Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ok de?il iki ay sonra gsliler bu ci?erciye mustafa sarp muamelesi yapmaya ba?layacaklar. Gs nin orta saha bask? kurabilir ama pozisyon ?retemez.
    Bos beles bi adam. Ayni fikirdeyim senle.
    Ben bagas adam sevmiyorum orta sahada isterse her ma? 30 km ko?sun. Kapt??? topu olumlu kullanamayan adam fuzuli yer kapl?yor. Asist yok,?ut yok,?al?m yok top?u diye para kazan?yor i?te. Bizim Veli bile bu adamdan tekniktir. Musa ?a??ran ,Emre Akbaba iyidir bu adamdan.

Yorum Yap

Patlad? balonlar? buraya kadar iyi dayandilar yinede iki haftaya kalmaz bunlar da basketbola d?n?? yaparlar

Yorum Yap

Ma??n ?zetini yeni izledim de. Spiker N'doye'ye Dam Doy dedik?e g?lesim geldi lan

Yorum Yap

5 dakikal?k uzatma g?sterip 90+6 da bitirmek de ayr? rezilik .. ??reniyorum art?k bu hakemlerden .. Ts lilerin ma? sonu r?portajlar? fena yanl?z... Gecen sene oley ?ekmelerini unutmad?k filan dediler [emoji23]

Yorum Yap

Bruma'ya Tv g?r?nt?lerinden 5 ma? ceza verilsin.

Yorum Yap

Feda d?neminde dahi Be?ikta? Gs kadar k?t? top oynamad?. Ger?ekten REZALETLER...

?u futbolla 17 puan toplamalar?n?n bir a??klamas? yok. Hakem, ?ans vs desen bile zor yani dile kolay 17 puan alm??lar. ?aka gibi...

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ne yapm??.

Yorum Yap

Adamlar bu futbolla bu maca kadar namagluptu. Ilginc bir lig gercekten

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Hadi karab?k s?ra sende.

Yorum Yap

karab?k ma??ndan beraberlik bekliyorum

Yorum Yap

Aslı Kerem Vatansever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ne yapm??.
                        Adamin aya??n? k?rmaya tesebb?s, bilerek ve isteyerek adam?n kaval kemi?ine basm??

Yorum Yap

Ulan C?c? uydurdun gene yoktan bir penalt?.

Yorum Yap

Gs ve Fb den umudu kesince Ba?ak?ehir'i mi ?ampiyon yampaya ?al???yorlar 😡

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ibb yi savunmak i?in falan degil ama gecen haftada 2 penaltisini vermediler adamlarin. Hakemlerimiz ciddi anlamda kotu.

Yorum Yap

Aslı Umut Kubilay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ibb yi savunmak i?in falan degil ama gecen haftada 2 penaltisini vermediler adamlarin. Hakemlerimiz ciddi anlamda kotu.
                                G?rmedi?i pozisyona fahi?enin itiraz? ?zerine penalt? ?ald?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X