Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?nal Denizku?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bu civcivlerde hafta i?i ma? oynad?,ama ne hikmetse biz yorgun oluyoruz,bence buda bas?n?n alg? oyunu
    Adam Zoryayla oynad? rotasyon yapt?, sen Benfica ile...

Yorum Yap

biz rize ile neredeyse berabere kaliyorduk adriano son dakika da atmasaydi..

Yorum Yap

Gs derbisini Fenerbah?e kazanmamal?yd? havaya girdi adamlar haftaya bizide yenerlerse iyice toparlanacaklar

Yorum Yap

bu civcivlerde hafta i?i ma? oynad?,ama ne hikmetse biz yorgun oluyoruz,bence buda bas?n?n alg? oyunu
          Alg?y? yapan bizim futbolcular?m?z!! Ve ne yaz?k ki ?enol hocam?z... Her beraberlikten sonra 3 g?nde bir ka? muhabbetini a??p duruyorlar!! Of kafay? yicem

Yorum Yap

Ruhsal ve fiziksel cok yorucuydu abi bizim mac.
            Ben bile cok yoruldum dun hic giremedim mac havasina statta. Topcular ne haldedir Allah bilir.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Valla 1 ay ?ncesine kadar hocalar?yla taraftar?yla forvetiyle dalga ge?ti?imiz fener ?uan bizden ?ok iyi durumdalar .
              Ben sahsen fener doner diyordum hatta geseli arkadasim var bak bunlar geri gelecek diyordum bittiler diyip dalga geciyordu onlarda ust siradaydi sizden bir bok olmaz sampiyon olamazsiniz diyordum butun dediklerim oldu

Hala da gesenin kotu kadrosu yok insallah su riekeringle devam ederler ama
              Ben de en ba??ndan beri fenerin tek rakibimiz oldu?unu d???n?yordum. ?lk 3 hafta kazanamad???nda, Alanya'yla berabere kald???nda bile fikrim hi? de?i?medi. Ge?en hafta da gs kazans?n istiyordum.

Ritim tutturan bir fener her zaman b?y?k tehlike. 3 ma? kazanamay?p sonras?nda 14 ma?ta 12 galibiyet 2 beraberlik serisi yakalayabilir her zaman da b?yle olmu?tur. Ge?en sene bi 10-12 ma? yenilmemi?lerdi yine. O kadar i?i kar???k k?t? oynayan fener son haftalara kadar b?rakmad? yar???. Bu sene ?ok daha zor g?r?n?yor i?imiz.

Yorum Yap

Fener feci a??ld?. Ma? kazanmaya ba?lad?lar hem de farkl? ?ekilde. Haftaya i?imiz zor o?lu zor. Saha, oyun, form hepsi fenerin lehine.

Yorum Yap

Tepki gorucem belki ama haftaya kaybederiz gibi duruyor

Yorum Yap

Aslı Ayhan Avc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı G?ktu? Durmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ayhan Avc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Coca coladan digiturk play kodu cikti,dun ben bizim maci izledim isteyene ozelden kullanici adi ve sifreyi vereyim fenerin macini seyreder
                    Birine vermediysen alayim ben fb belki kaybeder

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                    Gonderdim kardesim ozelden
                    Donduremedik maci :/

Yorum Yap

Valla yenilmeyecez art?k bir zahmet, ayni durumun tersi olsaydi biz yenemezdik fbyi, bizim de yenilmememiz lazim

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

??im karard? yemin ediyorum. Napoli deplasman?ndan 3 puan alm??s?n, Kad?k?y'de mi ?ans?n yok? ??kar oynar?z, kaybedersek de d?nyan?n sonu de?il, ama kazan?rsak Fb yi de i?in d???na iteriz az sakin olun...

Yorum Yap

Rizeye 4-5 yapaca??m?z ma?? adrianonu son dk f?zesiyle kazand?k
                          adamlar her pozisyonu gol yapt?
                          fenerin bizden ?st?n olabilece?i tek yer forvetleri geleni gideni gol yap?olar nerdeyse
                          ge?en sene korkutucu bir forvetimiz vard? gomez
                          ?imdi aboubakara y?ll?k 3,5m? para ?d?yoruz adam gol atam?yor

bize devre aras? etoo laz?m aboubakar?n seneye kalmas?n? istermiyim forvet oynamayacaksa als?nlar ama 4m? bonservis kendisinede y?ll?k 2m? kabul edilirse al?ns?n

Yorum Yap

Fb bize kar??da ?nde basacak..Ozi ye Tolgay a Atiye topla ba?lama,oyun kurma ?ans? tan?mayacak..Bizde uzun oynayacaz ve 2 uzun defanslar? toplar? alacak..

Bunun i?in ?ok agresif olmam?z laz?m..S?k? piresi bizim uygulamam?z gerekiyor.?nde basaca??z,2 li m?cadelelerde k?ran k?rana m?cadele etmeliyizki puan alabilelim..

Ne yaz?kki ?uan okadar formsuz oyuncumuz varki hi? ?midim yok dolays?yla..Atiba,Tolgay,Abu,Oz,Olcay,Cenk vb..Tek Q7 var elimizde..O da yetmiyor kad?k?yde..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Su sowun a??lmas? kotu oldu
                              bize zaten hep ters geliyordu
                              ama cok garip yorumlar var bu kadar aleni tirsma Mesajlar? cok
                              sasirtici

Yorum Yap

Yahu FB Zorya diye 3. sinif bir takimla kendini yormadan mac yapti. Biz Benfica gibi ust duzey bir ekiple inanilmaz bir mac oynadik. Arti biz ligin lideriyle oynadik, onlar Rizeyle oynuyor. Normal yani...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X