Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2016/2017 ?ampiyonu Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    O bir ?ey de?ilde Buffon d?n ak?am resmen tek ba??na 3 puan alm??.
    Bir penalt?. Birka? g?zel kurtar??. Bir harika kurtar??. Bir tane de imkans?z bildi?in imkans?z top ??karm??.
    Sayg?yla e?iliyorum ?n?nde..
    juventuslular ?ok ?ansl? b?yle bir yetene?e sahip olduklar? i?in ama bir ka? y?l i?erisinde futbolu b?rakt???nda yerine kimi koysalar olmayacak.
    ayn? ?ey de?il belki ama bak?n?z sir alex ferguson manchesterdan bir gitti adamlar iflah olmad?. tak?mla ?zde?le?mi? isimlerin gitmesi de ayr? bir ?z?c? olay. bir d?nem kapan?yor resmen. insan? h?z?nlendiriyor . insan hi? bitmesin istiyor.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bir penalt?. Birka? g?zel kurtar??. Bir harika kurtar??. Bir tane de imkans?z bildi?in imkans?z top ??karm??.
      juventuslular ?ok ?ansl? b?yle bir yetene?e sahip olduklar? i?in ama bir ka? y?l i?erisinde futbolu b?rakt???nda yerine kimi koysalar olmayacak.
      ayn? ?ey de?il belki ama bak?n?z sir alex ferguson manchesterdan bir gitti adamlar iflah olmad?. tak?mla ?zde?le?mi? isimlerin gitmesi de ayr? bir ?z?c? olay. bir d?nem kapan?yor resmen. insan? h?z?nlendiriyor . insan hi? bitmesin istiyor.

Bayrak oyuncu bulamazlar pek tabi. Zaten o zamanla olabilecek bir ?ey; ama yerini dolduramasalar bile s?k?nt? ??kartmayacak bir isim mutlaka bulacaklard?r. Ferguson olay? bamba?ka bir ?ey

Yorum Yap

45 yasina geldiginde falan alalim su adami da 3-5 mac gozumuz kaleci gorsun ya. Dogdugumdan beri kalemizde kaleci gormedim anasini satayim. Bir Cordoba bir de ahi gitmis vahi kalmis Rustu

O mac enteresan olmus baya. Lopes de Lyon'u yakmis. Kaleci abi kaleci. Yillardir soyluyoruz bir kaleci almadilar ya. Biz de yillardir bu mactaki Lyon gibiyiz iste. Rakiplerde Muslera ve Volkan, daha once Mondragon, Taffarel ve Rustu, biz ise surekli kaleciden kurtulma pesindeyiz. Tribunlerde cilginca Fabri tezahurati yapiliyor ya o durumdayiz

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          45 yasina geldiginde falan alalim su adami da 3-5 mac gozumuz kaleci gorsun ya. Dogdugumdan beri kalemizde kaleci gormedim anasini satayim. Bir Cordoba bir de ahi gitmis vahi kalmis Rustu

O mac enteresan olmus baya. Lopes de Lyon'u yakmis. Kaleci abi kaleci. Yillardir soyluyoruz bir kaleci almadilar ya. Biz de yillardir bu mactaki Lyon gibiyiz iste. Rakiplerde Muslera ve Volkan, daha once Mondragon, Taffarel ve Rustu, biz ise surekli kaleciden kurtulma pesindeyiz. Tribunlerde cilginca Fabri tezahurati yapiliyor ya o durumdayiz
          Hay?r bir de iki rakibinin canl? performans? var ?n?nde. 20 y?ld?r kaleden yana nas?l rahat olduklar?n?, paray? bast?lar; ama kar??l???n? fazlas?yla ald?lar y?llarca. ?zellikle ?s.
          Biz hala paraya k?yam?yoruz. Parayo g?z?n kapal? basaca??n en ?nemli mevki kale.

Yorum Yap

Guardiolay? d?rtlemi? bar?a i?imin ya?lar? eridi desem yeridir sevmiyorum bu adam? nasri transferinden sonra daha ?ok nefret ettim.

Yorum Yap

messi eski g?nleri an?msatan bir ma? oynad? d?n gece. 3 gol 1 asist.
              ilk gol? ?ok iyiydi ve penalt?ya neden pozisyon ?ncesinde de harika getirdi topu .penalt?y? da neymar hi? etti ger?i

Yorum Yap

?ampiyonlar Ligi haftan?n 11'i belli oldu mu?

Yorum Yap

dk 14 ludogorets 2- 0 arsenal

Yorum Yap

ilkay 2 tane sallad? bar?aya. Hafta sonu lig ma??ndada 2 tane atm??t?. Pepin prensi olma yolunda ilerliyor

Yorum Yap

Marek Hamsik 'in bize att??? gol haftan?n gol? olur diye d???n?yordum fakat Mesut ?zil'in gol?n? g?r?nce b?rak?n haftan?n gol? olmas? Puskas ?d?l? bile al?r bu gol

Yorum Yap

mesutun gol?nde kaleci d??arda oldu?unu unutup topa elle m?dahale etmeye ?al???yor ama onuda beceremiyor , savunmay? da ?aya g?ndermi? resmen

Yorum Yap

Barca'n?n bile yenildi?i CL'de 4 hafta sonunda nama?lup devam ediyoruz.
                          Gururlan...

Yorum Yap

Bence haftan?n gol? Basel-PSG ma??ndan ??kar Basel'in gol? veya PSG'nin 2. gol?.

Yorum Yap

Bence haftan?n gol? Basel-PSG ma??ndan ??kar Basel'in gol? veya PSG'nin 2. gol?.
                              Basel'in gol? normal ama PSG'nin gol? ?ok fena cidden.

Uzatmada yediler bir de o gol?. Bildi?in intihar sebebi.

Yorum Yap

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X