Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haftaya karabuk puan alir bunlardan

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bir ma? bu kadar futboldan so?utur.

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

Karabuk macini bilmiyorum ama manu sonrasi akhisar deplasmaninda kazanma ihtimalleri bile yok

Yorum Yap

anadolu tak?m? gibi kapanan rakibe kar?? ptt ligi tak?m? gibi hucum edersen gol falan atamazs?n

Yorum Yap

Yaz?k vallahi ?u Fenere

Yorum Yap

Herseyi ge?tim de Josef De Souza'ya o pozisyonda k?rm?z? kart vermeyen hakem temiz de?ildir. Feneri potoya sokma ?enlikleri Bulent ile ba?lad?. ?yi izleyin bu hafta Karabuk ma??na F?rat Ayd?nus atanacakt?r.

Yorum Yap

iki tane cok kotu oynayan takim ve galip fb, ikisinden de bi cacik olmaz. biz bu konyaya nasil iki puan biraktik ona uzuluyorum.

Yorum Yap

Hayat?mdan birbu?uk saati ?ald?lar. Bileydim film falan izlerdim.

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu Nas?l bir ma? ?mr?mden bo?a giden bir bu?uk saat. Hal? saha ma?? izlesem daha iyiydi.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Biz bu konyoya ?ok ters zamanda geldik ?ok erken oynad?k
                      Simdi gelseler ufalariz
                      Bu ligde taraftar?yla hocas?yla oynadigi futbolla hatta rengiyle en itici anadolu tak?m?

Yorum Yap

Bakal?m Aykut kanal kanal ba?lanacak mi penaltimizi vermedi hakem diye ...

Yorum Yap

Aykut hoca kanal kanal ??k verilmeyen penalt?y? verilmeyen kartlar? hakemin komik 3 dkl?k uzatmas?n? anlat hakk?n? yedirme.

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

fb'nin bu ma?ta bir puan kayb? ya?ayaca??na ger?ekten inanan var m?yd?? ?eyrek - s?f?r olur yine fb kazan?rd?. att?klar? gol bile penalt?dan...

kad?k?y'de bunlar? art?k rezil etmenin zaman? geldi...

Yorum Yap

Bu ?erefsiz B?lent varken puan kaybetmeleri mucizeydi zaten

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Karabuk macini bilmiyorum ama manu sonrasi akhisar deplasmaninda kazanma ihtimalleri bile yok
                                Akhisar cop ya guvenmiyorum ben ama karabuge guveniyorum

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X