Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

BE??KTA? 30
    ba?ak?ehir 29
    bursa 22
    fb 22
    gs 22

12 hafta sonunda ilk 5 b?yle olur

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Berabere bitsin bol kaos bol k?rm?z? kartl? olsun dile?imiz

Yorum Yap

Ak?am d??ar?da olup DigiturkPlay'? bo?ta olacak olan var m?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Beraberlik bizim i?in en g?zel sonu? olur, ondan hari? fb yensin...

Yorum Yap

Gs'nin ?ok le? bir kadrosu var. bu kadar puan? nas?l toplad?lar anlamad?m gitti.

fener biraz standard?nda oynas?n ezer ge?er bu gs'yi. g?n?l beraberlik ister tabi.

Yorum Yap

Valla bi ruhani guc 4-0 fenere yatir dedi oynadim
              Kadroyada baktim tolga-dejong orta sahasi tamamiyle yike brumanin yapacaklarina kalmis.
              Serdar-hakan savunmasi ilk defa oynicak sagda zaten sabri solda carole erken gol gelirse fener adina benim skor tutar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

abi kadrolar tam les ya on liberolar havada ucusuyo erken bi gol olmazsa bu mac berabere biter ve alt olur

Yorum Yap

Galatasaray
                  Muslera, Sabri, Serdar, Hakan, Carole, Tolga, De Jong, Sinan, Sneijder, Bruma ve Eren.

Fenerbah?e
                  Volkan Demirel, ?ener, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali, Josef, Neustadter, Alper, Van Persie, Volkan ?en, Sow

ilgin? kadrolar ??km?? Fenerbah?e resmi sayfas?n?n verdi?i dizili?e g?re RVP forvet arkas? Alper kanat orta saha ile h?cum aras?nda ba?lant? kurabilecek bir oyuncu yok kanatlardan oynayacak muhtemelen fener ama zorlanabilirler
                  galatasarayda ise ligte daha 1dk bile s?re almayan Serdar Aziz 11 ba?l?yor Podolski ve Sel?uk gibi tecr?beli isimlerde yedek

Yorum Yap

Cinconun 11'i g?r?nce fenev rahat al?r dedim ama fenevin 11'i g?r?nce ne halleri varsa g?rs?nler diyorum.

Yorum Yap

Rvp hata bence ama bakalim.

Selcuk bagirsak enfeksyonu vs diolardi sabah. Ki bence oda ayak. Saldir hollanda lobisi. Karistir fransizlari.

Yorum Yap

Bence gs yenecek ... Fb nin kadro daha lesh alper ,volkan ,?ener ,Hasan ali gibi anadolu topculariyla derbi kazan?lmaz...neustadderde lesh oglu lesh...josef desen keza gsnin daha fazla b?y?k ma? oynamis adamlar? var ..

Yorum Yap

Mis gibi beraberlik kokuyor bu kadrolar

Yorum Yap

Atif emenike yapmaliydi fener bence.

Yorum Yap

Cinconun ?u savunmas?na, ?u beklerine kar?? Emenike'yi oynatmamak bildi?in h?yarl?k.

Yorum Yap

?n?allah beraberlik,en en en k?t? fb..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X