Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Riekerinkin kalmasi acisindan iyi kazanmalari acisindan kotu oldu

Yorum Yap

Bu ligde en nefret etti?im adamlardan biri Adem B?y?k.

Yorum Yap

De?il bu ?lke d?nyada bir tane bile kul?p bu kadar rezil oynay?p bu puan? toplayamazd?. Bu ma?taki futbolu biz veya fb oynasayd? pa?a 2 farkl? kazan?rd?.

Yorum Yap

mal pa?a beyinsiz adem

Yorum Yap

Sabri'nin son dk yapt??? net penalt?ydi. .Ho? verse ne olacak..Nas?lsa Muslera kurtar?yor. .Ya da ka??r?rlardi

Yorum Yap

Bizim ma?? bunlardan ?nceye koymu?lar yine. Ctesi biz pazar gs oynuyor. Hangi beyinsiz mal ayarl?yor bu fikst?r??

Yorum Yap

Sabrinin ilk yarida tunaya yaptigi net penalti. Sayilmayan gol de cok net gol. Bakalim fotomac yarin nasil manset atacak. Mete kalkavanin kafayi aslan yapacakmi

Yorum Yap

Kas?mpa?an?n panter ramazan? yine b?t?n toplara uzanm??

Yorum Yap

Adamlarin heryerinden sans akiyor Neyseki bilic donemindeki Besiktas yok

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Adnan Aybaba:Adem B?y?k gs ile anlam??. Devre aras? transfer olacak diyor

Yorum Yap

ben mac? 3 tane kedicikle birlikte izledim inan?n adamlar?n gram umudu yok ?u futbol vs biyere goturmez gs yi ayr?ca bir sag bek bir ortasaha bi forvet almad?klar? s?rece bu kadro asla g?zel futbol oynamaz bunlarda da o para yok o yuzden gs butun zor maclarda puan kaybeder

Yorum Yap

Bu toto?larda kart s?n?r?nda kimse varm??

Yorum Yap

rize'de bir adam var saadane mi ne. getirmeyin karde?im b?yle kazmalar? ?lkeye. yabanc? s?n?r? kalk?nca da b?yle ??pl??e d?n?yor i?te lig. ka? ma?t?r takip ediyorum faydas? zaten yok bir de ge?en hafta kendi kalesine atm??t? ba?ak?ehir ma??nda.

Yorum Yap

Aslı Mert Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu toto?larda kart s?n?r?nda kimse varm??
                              jarquera kart s?n?r?nda,ben hi? be?enmedim bursay? ?ok k?t?ler.

Yorum Yap

Trabzon'un kazand??? iyi oldu, Fener ma?? i?in moral olur onlara belki ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X