK/...86944086540288

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Mehmet uluer abi eto bizde atardi abi, bizim ligin hali ortada. Abounun cenkin kacirdiklarini dusun yuzde 90ini atardi. Lig dandik, adam gibi ligimiz olsa neyse derim de
      Bugun sende izledin kardesim full gordum senide valla cok yaslanmis etooo sut cekecek hali yoktu

Yorum Yap

Hakem de hakem diyorlar da herifler gram top oynamadi bu nasi algidir ya.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Kadah forvet, etoo kanat oynuor
          birde antalyada oynuyor neresi bitmi? adam?n koy bizde forvete her ma? iki gol atar
          Zor atar iki gol bizde hele su ortasahayla 5 macta iki gol anca atar once stoper sonra 10 sonra super bir forvet lazim bize bu ucu yapilmali
          ?u ortasahayla abou nun yerine gomez olsa 15 atm??t?.
          Ben ne etoo ne gomez ne zlatan olsa su ortasahayla zor diyorum bize once stoper ve 10 ayrica birde forvet lazim tek forvet alacaklarsa suandan diyebilirim cok zor isimiz

Yorum Yap

Mehmet uluer abi eto bizde atardi abi, bizim ligin hali ortada. Abounun cenkin kacirdiklarini dusun yuzde 90ini atardi. Lig dandik, adam gibi ligimiz olsa neyse derim de
            Bugun sende izledin kardesim full gordum senide valla cok yaslanmis etooo sut cekecek hali yoktu
            Abi oyle ama abou ve cenk ya neyse insallah ara transferde saglam bir golcu aliriz

Yorum Yap

Aslı Rahmi Firat Taylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hakem de hakem diyorlar da herifler gram top oynamadi bu nasi algidir ya.
              Aglamasalar onlarda devreye girmese coktan havlu atacaklarda ondan! Gese zaten bocalar bunlarin kopmasi iyi oldu

Yorum Yap

Muratozen gecen diyordu mactan sonra transfer gelismelerini yazicam.diye ama o felaketten sonra yazamadi tabi. Bi calismalar vs var ama yonetim insallah gecistirici adamlar almaz

Yorum Yap

Ek?i'den...

bu sezon s?per ligde "penalt?larla y?r?t?len", "hakemlerin kollad???", "?ampiyon yap?lmak istenen" be?ikta?'a 6 penalt? ?al?nm??.

"?n? kesilen", "hakemlerin katletti?i" fenerbah?e'ye ise ne hikmetse yine 6 penalt? ?al?nm??.

alg? operasyonunuzu s.keyim sizin gerizekal? or.spu ?ocuklar?.

Yorum Yap

Abi oyle ama abou ve cenk ya neyse insallah ara transferde saglam bir golcu aliriz
                    Insallah kardesim simdi ben cenkle abou yu savunmuyorum yanlis anlasilmasin. Bakin hatta bir cogunuz fabriyi birinci kaleci goruyordur ama guzel bir yedek olur fabri yine tolgayi da savunmuyorum ama oyle cl de cok iyi kaleci lazim stoper lazim

Ligde de bunlar olsa kopar giderdik.

Formul belli

Stoper
                    10 numara
                    Gomez gibi biri sirti donukde oynayabilcek

Sene sonuda clde istiyorsak basari kaleci
                    Sirigu cok rahat kiralanirdi sene basi ama iste elimizi cabuk tutmamiz lazim

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Serefsiz buda ya fenerli desene direk net iptal

Yukar?daki al?nt?da benim ma? i?indeki yorumum abi naptin ya
                      Sana demiyorum ya kardesim cakar a net konusur ya hep bize ondan senle ne alakasi var sen dogru demissin

Yukar?daki al?nt?y? cakarin yorumu sand?n gibi algiladim Cakar ve ?oban faul diyor ...

Yorum Yap

Muratozen gecen diyordu mactan sonra transfer gelismelerini yazicam.diye ama o felaketten sonra yazamadi tabi. Bi calismalar vs var ama yonetim insallah gecistirici adamlar almaz
                        Insallah su takimin net transferlere ihtiyaci var yine sansliyiz ben uefadanda cok umitliyim burdakilerin aksine saldirmamiz gerektiiginindusunuyorum

Yorum Yap

Serefsiz buda ya fenerli desene direk net iptal

Yukar?daki al?nt?da benim ma? i?indeki yorumum abi naptin ya
                          Sana demiyorum ya kardesim cakar a net konusur ya hep bize ondan senle ne alakasi var sen dogru demissin

Yukar?daki al?nt?y? cakarin yorumu sand?n gibi algiladim Cakar ve ?oban faul diyor ...
                          Hayatta sana katilmayacak bir yorum olsaydi bile burdan birine oyle bir sey demem . En fazla sakamisin sen yazarim 😂

Yorum Yap

Ligin ilk maci necipin rovasotasina hakem penalti vermisti bu arada

Yorum Yap

Tatl? ?ocuk aziz daha k?zmam?? m?

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tatl? ?ocuk aziz daha k?zmam?? m?
                                Kizmis ztn 7 dakika ondan baksana

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X