Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim osmanli macinin son mac olmasi iyi olmus. Avrupa donusu ya da ortalarda olsa daha zor gecerdi

Yorum Yap

Valla k???msemek gibi olmas?n ama ne yalan s?yleyeyim, FB'yi sene ba??ndan beri rakipten saym?yorum da ke?ke ?u GS o rezil sezonlar?n?n ard?ndan bu kadar h?zl? toparlanmasayd?, as?l bu heriflerin kay?plar ya?amas? laz?m.

Yorum Yap

gen?ler-gs
        gs-ts
        adana-gs
        gs-ibb
        fb-gs
        gs-bursa
        k.pa?a-gs

Yorum Yap

https://twitter.com/sporx/status/782645844373827585

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            fb - alanya
            manu - fb
            konya - fb
            fb - manu
            akhisar - fb
            fb - gs

fener patlayabilir
            Offf offf offff Alanya ma?? d???nda ''Bu ma?? Fener al?r'' diyebilece?imiz ma? yok ve en muntemeli Gs ma?? d???n?n art?k

Yorum Yap

Gen?ler koyar gs'ye.

Yorum Yap

Gs'nin savunmas? ?ok le?.Avrupa'da oynasalard? alacaklar? ma?lubiyetler morallerini bozard?.Sadece ligde olmalar? bu y?nden avantajlar? oldu.Biz bunlar? 3'leseydik taraftarda b?rak?rd? pe?lerini.Adamlar kenetlenmeye ba?lad?.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ligde toplanacak total puan 102 ?ampiyon genelde 75-80 puan civar?nda belli oluyor. 75 puan ?zerinden hesaplarsak b?rak?lacak 27 puan var ve fb 6 hafta itibari ile 27 puan?n 10 puan?n? b?rakm?? durumda. K?saca fb bu sene cortlad? diyebiliriz.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu Osmanl?'n?n ligde yenemeyece?i tak?m yok. Birde ?u golden sonra ellerini kartal yapan arkada?? alal?m art?k.
                    Ben de isterdim valla. Sosa'ya benzer sekilde oynayabilirdi bizim sistemde.

Ayrica Osmanli konusuna da katiliyorum. Su an ligin en iyi takimi oldugunu dusunuyordum hatta bu maca kadar ama belli ki cok yorulmuslar. Bir yandan da normal karsiliyorum adamlar sezonu herkesten 1 ay once actilar.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu Osmanl?'n?n ligde yenemeyece?i tak?m yok. Birde ?u golden sonra ellerini kartal yapan arkada?? alal?m art?k.

Ayrica Osmanli konusuna da katiliyorum. Su an ligin en iyi takimi oldugunu dusunuyordum hatta bu maca kadar ama belli ki cok yorulmuslar. Bir yandan da normal karsiliyorum adamlar sezonu herkesten 1 ay once actilar.
                      ?ok temiz kontraya ??kmalar? bir yana ma?lup durumda iken orta sahada bas?p topa sahip olabiliyorlar. Karab?k'te de mesela bu var ama bunlar?n futbolcular? daha klas.

Yorum Yap

?ok temiz kontraya ??kmalar? bir yana ma?lup durumda iken orta sahada bas?p topa sahip olabiliyorlar. Karab?k'te de mesela bu var ama bunlar?n futbolcular? daha klas.
                        Aynen oyle. O ilk ciktiklari zaman gibi sadece kontra takimi da degiller artik. Ciddi anlamda iyi oynuyorlar karsilarindaki takim dislerine gore ise. Hocalari takdiri hak ediyor.

Ilerdeki zenciler oyle klasik Anadolu takimi oyunculari degil. Ozellikle N'Diaye ve Aminu her takimda oynar gibime geliyor. Kaliteli adamlar yani.

Basaksehir ve Osmanli iyi isler yapiyor. Her zaman yaptigimiz istikrar geyigini gercekten sagladi adamlar ve meyvelerini aliyorlar.

Yorum Yap

Gen?ler koyar gs'ye.
                          Deli ?bo her t?rl? hoplatacak balonlar?

Yorum Yap

Aynen oyle. O ilk ciktiklari zaman gibi sadece kontra takimi da degiller artik. Ciddi anlamda iyi oynuyorlar karsilarindaki takim dislerine gore ise. Hocalari takdiri hak ediyor.

Ilerdeki zenciler oyle klasik Anadolu takimi oyunculari degil. Ozellikle N'Diaye ve Aminu her takimda oynar gibime geliyor. Kaliteli adamlar yani.

Basaksehir ve Osmanli iyi isler yapiyor. Her zaman yaptigimiz istikrar geyigini gercekten sagladi adamlar ve meyvelerini aliyorlar.
                            Helal olsun y?neticilerine,do?ru i?ler yaparsan ?d?l?n? al?rs?n.Aziz mal?da ffp zaman? elinde defans kaynarken t?m paray? gidip stopere g?m?yor. Re?it hocay? san?r?m ?enol G?ne? Ts'nin b tak?m?na getirmi? ve e?itimini Ajax'ta alm?? bo? adam de?il yani. Bu arada ?enol G?ne? ve Mustafa Re?it Ak?ay iki Tsli ve ba?ka tak?m ?al??t?yorlar Ts ise s?r?n?yor. Bu ?lkenin en mal tak?m? galiba Ts.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Gen?ler koyar gs'ye.
                              Deli ?bo her t?rl? hoplatacak balonlar?
                              Nama?lup

Yorum Yap

Osmanl? a??k ara en iyi pas oyunu oynayan tak?m?. Defans ve ortasahadan ?ok iyi pasla ??k?yorlar. En kritik noktalar da bile aya?a pas yap?yorlar. ?ok ilgin? bi tak?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X