Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yarin full dikkatli konsantre baskili oynamaliyiz, taraftara da cok is dusuyo, goygoysuz baskici bi tribun bekliyorum

Yorum Yap

Ne kadar paranoyaksiniz arkadas, Doka'nun f.ck off demesi ve kirmizi kart falan gormesi de mi ayarlanmis

Yorum Yap

Kendi macimizi kazanip sampiyon olmak daha fazla keyif verir.

Yorum Yap

Berabere bitse ?ok g?zel olacakt?. Neyse sorun de?il, yar?n kendi i?imizi kendimiz g?r?r?z. Herkes yar?na odakland?yd? zaten. Tek s?k?c? durum bu itlerin gene son dakikada atm?? olmalar?.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ba?ak atacak 90+2de
            e dakikas?n? bile verdik i?te, klasik oyunlar bunlar, en ba?tan ayarl?yd? hepsi.

Yorum Yap

Kume dusmus, kac as oyuncusu olmayacak antepe, en az 20 bin taraftarla sampiyonluk macinda 3 puan alamayacaksak...
              Sadece son bir heyecan yasayacagiz, ?ampiyon biziz.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Q7 nin olmadigi macta 90 dakika kor dovusu seklinde stresli bir mac seyretmektense, bugun bu isin bitmesini isterdim. Ama b.sehire de helal olsun. son haftaya kadar birakmayacaklar sampiyonlugu..

Yorum Yap

bizim ma?ta beraberli?in yetmiyor olu?una sevindim bile ben, koyal?m ge?elim fazla s?ze gerek yok, in?allah yar?n ?ampiyonuz.

Yorum Yap

Adana'da iyi ayarlanm?? tam direklere isabet ettirdiler

Yorum Yap

Aslı Mehmet Fatih Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Q7 nin olmadigi macta 90 dakika kor dovusu seklinde stresli bir mac seyretmektense, bugun bu isin bitmesini isterdim. Ama b.sehire de helal olsun. son haftaya kadar birakmayacaklar sampiyonlugu..
                      Sadece f?rsat?n? buldu?um i?in yaz?yorum yanl?? anla??lmas?n

yani ba?ak?ehir kimdir ne zaman kurulmu?tur b?t?esi taraftar? nedir kimdir iktidarla yak?nl??? malum, 2 sene ?ncesine kadar fet?yle aras?ndaki ba? nedir eski antren?r? (arif erdem) yurtd???nda kanun ka?a??, yapt??? ald??? transferleri hangi b?t?e ile nas?l yap?yor stad?n? hangi parayla yapm??? Kimse kalk?pta yok helal olsun falan demesin futbola ihanettir bu! Olmazda bunlar ?ampiypn olsayd? benim daha t?rkiye ligiyle falan i?im olmazd?

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ozcan Fevzioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Fatih Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Sadece f?rsat?n? buldu?um i?in yaz?yorum yanl?? anla??lmas?n

yani ba?ak?ehir kimdir ne zaman kurulmu?tur b?t?esi taraftar? nedir kimdir iktidarla yak?nl??? malum, 2 sene ?ncesine kadar fet?yle aras?ndaki ba? nedir eski antren?r? (arif erdem) yurtd???nda kanun ka?a??, yapt??? ald??? transferleri hangi b?t?e ile nas?l yap?yor stad?n? hangi parayla yapm??? Kimse kalk?pta yok helal olsun falan demesin futbola ihanettir bu! Olmazda bunlar ?ampiypn olsayd? benim daha t?rkiye ligiyle falan i?im olmazd?

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                        Alk??l?yorum seni karde?im. Ger?ekler her zaman ger?ektir. Bunlar?n alay? suni kul?plerdir. Siyasi alt yap?s? olan kul?pler defolsun gitsin.

Yorum Yap

?u lensi izliyorum da bu adam Quaresman?n yerini falan dolduramaz Quaresmay? sat?p ayn? paraya lensi alma salakl??? yapmay?z umar?m

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Adana'da iyi ayarlanm?? tam direklere isabet ettirdiler
                            Hatta hakeme de talimat vermi?ler ?nce k?rm?z? ver sonra da gol? iptal et diye

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u lensi izliyorum da bu adam Quaresman?n yerini falan dolduramaz Quaresmay? sat?p ayn? paraya lensi alma salakl??? yapmay?z umar?m
                              ?uan da baya formsuz durumda,ko?maya hali yok neredeyse. Bu tak?m?n durumundan m? kendinden mi kaynaklan?yor bilemiyorum.Sezonun ilk yar?s?nda b?yle de?ildi ??nk?

Yorum Yap

Adana essek gibi kacirdi okadar.

O degilde emre neden daldi sahaya kirmizidan sonrami ?
                                Ben goremedim haklimiydi kirmizi. ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X