Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gs ile yar??maktansa fb ile yar??may? tercih ederdim bu sene. Gs oynamasada her t?rl? ?ikeyi pisli?i yapacakt?r

Yorum Yap

bu sene en ciddi rakipler ba?ak?ehir ve osmanl?spor olacak bunu bir yere yaz?n

Yorum Yap

Devre oldu. 2.yari fb hucuma yonelik ilk degisikligi yaptigi an kontralar baslar

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          gs ile yar??maktansa fb ile yar??may? tercih ederdim bu sene. Gs oynamasada her t?rl? ?ikeyi pisli?i yapacakt?r
          Bence en b?y?k rakibimiz, biziz bu sezon ?pleri b?rakmad?k?a gsde, fbde bizi ge?emez. Ancak sa?malarsak elimizle veririz ?ampiyonlu?u.

Yorum Yap

Osmanl? her zamanki futbolundan uzak bir g?r?nt?de belliki yorgunlar ?nde olmalar?na ra?men etkili kontra atak yapamad?lar.

Yorum Yap

antu da ismaile ve ismaili alanlara saydiriyorlar, gercekler acidir ezikler saglam kazik yediniz

Yorum Yap

?ki tak?m da yorgun, ben baya g?zel bi ma? bekliyordum a??k?as? ama yavan gidiyor.

Yorum Yap

Balotelli bu hafta da gol atmis ama kirmizi kart gormus

Yorum Yap

Osmanl? yorgun bitik deniliyor da daha napacak adamlar. Haftada 2 ma? yap?yorlar ve kadrolar? eksik, bence gayet h?zl? ve tempolu bir ilk yar? ??kard?lar. Benim korkum 2. yar? yorgunlu?un etkisiyle ma?tan d??meleri olur. ?u ana kadar gayet iyi gidiyorlar, fener risk almaya ba?lay?nca yorgun d??mezlerse 2 yi bulacaklar?na inan?yorum.

Yorum Yap

Antu forumunda her 2 ki?iden 1 'i ?smail'e sayd?r?yor. Ahahhaha ?ok e?lenceli

Yorum Yap

Aslı Hasan Cenk Kocaaga tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Osmanl? yorgun
                        Yorgunluk kabul edilecek bir mazeret degil, TFF ye g?re 2 g?n aradan sonra yorgunluk kalmiyor.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bence en b?y?k rakibimiz, biziz bu sezon ?pleri b?rakmad?k?a gsde, fbde bizi ge?emez. Ancak sa?malarsak elimizle veririz ?ampiyonlu?u.
                          valla ?ylede gs,yusuf namoglu falan yinede d???nd?r?yor beni

Yorum Yap

Ismaellllll [emoji38]
                            Fenerliler al???k de?il daha

Yorum Yap

Hi? bi?ey olmaz yavsaklardan bizim samet hoca donemini ya?arlar bu sene..haftaya gen?ler saplar bunlara ard?ndan fb ts osmanl? fikst?r? var bu 5 hafta dagilirlar

Yorum Yap

olanbatur - 02.10.2016 19:55

Ulan bu koybasini hangi akilsiz aldi takima
                                kazma bile degil adam tam bir direk !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X