Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fener ?yle bir tak?m ki en dandik anadolu tak?m? deplasman?nda ruh gibi oynay?p yenilme ihtimalleri var. Bunlar? Aziz kampa ald?,sonra B?lo ve F?rat iteledi gaz? ald?lar. B?raz serbest b?raks?nlar alt s?ralardan bir Anadolu tak?m?na puan b?rak?rlar.Klasik fb.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yaln?z RVP'nin gol vuru?u ?ok iyiydi.

Benim en sevdi?im vuru? tiplerinden biri o ?yle hafif arkas?na d??en topa yerle kar???k vurmak.

Ah ulan Gomez.
      Niye oyle diyorsun ? Aboubakar da aynilarini atiyormus ama biz ona sans diyormusuz
      Bunun daha iyisini yanlis hat?rlam?yorsam icerdeki Kayseri macinda Cenk Tosun atmisti Sosanin pasinda

Yorum Yap

Benim en sevdi?im vuru? tiplerinden biri o ?yle hafif arkas?na d??en topa yerle kar???k vurmak.

Ah ulan Gomez.
        Niye oyle diyorsun ? Aboubakar da aynilarini atiyormus ama biz ona sans diyormusuz
        Bizim Aboubakar ?nce kar?? kar??ya pozisyonda kaymadan vurmay? ??rensin. Bak gol ats?n demiyorum kaymadan vursun diyorum.

Yorum Yap

Kadikoyde abubakar koyar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?lk yar?daki tolgan?n ikinci sar?l?k pozisyonu vard? 40 l? dakikalarda. Bug?n ma? fb bjk ma?? olsa o hareketi bizden bir futbolcu yapsa ilk yar?dan 10 ki?i kal?rd?k kal?b?n? basar?m. C?neyt fb gs derbilerinde ?ok g?zel idare ediyor.ne ?i? yans?n ne kebap.i?in i?inde Be?ikta? olunca b?t?n cesur kararlar?n? g?stermekten ?ekinmiyor.bizim derbilerde umar?m bu eyyamc?y? vermezler.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ah ulan Gomez.
              Bunun daha iyisini yanlis hat?rlam?yorsam icerdeki Kayseri macinda Cenk Tosun atmisti Sosanin pasinda
              O da ?ok iyi gol vuru?uydu ama bu vuru?la alakas? yok.

Ama estetik olarak y?l?n gollerinden biriydi o da.

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yaln?z elimize ?ok b?y?k bir ?ans ge?ti.

Ba?ak?ehir - Fenerbah?e

6 puan yaparsak e?er bildi?in lig biter.
                Bu ?ans bize ge?en sene 2. Devredede ge?ti Kad?k?y deplasman?nda kazansak bitirecektikte i?i sonra yine uzatt?k umar?m bu sefer de?erlendiririz
                Basaksehir 3 puan
                Fener 1 puan da iyi bence 6 puan farki korumus oluyoruz. Ikinci yari bize gelecek fener

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fb'nin kolay fikst?r? var diyorlar.Rize,Antalya,Ts bu ?? deplasmanda puan b?rakma ihtimalleri ?ok y?ksek hemde arada Avrupa ma?lar? var. Le? gibi oynayan Akhisar'a Rodallega sala?? mall?k yapmasa puan b?rakacaklard?. Ben Ba?aktan ?ekiniyorum b?y?klerle kafa kafa oynuyor ufaklar? kolay yeniyor. Can s?k?c?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Fb'nin kolay fikst?r? var diyorlar.Rize,Antalya,Ts bu ?? deplasmanda puan b?rakma ihtimalleri ?ok y?ksek hemde arada Avrupa ma?lar? var. Le? gibi oynayan Akhisar'a Rodallega sala?? mall?k yapmasa puan b?rakacaklard?. Ben Ba?aktan ?ekiniyorum b?y?klerle kafa kafa oynuyor ufaklar? kolay yeniyor. Can s?k?c?
                    Antalyayi rahat yenerler de ts yeni statla puruz yapabilir, rize de zor mac

Yorum Yap

Antalya'da o fener yalakas? ba?kan + R?za fakt?r? var.

Ma?a ??kmadan ?nce pozisyon tart??mas? yaparlar muhtemelen.

Yorum Yap

D??me hatt?nda Antalya. ?yle bir ?ey yapmalar? imkans?z.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Demir?renin istedi?i gibi fener yar??a ortak edildi. Pek ho?uma gitmedi bu ak?amki sonu?..

fener Hakem deste?i ve sat?n ald?klar? medyayla ellerinden gelen ?irkefli?i yapacakt?r.

Ama sonlar? gene ayn? olacak. ?AMP?YON BE??KTA?
                          Ya bence berabere bitmesiyle bu macin fenerin yenmesi cok ta kotu degil. Girsin devreye berabere bitse 20-19 olcakti puanlari simdide 21-20 . Yenilmedik mi orda basaksehiride yenersek tamamdir. Gese gazla oynuyordu fener her an karisabilir yine. Gese yenmesindense bu skor daha hayirli bizim icin

umar?m ki dedi?in gibi olacak..

Yorum Yap

Biz 23 gol at?p 9 gol yemi?iz bu mallar 23 at?p 10 yemi? arada puan fark? 6.

Yorum Yap

Melo, Emre filan yalan dolan.

TR futboluna Volkan'dan daha b?y?k bir provakat?r gelmemi?tir.

Yorum Yap

bu ?ansal mal fb gs 44bib var diyo rekor bjk gs okadar olmad? bizim kapasite zaten 41903 neyin kar??la?t?rmas? bu

SM-G600F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X