Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Trabzon'un ba?kan?n?n ??k?p a??klama yapmas?n? bekledim. Malum Kayseri'yi katlettiler bug?n. Ne ses var ne bir?ey.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Trabzon'un ba?kan?n?n ??k?p a??klama yapmas?n? bekledim. Malum Kayseri'yi katlettiler bug?n. Ne ses var ne bir?ey.
      Abart?s?z 4 tane net penalt? vermedi..

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Trabzon'un kazand??? iyi oldu, Fener ma?? i?in moral olur onlara belki ..
        bu moralle en fazla 3-0 dan sonra kapan?p averaj yapt?rtmazlar.. handikapl? biter o ma? hi? ?mitlenmeyin derim. son y?llar izledi?im en k?t? Trabzon de?il en k?t? tak?mlardan birisi. kadro fena de?il ama oturtulamam?? sistem, o sisteme uymayan oyuncular, moralsizlik, isteksizlik hepsi bir arada ts de. bakmay?n bizim ma?a, aboubakar atsa abartm?yorum 6-7 ?ok rahatt?...

Yorum Yap

STSL 14. Hafta

Hain sald?r? y?z?nden bu haftan?n ba?l???n? a?mak do?al olarak kimsenin akl?na gelmemi?. Uzun vadeli ba?l??a da yaz?lm?yor san?r?m . Bug?n haftan?n kapan?? ma?? var, Antalya'dan bu ma? i?in acayip ?mitliyim ba?kan bozuntusuna ra?men.

Ma? 20.00 de. Ba?ar?lar Antalya.

Yorum Yap

14. haftan?n ma?lar?...
            Fener gol atana kadar izlerin.

Yorum Yap

yaparsa bir?eyler Eto yapar

Yorum Yap

Fener takilir

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

RvP sakatl??? sebebiyle oynamayacakm??, Sow ileride At?f solda ba?layacaklar muhtemelen.

Yorum Yap

Hadi bakal?m R?za Hoca......

Yorum Yap

fb kazan?r

Yorum Yap

Antalya'y? hakem bi?er, febe kazan?r. R?za hoca ma?tan sonra ??kar "Rakibimizi tebrik ediyorum. 3 puan? hak ettiler." falan der...

Severdim Atom Kar?nca seni k???kl???mde... ?ok ay?p ettin!

Yorum Yap

antalyan?n puan alma ihtimali 0 r?za hoca ne zaman fb den puan alm?s O nun icin ?l?m kal?m maclar? Bjk maclar?

Yorum Yap

Cuneyt ilk 5 dakika adil yonetiyor

Yorum Yap

Eyyamciya bak hemende gordu

Yorum Yap

Aptal Diego, att?r?r kendini bu salak ma? bitmeden.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X