Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

T?rkiye'de her?ey tabela. Adamlar ?st?n g?r?nmelerine ra?men gole kadar pozisyona giremedi. Sneijder'i sola ??kar?p Bruma'y? arkaya ka??rma d???nda belirgin bir h?cum atraksiyonlar? yok. Bug?n Antalya'n?n 2.gol? verilse medyada bamba?ka ?eyler yaz?l?rd?, ?imdi ?ampiyon ilan ediliyorlar.

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      T?rkiye'de her?ey tabela. Adamlar ?st?n g?r?nmelerine ra?men gole kadar pozisyona giremedi. Sneijder'i sola ??kar?p Bruma'y? arkaya ka??rma d???nda belirgin bir h?cum atraksiyonlar? yok. Bug?n Antalya'n?n 2.gol? verilse medyada bamba?ka ?eyler yaz?l?rd?, ?imdi ?ampiyon ilan ediliyorlar.
      Sonunda karab?k gibi bir tak?m bir yakalayacak bunlar? parampar?a edecek hep birlikte g?lece?iz

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Eto'o gol atar Gs'ye. Eren de Antalya'ya atar..
        Eren'i kitledim de.. Eto'oya ters totem olmad?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          N amo?lu
          Nam?no?lu

Yorum Yap

Bu Gs'liler kadar da mal bir taraftar toplulu?u g?rmedim.

Tipik Anadolu tak?m?, yerden kalkm?yor Antalyal?lar, Anadolu kul?b? de?il mi zaman ge?iriyor dediler, Be?ikta? ma??nda sizin yapt???n?z neydi dedim, ya o derbi bilmem ne. ?irkef ?erefsiz Yosmalar.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              N amo?lu
              Nam?no?lu
              Bu daha iyi bak.

Yorum Yap

Antalya'ya R?za ?al?mbay geliyormu? iki hafta sonra bizimle oynuyorlar

Yorum Yap

Antalya'ya R?za ?al?mbay geliyormu? iki hafta sonra bizimle oynuyorlar
                  Antalya 4 atar o halde goller; Etoo, S. ?zkan, Motta, R?za ?al?mbay

Yorum Yap

senol hoca acilen takimi toparlamaz ise bu yosmalar sampiyon olur

Yorum Yap

Ben bu ?lkeden az biraz bir ?ey anlad?ysam renklilerin 21-19 olmas?na izin verilmez.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben bu ?lkeden az biraz bir ?ey anlad?ysam renklilerin 21-19 olmas?na izin verilmez.
                        Abi nereye izin vermiyorlar ya ? Bu herifler surekli kollaniyor. Al iste bu maci hakem aldi verdi heriflere. Sinir oluyorum su serefsizlere ya.

Fener bunlar kadar kollanmiyor. Azizin balonu patladi artik.

Yorum Yap

Podolski tam bizlik adam ya

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bunlar deplasmanda mac kazanamaz. Akhisar harici kimseyi yenememisler 2016 yilinda.
                            Onumuzdeki mac genclerbirligi deplasmani, iu19 gerekeni yapar

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Abi nereye izin vermiyorlar ya ? Bu herifler surekli kollaniyor. Al iste bu maci hakem aldi verdi heriflere. Sinir oluyorum su serefsizlere ya.

Fener bunlar kadar kollanmiyor. Azizin balonu patladi artik.
                              Fet? g??l? olur Fet?'n?n,h?k?met g??l? olur h?k?metin,d??man gelir i?gal eder d??man?n alt?na yatarlar.Tohumlar? bozuk yapacak bir ?ey yok bo?una yosma dememi?ler.

Yorum Yap

Ahmet ?akar@ahmetcakar1 32 dk.32 dakika ?nce
                                Gs'nin kadrolu hakemi ?zg?r yankaya bugun de g?revini yapt?.Antalyasporun buz gibi gol?n? iptal etti.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X