Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ge?en sezon Gs yine pe? pe?e puanlar kaybederken;14.hafta Gs 3 - Bursa 0 bitiyor ma?. .
    Sonraki hafta Olimpiyatta 2-1 yeniyoruz ve Gs nin fi?ini ?ekiyoruz. .

Gs den bi cac?k olmaz..Hamzao?lu ma??n kaybetmesinde ?nemli rol oynad?. .
    Del wale saglikliysa ma? 1-1 iken oyuna girer..Ancak Hamzao?lu Emre'yi alarak oyunu bitirdi. .
    Bizim ma?ta a?z?nda salyalar akarak kenarda kuduracaktir..

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu yorumcumsu'yu ?ok arad?lar m? acaba
      Bu ligtvde zaten adam gibi yorumcu hi? olmad? ki. Yeni futbolu b?rakm?? oyuncular? yorumcu diye oturtuyorlar oraya.Para vermiyorlar yorumculara
      Oras? ?yle de bu ?zel olarak k?t?. ?ok k?t?. Yani bundan k?t?s? bir ?ncel Oktay'? g?rd?m..

Yorum Yap

Hamza Hamzao?lu Gs ile oynad??? 54 ma??n hepsini kaybetti ..

Do?ruluk pay? var m? bunun

Yorum Yap

Bizim a??l?? ma??nda bir saniye bile yerinde oturmad? bu kripto. Herif o kadar kovuldu gitmi? helva gibi tak?m ??kartm?? de?i?iklikler zaten facia.

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hamza Hamzao?lu Gs ile oynad??? 54 ma??n hepsini kaybetti ..

Do?ruluk pay? var m? bunun
            54 ma? yapmas? imkans?z

Yorum Yap

Hamza de valle ile necidi bizim maca saklamis ikiside 11 de baslar

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gs'nin eskileri ne zaman gs yi yendi be karde?im.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

yar?n hikmet karaman'dan bi s?priz bekliyorum.

Yorum Yap

Benimde g?z?m o ma?ta..?n?allah 1 puan ??kar..Ayr?ca Skertel den bi sar? bekliyorum 😊

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Benimde g?z?m o ma?ta..?n?allah 1 puan ??kar..Ayr?ca Skertel den bi sar? bekliyorum [emoji4]

Her daim Be?ikta?...
                      Stoperleri ?ok ?ok iyi. ?n?allah skertel olmaz stoper tandemleri bozulur. ??imiz ?ok daha kolay olay.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Cenan Ad?g?zel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Benimde g?z?m o ma?ta..?n?allah 1 puan ??kar..Ayr?ca Skertel den bi sar? bekliyorum [emoji4]

Her daim Be?ikta?...
                        Stoperleri ?ok ?ok iyi. ?n?allah skertel olmaz stoper tandemleri bozulur. ??imiz ?ok daha kolay olay.

Hi? bo?una heveslenmeyin cezal? falan vermezler bu ma?ta.Bizim Quaresma olay?ndan sonra m?mk?n de?il kart ??kmaz bunlara da.
                        Skrtel Mkrtel farketmez, Kayseri,Alanya,Bursa gibi ikinci s?n?f anadolu tak?mlar?n? yenememi? bu fenev, bunlardan m? ?ekinece?iz???kar topumuzu oynar?z, hakem eyyam? olmazsa en az 1 puanla d?neriz.

Yorum Yap

Skertel-Kjaer ikilisi a??r,ka?n? gibi a??r bi ikili hem de. Deniz Kadah olsayd? ?ok i? yapard? bu ma?ta ama Antalya'da. Kweuke bakal?m napacak. Ahmet ?lhan, Mehmet Aky?z,O?ulcan ve ?u yeni ald?klar? aya?? iyi olan Jantscher'in ?ok iyi ma? ??karmas? gerek. Benim umudum yok Fener kazan?r.

Yorum Yap

Kweuke 5 senelik imzaladi yeni, yapsin bisiler artik

Yorum Yap

?akma imparator sever boyle Ma?lar? senede 3-5 defa TV'de g?z?k?yor zaten hirslandirir Tak?mi
                              rize ?aks?n skertel kjaer bir k?rm?z?
                              alper Volkan senden biride bizim Mac icin sakatl?k rica edicem

Yorum Yap

Hadi bakal?m Himmet A?a!
                                Seversin b?yle ma?lar?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X