Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ekme?in ununu ankaradan al?yorsa ?ay?n? rizeden al?yordur [emoji4]

Bursa gen?ler X
    Trabzon Bursa 1

Osmanl?- Rize 2
    Rize - alanya 1

Trabzon Ba?ak 1/X

Kupon mu yapsam [emoji12]

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? Y . .

Yorum Yap

Heyecan dorukta, Ligi kim ???nc? bitirecek ?

Yorum Yap

trabzon'un bu ma?tan puan alaca??n? zannetmiyorum - taraftarlar? kaynamaya ba?lam?? gene -ersun u tart???yorlar

Yorum Yap

Trabzon, ilk 20 dakika gol yeme t?pk? Kas?mpa?a gibi top g?remeyecek Ba?ak?ehir. Hafta aras?nda 120 dakika oynad?lar. Ben bug?n Trabzonspor dan fark bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

bursa niye k?me d??s?n ya her sene 6 puan?m?z var l?tfen l?tfen beyler

Yorum Yap

Trabzonspor, Ba?ak?ehir'in T?rkiye Kupas?n? ald??? takdirde 5. tak?m Avrupa gidebilece?i i?in mutlaka kazanmak zorunda, Antalya'n?n 3 puan gerisinde ?uan.
              Olcay'?n eski Be?ikta?l?l???ndan, ?enol Hoca'n?n Trabzonlulu?undan bile bahsetmeye gerek yok.

Yorum Yap

Yap bi g?zellik f?rt?na

Yorum Yap

Bursa'y? el birli?iyle d???rece?iz Trabzon'dan 1 puan alabilir ama i? Gen?lerbirli?i ma??nda. Bence o ma? da berabere bitebilir. Rize 6 puan al?r. Umar?m d??erler. ?ok g?zel olur.

Ak?am da Trabzon galibiyeti bekliyorum. Hem de farkl?.

Yorum Yap

Kenan Dan??maz & ?ef‏ @FIRTINAKENAN 48 dk.48 dakika ?nce
                    TS'da Okay Yoku?lu sakatl??? dolay?s?yla Riske edilmeyebilirmi?.Okay Yoku?lu Ba?ak?ehirspor ma??nda b?y?k ihtimalle oynamayaca?? s?ylendi.

61. Dakika‏ @61minute 3 sa.3 saat ?nce
                    Jan Durica'n?n sakatl??? nedeniyle bug?n oynanacak Medipol Ba?ak?ehir ma??nda forma giymesi beklenmiyor. #61Dakika

Okay ve Durica olmadan Ts'nin puan almas? mucize gibi bir ?ey bakal?m ne yapacaklar i? zor

Yorum Yap

lazyonun top falan oynad??? yok tek ?anslar? belediyenin yorgun olmas?, ak?am in?allah futbol ?anslar?da lazyodan yana olur

Yorum Yap

Yorgun ibbden Ts puan alam?yorsa hakikaten kas?t arar?m bunda hadi be Olcay son k?ya??n? yap bize gaza getir tak?m?.

Yorum Yap

Okay oynayamaycakm?? b?y?k ihtimalle. Durica da i?neyle oynayabilirmi? ama o da zormu?.

Yorum Yap

Ben Ts den bir ?ey beklemiyorum. ?bb alacak ma?? bir ?ekilde g?receksiniz..

Yorum Yap

Okay ve Durica yokmu? bo?una bir ?ey beklemeyelim hi?.

Yorum Yap

Okay'?n olmamas? ?ok b?y?k eksiklik. Trabzon'un en ?nemli ve alternatifsiz ismi Okay bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X