Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Haftayada Fener ?akar bunlara. Trabzon ve Adanadan 6 yapmamiz lazim. Gs ile farki 7 yapariz.
    Fener gs berabere bitsin. Gs ile 6 yapalim fb ile 8 olur

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Bence Fener her t?rl? yener yosmalari. Bizim ?n?m?zdeki 3 ma?tan 7 puan ?ikarmamiz lazim.

Yorum Yap

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Basaksehirin kalan maclara baktim ilk yarida bizim disimizda puan kaybedebilecekleri mac yok gibi.umarim ben yanilirim

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      onlar zaten tipik bi anadolu tak?m? olarak en enteresan ma?larda ba?layacaklar seri puan kay?plar?na.o y?zden bug?n cincona ?akmalar? ?ok iyi oldu.
      +1903

Yorum Yap

Bizim fixturwde kritik Ba?ak?ehir fener Bursa hepsi ?st ?ste

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'e helal olsun vallahi Avrupa tak?m? gibi oynad?lar. Pasla ??kt?lar, tela? yapmad?lar, arkas? d?n?k adama bir kez bile faul yapmad?lar. Gs i? saha ma?lar?nda rakip ?ndeyse s?re ge?mek bilmezdi. Bu ma?ta dakikaya bakma ihtiyac? bile hissetmedim. Bizim ma?ta zorlu olacak bunlarla. Sinir harbi d?necek, geri d??meden ?ok sakin oynamak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?s'nin bu kadar kalmas? bile mucizeydi yar??ta. ?lk haftadan da??lacaklard? ?ans ve hakem kurtard?. Sonra antalya ma??, yine hakem kurtard?; ama onlarda bir yere kadar.
            Ba?ak?ehir ise ger?ekten ?ok enteresan tak?m. Hi?bir b?lgede ortalama alt? oyuncular? yok. Hepsi ligimiz i?in ortalama veya ?st? oyuncular. ?st?ne y?llard?r ?st?ne koya koya geli?tirdikleri tak?m oyunlar? ile ?ok do?ru futbol oynayarak geldiler bu noktaya. ?ampiyon falan olamazlar pek tabi. Bu ba?lamda bizim potansiyel rakiplerimizden birini deplasmanda yenmi? olmalar? ?ok iyi..
            Ben emin de?ilim Arda. Bu adamlar ?ampiyonlu?a oynarsa ?a??rmam. Sa?lam gidiyorlar bu sene.
            ?ampiyonluk yar???nda olabilirler; ama olamazlar. ?ampiyonlu?a giden yolda olmazsa olmaz birka? temel ko?ul var. Bunlardan biri de taraftar (trib?n? doldurma i?inden bahsetmiyorum. ?yi k?t? bir k?lt?r? olan taraftar).
            Ve bu adamlarda yok. Bir noktada t?kanacaklard?r mutlaka..
            Gese fener macinda yamulursa kopar yoksa ivmeyle gelirler sene sonuna kadar zaten rahatlar takimlarida kotu degil

?s feneri deplasmanda en son yendi?inde ben 5 ya??nda faland?m heralde
            Yenemezler, beraberlik de ?ok iyi olur. Hatta en iyisi..

Yorum Yap

gs'de brumaya bi?ey olsun ge?en seneden beter duruma d??erler.

Yorum Yap

-Ba?ak?ehir kendini kasmadan ?ok rahat bir galibiyet ald?.
                Oyunun hi?bir b?l?m?nde Gs'nin oyun ?st?nl??? yoktu. .
                lider takima kar?? kendi sahanda oynuyorsun ama 5 dk. Dahi bask? kuramiyorsun
                -Ba?ak?ehir iyi takim ama onlar?nda zaaflari var..
                Bask? kuruldu?u an gol yiyorlar.
                -Fb pazar ma??n? kazanir ve gs yi yenerse Gs 'nin ?n?ne ge?ecek. .
                Daha ?nce Fb 8 puan gerideyken bile bizim as?l rakibimiz Fb d?r demi?tim. .
                Gs nin yapaca?? en b?y?k i? haftaya fb den 1 puan almas?
                -Gs de Bruma olmay?nca topu yar? sahaya bile tasiyamiyorlar..
                -Emre uzun maratonu kaldiramiyor ki Ba?ak?ehir i?in ?ok ?nemli bir oyuncu. .

Yorum Yap

Ba?ak?ehire ?nde bask? yaparsan her t?rl? yenersin.Galatasaray 10 dk bask? yapt? gol geldi zaten.

Yorum Yap

Riekerink bey diyeasdfsdgdggd

Bu arada gs ye diyoruz da bizim fikst?r de s?k?nt?.

Yorum Yap

Levent mal? ??kt? ��

Yorum Yap

Bu adam inan?lmaz itici ya. Ergun G?rsoy kadar antipatik bir adam..

Yorum Yap

Benficayi yenelim insallah o moraller cumartesi basaksehiri de yeneriz

Yorum Yap

ba?ak?ehirle oynad???m?z ve yendi?imiz haz?rl?k ma??nda ?unu g?rebildik ki esas olaylar? savunmada hep beraber durmalar? ve yard?mla?malar? - yap?lmas? gereken ?ey sab?rl? oyun plan?na sad?k kal?p oynamak ??nk? onlar rakibin sinirlerini gererek oynama pe?indeler ( ge?ti?imiz senelerde de b?ylelerdi ) - ligin ilerleyen k?sm?nda federasyon ve hakemlerin onlara tav?rlar? da netle?tirir baz? ?eyleri

Yorum Yap

Bi daha hayatta izlemem bunlar?n ma??n?.Ne zaman izlemeye kalksam gol at?yorlar kapatt?m Ba?ak?ehir 2 tane atm?? Trabzon ma?lar?n?,kayseri ma?lar?n? izlemedim de takip te etmedim.Ge?en sene de fener ma?lar?nda ayn?s? oluyordu

Yorum Yap

Bu adam inan?lmaz itici ya. Ergun G?rsoy kadar antipatik bir adam..
                                Reklam?n? yap?yor i?te.Yak?nda rakipleriyle didi?ir,federasyona ?atar ad?n? daha da duyurur,taraftar?n gaz?n? al?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X